Kuidas töötab esimese deposiidi boonus?

Kuidas töötab esimese deposiidi boonus?

Home » Kuidas töötab esimese deposiidi boonus?

https://onlinekasiino24.ee

Üks online-kasiinode peamisi atraktsioone on nende pakutavad helded boonused ja kampaaniad. Need boonused aitavad suurendada mängijate pangakontot ja pakuvad neile rohkem väärtust oma raha eest. 

 

Esimese sissemakse boonus on üks populaarsemaid preemiate liike, mida kasiinod mängijale pakuvad, ja see on standardiks peaaegu kõigis online-kasiinodes. Selles postituses vaatame, mis on esimese deposiidi boonused ja kuidas need toimivad.

 

Mis on esimese sissemakse boonus?

 

Esimese deposiidi boonus on teatud boonussumma, mida kasiino pakub mängijale esimese deposiidi tegemiseks tema kasiinokontole. Kohe, kui registreerud kasiinosaidi juures, saad lubaduse teatud boonusprotsendist oma esimese deposiidi eest. 

 

Boonuspakkumine võib olla 100% esimese deposiidi kuni 200 dollarini. See tähendab, et saad oma kasiinokontole kahekordse esimese sissemakse kuni 200 dollarini. Kui te hoiustate näiteks 300 dollarit, siis maksimaalne boonuspakkumine on ikkagi 200 dollarit, sest 100% boonusel on ülempiir. 

 

Miks pakuvad online-kasiinod mängijatele esimese deposiidi boonuseid?

 

Hasartmängude maastik internetis on väga konkurentsivõimeline ja kasiinosaitid kasutavad boonuseid, et meelitada uusi mängijaid oma saitidele registreeruma. Kuigi boonused võivad tunduda kasiino saidi jaoks kahjumina, on need tegelikult suur võit, sest nad teenivad mängijatelt rohkem raha, kui nad jätkavad mängimist. 

 

Samuti kaotab enamik mängijaid lõpuks boonusraha ja isegi oma pärisraha kasiinole. Selleks, et sa ei satuks kasiinosaitidele kaotavate mängijate statistikasse, pead arendama oma mänguoskusi ja seda, kuidas boonuspakkumist kasutada.

 

Kuidas nõuda oma deposiitboonust?

 

  • Esimese deposiidi taotlemine on üsna lihtne. Seda on lihtne taotleda isegi siis, kui olete uus mängija. Selleks, et aidata teil protsessi läbi viia, järgige allpool toodud lihtsaid samme:
  • Registreeru oma eelistatud kasiinos saidil
  • Liigu oma esimese sissemakse tegemiseks deposiidi sektsiooni
  • Kasutage oma eelistatud maksevõimalust hoiuse tegemiseks
  • Kuna enamik esimese deposiidi boonuseid ei ole automaatsed, siis klõpsa kindlasti kasiino lehel nupule “opt-in” (sisseastumine)
  • Esitage asjakohaseid andmeid, kui teid küsitakse, ja lisage boonuskood, kui see on olemas
  • Viige tehing lõpule ja navigeerige oma kontole. Näete boonussummat oma kontol

 

See on kõik! Võite kohe hakata oma lemmikmänge pärisrahaga mängima. Soovitame enne boonusrahaga või pärisrahaga mängimist kõigepealt mängureeglitest ja -võtetest aru saada.

 

Kokkuvõte

 

See on üsna palju, mis on esimese deposiidi boonus. Veel üks asi, mida tasub välja tuua, on panustamisnõuded. Enne, kui võtate kasiinosaidi boonuspakkumist, veenduge, et saate aru panustamisnõuetest ja muudest boonuspakkumisega seotud tingimustest. 

Kuigi tingimuste osa on sageli pikk ja igav, vaata see kindlasti läbi ja mõista, mitu korda pead oma esimese deposiidi boonuse läbi mängima, et see reaalseks rahaks muuta. 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus