Online kasiino boonuste ja kampaaniate tüübid

Online kasiino boonuste ja kampaaniate tüübid

Home » Online kasiino boonuste ja kampaaniate tüübid

Peale mänguportfelli on boonused ja kampaaniad järgmised asjad, mis meelitavad mängijaid kasiinosaiti. Kasiinosait, mis ei paku põnevaid boonuseid, kaotab kahtlemata palju mängijaid. Kui mängite internetis, tahaksite kindlasti teada, millised online kasiino boonuste ja kampaaniate võimalused on teile kättesaadavad. 

 

Selleks, et alustada parimate kasiinoboonuste saamist internetis, peaksite vaatama fragster.com-i, et leida põnevat reklaami pakkumist tippkassodelt. Niisiis, milliseid kasiinoboonuseid ja kampaaniaid saate internetis saada? Vaatame neid läbi.

 

  • Tervitusboonused

 

Need on kõige populaarsemad boonuste tüübid. Need on suunatud kasiino saidi uutele mängijatele. Kui teete kasiinos oma esimese sissemakse, võite saada oma deposiidilt kuni 200% boonust. 

 

Sellega premeeritakse sind registreerimisel sularahaga ja sa saad alustada oma mängimist hea pangarahaga. Sa peaksid kaaluma kasiinode võrdlemist, et teada saada, milline neist pakub parimaid panustamisnõudeid.

 

  • Deposiitideta boonused

 

Võite saada ka riskivaba kasiinoboonust. Deposiidita boonused pakuvad mängijatele tasuta raha, et mängida mänge ilma raha deponeerimata. Seda tüüpi boonus võimaldab mängijatel enne pärisraha panustamist kasiinosaitidel mänge uurida. 

 

Sa peaksid teadma, et ka nende boonustega kaasnevad panustamisnõuded ja niipea, kui sa need nõuded täidad, saad oma võidu välja maksta.

 

  • High Rolleri boonused

 

Kasiinosaidi suuri mängijaid premeeritakse ka suurte hoiuste regulaarse tegemise eest. Kui mängid kasiinosaidil sageli suurte panustega, siis premeeritakse sind erinevalt. Sinu mänguseiklus võib sind edasi lükata kasiinosaidi tasemesüsteemis, mis annab mängijatele paremaid preemiaid. 

High roller’i mängijad saavad ka eksklusiivseid preemiaid, et oma pangakontot täiendada. Lisaks rahalistele preemiatele saavad mängijad ka erinevaid auhindu, näiteks kõik kulud tasutud puhkust ja vidinaid.

 

  • Igakuised kampaaniad ja boonused

 

Online kasiinod premeerivad oma saitidel ka lojaalseid mängijaid. Lojaalsuspreemiad on sageli igakuised preemiaboonused, mida antakse regulaarsetele mängijatele igakuiselt. 

Kasiinod pakuvad ka hooajalisi kampaaniaid selle kategooria mängijatele, et suurendada nende mängukogemust ja hoida neid kasiinosaidil. Mõned kasiinod pakuvad ka VIP-punkte, mida mängijad saavad hiljem rahaliseks väärtuseks konverteerida.

 

  • Mänguspetsiifilised boonused

 

Online-kasiinod julgustavad mängijaid mängima ka erinevaid eripäraseid mänge oma platvormidel. Selleks, et mängijaid seda tegema ärgitada, pakuvad nad uute ja esiletõstetud mängude eest täiendavat mänguraha. Mängijad saavad selliste mängude eest tasuta keerutusi või VIP-punkte. 

 

Mänguspetsiifilised boonused aitavad mängijatel õppida mängima uusi mänge kasiinosaidil, ilma et nad riskiksid oma pangarahaga. Samuti aitavad need mängijatel laiendada oma oskusi ja pangakontot ning muidugi paremat mängukogemust.

 

Kokkuvõte

 

Need on erinevad boonuste ja kampaaniate tüübid, mida saate kasiinosaidil nautida. Mõnikord võite leida kõik need kasiinoboonused ühelt kasiinosaidilt. Teinekord võib veebikasiino pakkuda neist vaid paari. Siiski võite olla kindel, et leiate alati tervitusboonuseid igal kasiinosaidil.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus