Kõige populaarsemad online kasiino lauamängud, mida saab

Kõige populaarsemad online kasiino lauamängud, mida saab mängida tasuta

Home » Kõige populaarsemad online kasiino lauamängud, mida saab mängida tasuta

Lauamängude mängimine online kasiinos tasuta võib olla lõbus. Esiteks pole sul midagi kaotada. Tasuta mängude mängimisel saad omandada kõik vajalikud kogemused ja oskused. Kui oled valmis pärisraha eest mängima, saad mängida nagu proff ja suurendada oma võiduvõimalusi. 

 

Kui e-spordi mängimine on sinu asi, võid vaadata Esportsi ajakirja Fragster, et saada värskeid uudiseid selle valdkonna kohta. Kui sinu eesmärk on aga mängida populaarseid online-kasiino lauamänge tasuta, jagab see postitus parimaid võimalusi, mida võid kaaluda. Läheme kohe üksikasjadesse kõige populaarsemate online kasiino lauamängude kohta, mida mängida 2022. Aastal.

 

Ameerika rulett

 

See on lihtne ja põnev lauamäng. Selle õppimiseks kulub vaid mõni minut ja selle mängimise ajal saad palju lõbu. See on saadaval nii mobiili- kui ka lauaarvutites ning parim osa on see, et leiad selle peaaegu kõikidest online-kasiinodest. 

 

Mängu mängitakse lauaplaanis, kus on numbrid 0-36. Mängijad teevad panuseid üksikutele numbritele laual. Nad saavad panuseid teha ka numbrite gruppidele. American Roulette’i maja eelis on 5,26%.

 

Blackjack

 

See on veel üks lihtne lauamäng. See on saadaval tasuta mänguna ja seda saab mängida ka pärisraha eest igas online-kasiinos. Paljudel kasiinosaitidel on blackjack-variandid, mis pakuvad jackpoteid ja kõrvalpanuseid. 

 

Sinu eesmärk blackjack-mängus on võita diileri käsi, ületamata seejuures 21, nii et sa ei läheks üle. Kui sa võidad diileri, saad 1/1 ja kui sa saad blackjacki, saad 3/2.

 

Craps

 

See on põnev mäng ja populaarne Vegas’i stiilis lauamäng. Seda mängitakse täringutega ja mängijad panustavad kahe täringu tulemusele. Laual on kümneid võimalikke panuseid, mida saab teha. Enamikul kasiinosaitidel internetis on vähemalt üks craps-laud. 

 

Saate alustada mängu tasuta versiooniga, et enne pärisraha eest mängimist sellega tutvuda. Mäng võimaldab teil valida, millal täringut veeretada ja millised on teie panused.

 

Kolme kaardiga pokker

 

See on veel üks kergesti õpitav lauamäng. Sellel on mitu varianti, mida mängijad saavad enne raha panustamist tasuta proovida. Kolme kaardiga pokkerit mängides jagatakse nii diilerile kui ka mängijatele kummalegi kolm kaarti ning eesmärk on võita diileri pokkerikäsi. 

 

Alustuseks tuleb panna ante ja kui teil on oma käsi mugav, võite teha rohkem panuseid ja seejärel võrrelda oma kätt diileri käega.

 

Pai Gow pokker

 

See on veel üks populaarne mäng ja see põhineb Aasia Pai Gow-pokkerimängul. Mängu alguses jagatakse igale mängijale 7 kaarti ja eesmärk on sorteerida oma seitse kaarti viie- ja kahekaardilisteks pokkerikäesteks. Kui mängija võidab mõlemad diileri pokkerikäed, võidab ta mängu ja saab auhinna.

 

Kokkuvõte

 

Need on viis parimat lauamängu, mida saab mängida tasuta igas kasiinos. Kui saad nendega hakkama, võid neid mängida ka pärisraha eest.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus