Tai komitee arutas viit kasiinokohta

Tai komitee arutas viit kasiinokohta

Home » Tai komitee arutas viit kasiinokohta

Hasartmängude õiguslik staatus Tais on pikka aega olnud vaidlusalune küsimus ja nüüd kaalutakse mõningaid olulisi reforme. Rahvusassamblee komitee on teinud ettepaneku viie kasiino kohta ja parlamendikogu arutab neid ametlikult novembris. 

 

Viis kohta, viis kasiinot

 

Tai on väga väljakujunenud turismisihtkoht, mis meelitab jõukaid reisijaid jõukatest riikidest. Oleks luhtunud võimalus mitte pakkuda neile jõukatele külastajatele meelelahutust, suurendades maksustatavaid tulusid, kuid see on tegelikult olnud nii juba aastaid. Kuid nüüd on asjad muutunud. Esimene samm on luua assamblee komitee, mille konkreetne ülesanne on viia läbi integreeritud kuurortide teostatavuse hindamine koos legaalsete kasiinodega Tais, kus igasugune hasartmängimine on keelatud, välja arvatud panused hobuste võiduajamistel ja riiklikul Tai loteriil. Kla pool toetab ka legaalsete hasartmängude laiendamist riigis, mis valmistab veelgi enam ette arutelu konkreetsete plaanide üle seadusliku hasartmängude korraldamiseks Tais.

 

Nüüd teeb väga intrigeeriva tegevuskava ettepaneku hiljuti loodud spetsiaalne assamblee komitee, mis räägib viiest potentsiaalsest valdkonnast kogu riigis kohaliku majandusarengu edendamiseks. Kasiinode jaoks kaalutakse järgmisi kohti: 

 

  • Chiang Rai või Chiang Mai, põhjas. 
  • Kirdeosas asuvad Khon Kaen, Ubon Ratchathani ja Udon Thani. 
  • Asukohad lõunas: Krabi, Phuket või Phang-nga. 
  • Pattaya linn on idas. 
  • Suur-Bangkok kui pealinna kasiino asukoht

 

Loomulikult on mõned piirangud ja piirangud. Tai hasartmänguseadust tuleks legaliseerimisprotsessi raames muuta, mistõttu tuleks see ettepanek esitada valitsusele heakskiitmiseks. Assamblee komisjoni teine aseesimees Pichet Chuamuangphan lubas, et valitsus saab kõik järeldused ja määrab novembriks tähtaja ametliku ettepaneku esitamiseks esindajatekojale.

 

Praegu ebaseadusliku ja kiiresti kasvava äri maksustamine on valitsuse sõnul sellise olulise seadusandliku muudatuse peamine majanduslik ajend. Lisaks turismi suurendamisele annaks legaalne hasartmängimine valitsusele uue maksuraha allika. Siiski ei ole selge, kas tegemist on kindla maksumääraga kasiinode hasartmängude brutotulu (GGR) üle või mõne muu struktuuriga. Praegu osutavad kõik kavandatud maksuprognoosid 30% maksumäärale. Tai PBS Worldi andmetel kaasneb sellega ka munitsipaalhooldusmaks.

 

Kõik kasiinokülastajad peavad olema 20-aastased või vanemad ning nad peavad läbima nõutava finantsseisundi kontrolli. Kohaliku meedia andmetel lubatakse mängima ainult neid, kellel on “suurepärane finantsseisund”. Picheti sõnul lubavad ja teevad uued kasiinoseadused kättesaadavaks kõik hasartmängud, sealhulgas interneti hasartmängud. See kajastub komitee lõplikus soovituslikus hasartmänguseaduse paragrahvi 4 läbivaatamises. 

 

Maksude suurendamine, kuritegevuse vähenemine

 

Tais on praegu ebaseaduslik hasartmängude sektor õitsev mustal turul. Kui valitsus keelab hasartmängud, siis seni ei ole mängude puudust olnud; selle asemel ei ole valitsus saanud hasartmängudest kasu. Seda ei maksustata, kui seda ei kontrollita. Lisaks sellele maksab selle põrandaaluse stseeni vastu võitlemine tegelikult raha. Seega võib hasartmängude legaliseerimine tõesti muuta topeltnegatiivsuse topeltpositiivseks. Ja muutusi on hädasti vaja.

 

Alles selle kuu alguses pidas Nakhon Ratchasima provintsi politsei väidetavalt kinni 18 inimest, kes tegelesid ebaseaduslike interneti hasartmängude veebisaitidega. Tundub, et Pak Chongi piirkonnas asuv provintsi Lake Pine Resort oli teadlik oma üürnike ebaseaduslikust käitumisest. Teadaolevalt oli Pine Resort ebaseadusliku äritegevuse fassaadiks ja talle maksti igakuiselt tasu, et säilitada selle salajasus. Alates sellest, kui kelmid vähemalt aasta tagasi Kambodžast Taisse ümber asusid, on väidetud, et igakuiselt on tehtud ebaseaduslikke panuseid rohkem kui 20 miljoni THB (584 600 dollari) väärtuses.

 

Märtsis korraldas Tai politsei küberkuritegevuse üksus ründeid rikkalikus Nonthaburi elukohas, mille tulemusel toimus veel üks arreteerimine. Politsei ütles, et see tõi sisse rohkem kui 200 miljonit THB (5,84 miljonit dollarit). Kui see tegevus ei oleks olnud ebaseaduslik ja seega toimuks maa all, oleks kogu see summa võinud olla maksustatud.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus