Kuidas mängida online-bingot: Bingo: Algaja juhend: Algaja juhend - Online Kasiino

Kuidas mängida online-bingot: Bingo: Algaja juhend: Algaja juhend

Home » Kuidas mängida online-bingot: Bingo: Algaja juhend: Algaja juhend

Kas olete huvitatud bingo mängimisest, kuid ei tea, kuidas alustada? See postitus juhatab teid samm-sammult läbi alustamise protsessi. Algusaastatel pidid bingot mängida soovivad mängijad minema bingosaalidesse. 

 

Suur osa mängijatest valib aga mängus osalemiseks veebiplatvorme. Te ei pea mängimiseks või mis tahes kasiinomängu mängimise õppimiseks minema füüsilisse bingosaali, kui saate külastada veebisaiti kasiinokonline.com. 

 

Saate seda mängida mugavalt oma kodust bingosaitide kaudu. Olenemata sellest, kas mängite seda mängu esimest korda või on teil juba põhitõed sellest mängust olemas, pakub see postitus teile olulisi nõuandeid mängu mängimiseks. Alustame juba!

 

Bingo online mängimise samm-sammuline juhend

 

1. samm: registreerige konto bingosaidil

 

Kõigepealt tuleb valida endale sobiv kasiino sait, mis pakub bingot, ja luua konto. Saate uurida saidi erinevaid funktsioone, mis sobivad teie vajadustele, sealhulgas sissemakseid, pangaraha limiiti, kontokaitset ja muud. Siinkohal peaksite ka raha oma hasartmängukontole hoiustama, et mängida pärisraha eest.

 

2. samm: valige alias 

 

Te ei pea veebipõhiste mängude mängimisel kasutama oma pärisnime. Seega võite valida oma varjunimeks lõbusa nime.

 

Samm 3: Valige kaardid

 

Kaartide valik on üks kõige kriitilisemaid strateegilisi otsuseid, mida peate bingot internetis mängides tegema. Peate otsustama, kas soovite kasutada automaatset dabi, automaatset ostu ja täiustatud ostu. Auto dab viitab funktsioonile, mis märgistab pallid automaatselt ära, kui need loositakse. 

Auto buy viitab kaardide automaatsele ostmisele komplekti või lemmikmängude jaoks vastavalt teie eelistustele. Täpsem ost tähendab piletite ostmist eelseisvateks mängudeks, mida te ei pruugi olla võimeline veebist ostma.

 

Samm 4: Mängu alustamine

 

Online-bingo reeglid on lihtsad. Peate valima mängu, mida soovite mängida, ja saate vastava virtuaalse kaardi. Kaardid tulevad ruudustikuna, millel on rida numbreid märgitud ridades ja rullides. Mängu alguses hakkab helistaja numbreid välja loosima. 

 

Kutsuja valitakse juhuslikult välja veebiprogrammi poolt. Mängijad peavad hoidma tempot ja märkima oma kaartide numbrid ära, kui helistaja kutsub. Mängijad saavad kasutada ka automaatset dubleerimisfunktsiooni, et vältida kõne vahelejäämist. 

 

Sõltuvalt mänguvariandist, mida te mängite, võite märkida ära ühe rea, mitu rida või kõik numbrid, mida nimetatakse täisnumbriks. Täismaja saavutamine võimaldab teil võita auhinna, sest sellega on mäng lõppenud. 

 

Kokkuvõte

 

Online-bingot on lihtne mängida ja ka mängu võita on lihtne. Et suurendada oma väljamakseid, võite valida online-bingo jackpotid, mis annavad teile suurema väljamakse. Online-bingo jackpotite valikud hõlmavad fikseeritud jackpotid, kogukonna jackpotid ja progressiivsed jackpotid.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus