Kuidas kasiino boonus töötab

Kuidas kasiino boonus töötab

Home » Kuidas kasiino boonus töötab

Online-kasiinod pakuvad boonuseid kampaaniate kujul, mis võimaldavad kasutajatel teenida tasuta keerutusi või tasuta raha. Boonuseid kasutatakse enamasti selleks, et meelitada mängijaid online-kasiinodesse. Nende pakkumistega kaasnevad tingimused, mida nimetatakse panustamisnõueteks. See tähendab, et enne kui saate boonuse kaudu saadud võidud välja võtta, peate kulutama oma rahakotist veidi raha. Kui panustamisnõue on mõistlik, on kasiinoboonuse kasutamine suurepärane võimalus nautida tasuta raha kasiinoplatvormil.

 

Online kasiino boonuste liigid

 

Kasiino boonuseid on erinevaid nimesid ja suurusi. Nende hulka kuuluvad populaarsed tervitusboonused, tasuta spinnide boonused, deposiidita boonused ja eksklusiivsed boonused. Igal boonusetüübil on oma tingimused, mida tuleb täita, ning ka preemiad on erinevad. Vaatame igaüht neist lühidalt.

 

Tervitusboonus

 

See on suunatud spetsiaalselt kasiino veebisaidi uutele kasutajatele. Tervitusboonus võib tulla erinevatel viisidel, alates tasuta keerutustest kuni deposiidita boonuseni ja deposiidiboonuseni. Need pakkumised on tavaliselt väga atraktiivsed, kuid nende panustamisnõuded tavaliselt mitte. Seetõttu peaksite enne tervitusboonusega seotud tingimusi kontrollima, enne kui selle vastu võtate.

 

Deposiitboonus

 

See on täiendav rahaline preemia, mida kasiino annab pärast seda, kui kasutaja teeb oma esimese sissemakse. Sellega kaasnevad tavaliselt muud põnevad preemiad, nagu tasuta keerutused ja muud tasuta kingitused. Konkreetne summa, mille saad deposiitboonusena, sõltub deposiidi summast, sest boonus antakse sageli protsentides. Näiteks võib kasiinoplatvorm pakkuda 100% deposiitboonust kuni 100 eurot. See tähendab, et kui hoiustad 50 eurot, saad deposiitboonusena 50 eurot ja kui hoiustad 100 eurot ja rohkem, saad 100 eurot deposiitboonust.

 

No Deposit boonus

 

Need on tasuta keerutused või väike summa sularahakrediiti, mis antakse mängijatele ilma rahalise kohustuseta. Kuigi tegemist on tasuta boonusega, peate oma võidu väljamaksmiseks täitma panustamisnõude. Enamasti on nõue raske. Mõnikord võib panustamisnõue olla vähemalt kolmekordne võidusumma, enne kui saate väljamakseid teha.

 

Tasuta keerutuste boonus

 

Need on muutunud kasiinoplatvormide seas väga populaarseks oma “vabavara” tõttu. Kasiinod annavad mängijatele tasuta keerutusi, et proovida uusi või populaarseid slotimänge. Parim osa on see, et selle pakkumise saamiseks ei pruugi olla vaja teha mingit sissemakset. Sa võid saada tasuta keerutusi osana tervitusboonusest ja seda võidakse anda ka eraldiseisva pakkumisena. Mõnel kasiinoplatvormil võid saada koguni 100 tasuta keerutust.

 

Kokkuvõte

 

Kasiinod pakuvad mängijatele arvukalt boonuseid. Muude pakkumiste hulka kuuluvad lojaalsusboonused, mis on suunatud lojaalsetele klientidele, ja cashback-boonused, mis on suunatud mängijatele, kes kaotavad raha kasiinosaidil mängides. Kõik need on mõeldud selleks, et muuta kasiinomängud mängijatele huvitavaks ja atraktiivseks. Veenduge siiski alati, et loete enne pakkumiste vastuvõtmist nende peeneid trükiseid.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus