Texas Hold'em pokkerite põhitõdede mõistmine

Texas Hold’em pokkerite põhitõdede mõistmine

Home » Texas Hold’em pokkerite põhitõdede mõistmine

Texas Hold’em pokker iseenesest on lihtne mäng. Siiski võib olla keeruline mõista põhitõdesid. Seepärast peavad uued mängijad enne mängu alustamist kõigepealt tundma põhireegleid ja -käsi. Mis on siis Texas Hold’em pokker? 

 

See on kõige populaarsem pokkerivariant ja see on kõigi maailma turniiride, sealhulgas World Series of Poker, European Poker Tour ja World Poker Touri tippsündmus. Selle populaarsus on silmapaistev, sest see on sageli ainus pokkerimäng, mida paljud mängijad oskavad mängida. texas holdem pokkerit on lihtne õppida, kuid mängu omandamiseks on vaja terve elu. 

 

Texas Hold’em’i pokkerireeglid

 

Texas Hold’em pokkeris on üldjoontes kavas kombineerida taskukaart ja olemasolevad ühiskaardid, et saada parim võimalik 5-kaardiline pokkerikäsi. Mängijad peaksid mõistma, et see mäng erineb teistest pokkerimängudest, sest mängus konstrueeritakse käed teistest erinevalt. Lihtsustatult öeldes on Texas hold’emi toimimine järgmine:

 

  • Iga mängija saab kaks kaarti allapoole ja seda tuntakse kui taskukaarti.
  • Kogu paljude panustamisvoorude vältel saavad mängijad lauale veel viis kaarti ülespoole.
  • Ülespööratud kaarte nimetatakse ühiskaartideks ja iga mängija saab neid kaarte kombineerida oma taskukaartidega, et luua 5-kaardiline pokkerikäsi. 

 

Viis ühist kaarti jagatakse tavaliselt kolmes erinevas etapis. Need on flop, turn ja river. Flop viitab kolmele esimesele ühiskaardile, samas kui turn on neljas ühiskaart. River on viies ja viimane ühine kaart pakis. Iga mängija eesmärk on luua 5-pokkerikäsi, mis koosneb seitsmest olemasolevast kaardist viiest parimast kaardist. 

 

Viis ühist kaarti ja kaks taskukaarti moodustavad seitse kaarti. Viiekaardilise pokkeri käe saamiseks võivad mängijad kombineerida mõlemad taskukaardid kolme ühise kaardiga, ühe taskukaardi nelja ühise kaardiga või ilma taskukaardita. Viimane võimalus tähendab, et kui viis ühist kaarti on piisavalt head, ei pea tingimata kasutama taskukaarte. 

 

Kui kõik mängijad, välja arvatud üks, loobuvad, võidab poti see mängija, kes ei loobu, ja ta ei pea ühtegi kaarti näitama. Kui kaks või enam mängijat jõuavad pärast viimase ühise kaardi jagamist ja panustamise lõpetamist showdownini, võidab poti see mängija, kellel on kõige parem 5-pokkerikäsi. 

Kokkuvõte

 

Enne Texas Hold’em pokkerit pärisraha eest mängimist on soovitatav mängijatel proovida tasuta mänge. Leiad arvukalt kasiinosid, mis pakuvad tasuta pokkerimänge. Nende riskivabade mängude abil saate mängida ilma mure või kartuseta, et kaotate raha. Tutvuge erinevate mängutehnikate ja -strateegiatega, et omandada vajalik pädevus pärisraha eest mängimiseks. 

 

Leiad arvukalt kasiinosid, mis pakuvad tasuta pokkerimänge. Nende riskivabade mängude abil saate mängida ilma mure või ärevuseta, et kaotate raha. Tutvuge erinevate mängutehnikate ja -strateegiatega, et omandada vajalik pädevus pärisraha eest mängimiseks.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus