Laos mõtleb online-hasartmängude vastuvõtmisele

Laos mõtleb online-hasartmängude vastuvõtmisele

Home » Laos mõtleb online-hasartmängude vastuvõtmisele

Epideemia on andnud võimaluse teha paus ja kaaluda, kas tavapärane maapealsete mängude strateegia on tõhus. Kuigi enamus on otsustanud seda toetada, on interaktiivse mängutööstuse suhtumine muutunud. Online-kasiinod ei ole enam see tabu, mis nad kunagi olid isegi kõige konservatiivsemates riikides, kus neid peetakse enamasti positiivseks majanduslikuks kasuks. Isegi Laos kaalub interneti hasartmänguasutuste käivitamist, mis põhinevad Filipiinide offshore-hasartmänguoperaatoril. 

 

Laos kaalub online-kasiinode lubamist.

 

Riik kavatseb reguleerida interneti hasartmänge ja luua struktuuri, mis meenutab suuresti POGOd, võimaldades jälgida hasartmänguraha, kehtestada sellele makse ja võtta vastu tarbijakaitseseadusi. See, kas see toimub, sõltub Laose kindlustunde tasemest ülekandmisel. 

 

Valitsus arutab praegu, kas võtta vastu määrused, millega luuakse raamistik, mille alusel ettevõtted saavad taotleda litsentse. Nagu Curacao puhul, tuleks litsentsimismenetlus jagada kahte kategooriasse: põhilitsentsid ja alamlitsentsid. Laos on alati tuginenud suurel määral oma kaubandusele, kuid see on muutumas, kuna riik tegeleb COVID-19 pandeemia mõjuga turismile ja hasartmängusektorile.

 

Laos, mis tegeles ainult telliskivimajandusega, oli sellest rahast täielikult ära lõigatud, mis avaldas riigi majandusele märkimisväärset mõju. Ebaseaduslikult tegutsevate online-kasiinode arv kasvas sel ajal, röövides föderaalvalitsuselt veelgi rohkem maksuraha. Sisuliselt on üleminek online -hasartmängude poole tunnistanud, et valitsusel on äärmiselt raske ja kulukas keeldu jõustada, eriti hädaolukordades, nagu näiteks siis, kui pandeemia tõttu peavad kõik mängijad tegevuse lõpetama.

 

Eduka kohaliku näitena on mainitud Filipiinide riiki, kes suutis litsentseerida oma online-hasartmängude toimingud ja saada sellega lisaraha. Filipiinid tervikuna on jätkuvalt pühendunud online-hasartmängudele, isegi kui riik pidi e-sabongist loobuma selle ajaviitega seotud kuritegevuse eskaleerumise tõttu. 

 

Hiina ametiasutused kritiseerivad sageli POGOsid 

 

Hoolimata sellest, et Filipiinide mudel ei meeldi kõigile, on see edukas. Hiina on püüdnud sulgeda POGOsid ja teisi hasartmängude veebisaite pärast seda, kui Pekingi ametivõimud väitsid, et riik läheb tahtlikult Hiina elanike peale. Laos on aga oma plaanis veelgi ambitsioonikam.

 

Riik soovib saada otseseks konkurendiks, et haarata osa turuosast, selle asemel, et kujundada oma hasartmängustrateegia POGOde järgi. Selleks, et aidata riigil sellel tulutooval turul orienteeruda, loodi Laose Offshore Gaming Authority (LOGA). Valitsus ei ole siiski esitanud lisateavet ega analüüsi selle kohta, mida reguleeritud online-mängude sektor kaasa toob.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus