Top 5 kihlveoturgu algajatele spordikihlvedude

Top 5 kihlveoturgu algajatele

Home » Top 5 kihlveoturgu algajatele

Spordikihlvedude turgude mõistmine on esimene samm spordikihlvedude järjepideva tulu saavutamiseks. Kuigi võite kasutada ekspertide spekulatsioone ja vihjeid oma panuste tegemiseks, on oluline arendada võimet teha oma hinnanguid statistilise analüüsi põhjal. 

 

Spordisündmuste uudiseid ja analüüse saate erinevatelt platvormidelt. Kõige raskem on aga leida õige turg, mis võimaldab teil välja töötada tugeva kihlveostrateegia. 

 

Selles postituses käsitleme 5 parimat kihlveoturgu, millele saate algajana keskenduda, et parandada oma kihlveooskusi ja kihlveostrateegiat.

 

  • Handicap-turud

 

Jalgpalli puhul leiad sarnaselt teiste spordialadega ka handicap-turgu. See on suurepärane alguspunkt spordikihlvedude algajaile. Kuigi võib olla lihtsam järgida väravalööja või otsese võitja turge, võib handicap-turgudele keskendumine parandada teie teenimisvõimalusi. 

 

Kui spordisündmus on liiga lähedal, saate oma panustamisriski minimeerida, kui valite handicap-turu ja panustate väiksema marginaali vastu madalama koefitsiendi eest. Kui panustate mängule, milles olete kindel, saate laiendada oma koefitsiente ja panustada suurema marginaali peale handicap-turgude abil.

 

  • Mängu võitja turg

 

Kui panustate mängu võitjale, siis lõikate oma ennustuses palju analüüsi välja. Tegemist on võitja valimisega ja teie võidukoefitsient on 50%. See on kas teie valitud meeskond võidab või mitte. Saate teha järjepidevaid võite, kui panustate mängu võitja turul. 

 

  • Poolaja tulemuse turg

 

Paljud mängurid eelistaksid panustada lõppskoori turul, kuid panustamine poolaja skoori turul on nutikas samm. Kui panustate lõppskoorile, kahekordistate aja, mille jooksul võib toimuda ootamatu sündmus. 

Statistika on näidanud poolaja tulemuse turu eeliseid. Näiteks kõige sagedamini on poolaja skoor 0:0, samas kui lõppskoori ennustus ei ole väga hästi ennustatav. Panustamine poolaja skooriturule parandab teie võidukoefitsiente.

 

  • Väravalööjate turg

 

Kui teil on lemmikjalgpallimeeskond, mida olete hästi uurinud, siis on panustamine väravalööjale hea käik. Kõik, mida sa pead tegema, on panustada konkreetsele mängijale, et ta lööb mängus värava. See turg pakub arvukalt panustamisvõimalusi, näiteks panustada mängu ajal esimesele või viimasele väravakütile. 

 

Tasub mainida, et tõenäosus, et värav lüüakse igal ajal, on lühem, kui panustada konkreetsele ajale, sest selle tõenäosus on niikuinii suurem.

 

  • Tasavägise ilma panuseta turg

 

Kuigi seda tüüpi kihlveoturu koefitsiendid on madalad, on see hea valik spordikihlvedude algajaile. Siin saate panustada spordisündmuse tulemusele. Kui mäng lõpeb viik, saate oma panuse. See on lihtne panus, millele iga algaja saab panustada.

 

Kokkuvõte

 

On mitmeid spordikihlvedude turge, mida mängijad saavad uurida. Kuid selles postituses loetletud viis turgu on algajatele spordikihlvedude maailma parimad võimalused.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus