Top 4 riiki, kus on kõige rohkem online kasiinomängijaid

Top 4 riiki, kus on kõige rohkem online kasiinomängijaid

Home » Top 4 riiki, kus on kõige rohkem online kasiinomängijaid

Online-kasiino hasartmängud on igal aastal jätkuvalt hüppeliselt kasvanud. Online-kasiinode kasvu toetab paindlikkus ja piiramatud võimalused, mida see tööstusharu pakub. Kui tellisest kasiinod on piiratud kohalike eeskirjadega, siis online-kasiinod on kättesaadavad ja ligipääsetavad hasartmängijatele üle kogu maailma. 

 

Kuigi mängijatele on avatud sadu kasiinosid üle maailma, ei saa üle tähtsustada asjaolu, et enne registreerumist tuleb kasiinot uurida. Rohkem nõuandeid, kuidas valida endale sobivaim kasiinosait, saad vaadata kasiinokonline’ist. 

 

Kuigi peaaegu kõik riigid pääsevad oma regioonidest online-kasiinodesse, on mõnes riigis kõige rohkem kasiinomängijaid. Selles postituses vaadeldakse nelja kõige suurema kasiinomängijate arvuga riiki.

 

  • Kanada

 

Statistika kohaselt on Kanadas kõige suurem protsent elanikkonnast, kes regulaarselt online hasartmängudega tegeleb. Hinnanguliselt 75% Kanada elanikkonnast külastab online-kasiinosid ja keskmise kodaniku keskmised kulutused kasiinomängudele on 750 USA dollarit aastas. Kasiino hasartmängud on Kanadas seaduslikud ning riigis on palju litsentseeritud ja mainekaid kasiinosid. Mängijatel on tasuta juurdepääs kümnetele kasiinosaitidele, millel on hämmastavad boonused ja kampaaniad.

 

  • Ameerika Ühendriigid

 

Kuigi Kanada on eelis oma elanikkonna osakaalu poolest, kes külastab online-kasiinosid, on USAs kõige rohkem hasartmängureid. Statistika kohaselt elab umbes 70% kogu maailma online-mängurite populatsioonist Ameerika Ühendriikides. 

 

Maailmakuulsad kasiinode hasartmängude sihtkohad asuvad Ameerika Ühendriikides, sealhulgas Las Vegas ja Atlantic City. Paljud teised osariigid, sealhulgas Maryland, Florida ja Arizona, on samuti oma osariigis loomas online-mängude ja maismaa kasiinosid. 

Tasub mainida, et isegi osariigid, kus ei ole litsentseeritud veebipõhiseid kihlvedude veebisaite, lubavad oma kodanikel mängida offshore-veebisaitidel. Aruannete kohaselt kulutatakse USAs online-kasiinode hasartmängudele ja spordikihlvedudele üle 35 miljardi dollari.

 

  • Ühendkuningriik

 

Ühendkuningriigi elanikud on kirglikud online-kasiino hasartmängude ja spordikihlvedude suhtes. Riik võib uhkeldada väga suure mängurite arvuga ning tal on ka oma unikaalne hasartmänguasutus, mis litsentseerib kasiinosid. 

 

Ühendkuningriigis on suur hulk kvaliteetseid online-kasiinosid, mis on litsentseeritud ja millel on seaduslik luba tegutseda Ühendkuningriigis. Ühendkuningriigi hasartmängukomisjon teeb hämmastavat tööd, rakendades rangeid meetmeid kasiinosaitide tegevuse reguleerimisel riigis.

 

  • Jaapan

 

Jaapan paistab kõigi Aasia riikide seast silma, kuna on juba kaotanud hasartmängude tabud. Riigis on olemas standardne asutus, mis jälgib ja kontrollib kasiino kihlvedude saitide tegevust riigi piirides. 

 

Tänu rahuldamatule soovile interneti hasartmängude järele ja rangetele hasartmängude ohutusstandarditele on Jaapani hasartmänguturg tohutu, sest igal aastal kulutatakse hasartmängudele umbes 20 miljardit dollarit. Jaapani hasartmängijatel on juurdepääs arvukatele saitidele, mida nad saavad uurida.

 

Kokkuvõte

 

Need on maailma parimad riigid, mille piires on kõige rohkem hasartmängureid. Loomulikult on ka paljud riigid kasvamas ja lähiaastatel on paljud riigid oma kulutusi hasartmängudele oluliselt suurendanud.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus