Kuidas töötavad spordikihlvedude boonused?

Kuidas töötavad spordikihlvedude boonused?

Home » Kuidas töötavad spordikihlvedude boonused?

Kuna kümned kihlveokontorid pakuvad spordikihlvedusid, on turul eristumiseks vaja tugevaid müügiedendusstrateegiaid. Boonused on mõned strateegiad, mida kihlveokontorid kasutavad klientide ligimeelitamiseks ja hoidmiseks. 

 

Uutele mängijatele võib olla raske mõista turul kättesaadavate boonuste suurt hulka ja nende kasutamisega seotud tehnilisi üksikasju. Paljud kolmanda osapoole platvormid pakuvad teavet ja näpunäiteid spordikihlvedude boonuste kohta. Mõne sellise näpunäite saamiseks võite vaadata sportwetten24. 

 

Millised on turul levinud spordikihlvedude boonused ja kuidas need toimivad?

 

Kihlvedude korraldajad püüavad alati üksteist ületada võitluses tohutu hasartmänguturu osa eest ja kasutajate meelitamine on viis turuosa omandamiseks. Boonused on pusle kriitiline osa ja hasartmänguplatvormid kasutavad neid parimal võimalikul viisil. Siin on mõned populaarsed spordikihlvedude boonused, mida võite saada.

 

Deposiitboonus

 

See on teatud protsent, mis antakse teie esimesele deposiidile. Sageli on tegemist match-boonusega, mis annab teile kindla protsendi tehtud deposiidi väärtusest ja see võib ulatuda 10%-st kuni 200%-ni. Näiteks kui kihlveokontor pakub 100% esimese deposiidi boonust, siis saate oma deposiidi summa kahekordistada. 

 

Seega, kui te hoiustate näiteks 100 dollarit, saate täiendavalt 100 dollarit, mis tähendab, et teil on 200 dollarit oma kihlvedude seikluseks. Piisab, kui mainida, et boonusel on alati ülempiir, mis võib olla 100 dollarit. See tähendab, et sa ei saa boonusena rohkem kui $100. Kui te hoiustate rohkem kui $100, saate ikkagi $100 deposiitboonust.

 

No-deposit boonus

 

See boonus annab kihlvedude tegemiseks tasuta raha. Selle deposiidi saamiseks ei pea tegema mingit sissemakset. Kõik, mida peate tegema, on registreeruda kihlveokontorisse ja teil tekib õigus saada boonust. See boonus on populaarne valik kihlveokorraldajate jaoks, sest te ei pea kihlveoga riskima, kuid teil on võimalus võita.

 

Reload-boonus

 

Reload-boonus premeerib kihlveokorraldajaid nende lojaalsuse eest. Boonus tuleb mängijate kontode täiendamise kujul, et julgustada neid rohkem panustama. Tavaliselt määrab preemia taseme teie tegevuse tase kihlveokontori saidil. 

 

Reload-boonuse eesmärk on premeerida lojaalseid kasutajaid, mis tähendab, et kui te ei ole saidi lojaalne mängija, siis on ebatõenäoline, et te saate reload-boonust.

 

Tasuta panus

Nagu nimigi viitab, on see tasuta panuse boonus, mille saate oma tehingu eest kihlveokontori saidil. Enamasti annavad kihlvedude saidid tasuta panuseid suurte spordisündmuste või mängu ajal, mida kihlvedude pakkuja soovib reklaamida. 

 

Raha tagasi ja tagasimaksmise eripakkumised on samuti üks tasuta panuste žanr. Raha-tagasi pakkumiste puhul võib kihlveokontor pakkuda teile panuse tagastamist, kui panustate esimesele väravalööjale jalgpallimatšis, mis lõpeb väravateta. 

 

Kokkuvõte

 

Kuigi boonused on suurepärane võimalus oma pangaraha suurendamiseks, peaksite enne nende kasutamist kontrollima tingimusi. 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus