Eestis legaalsed online kasiinod - Online Kasiino

Eestis legaalsed online kasiinod

Home » Eestis legaalsed online kasiinod

1 – Eestis legaalsed online kasiinod

Kasiino Litsentsi algus Tervitusboonus Lisaks
Olybet 2010.a 100% sissemakse Võta pakkumine
Paf 2010.a 100 tasuta spinni Võta pakkumine
Betsafe 2010.a Kuni 500€ boonust Võta pakkumine
Unibet 2010.a Kuni 200€ boonust Võta pakkumine
Optibet 2013.a Kuni 1000€ boonust Võta pakkumine
Coolbet 2015.a Kuni 150€ boonust Võta pakkumine
Nutz 2019.a Kuni 200% boonust Võta pakkumine

 

2 – Mis muudab online kasiino Eestis legaalseks?

Kõik Eestis lubatud kasiinod peavad omavad tegutsemiseks vajalikku litsentsi ning ka tegevusluba. Selle hankimine on keerukas protsess ja eeldab erinevate nõuete täitmist. Olgu selleks piisav osakapital või hoopis korrektselt vormistatud koduleht. Kõik tingimused peavad olema mängijatele saadaval, ning mängud peavad olema tõestatavalt ausad. Samuti peavad kõik mängijad olema vähemalt 21-aastased – ainuke erinevus kehtib spordiennustustele, kus minimaalne vanus on 18 eluaastat.

3 – Kust kontrollida kas online kasiino omab litsentsi?

Kui soovite kiirelt teada saada, kas teie poolt valitud kasiino on legaalne, siis saate seda kontrollida Maksu- ja Tolliameti nimekirjast. Eestis lubatud kasiinod on seal kõik nimetatud ning saate kõigest minutilise kontrolliga veenduda, et teie poolt valitud kasiino on usaldusväärne. Seda tasuks teha enne uues kasiinos sissemaksetega alustamist, sest selliselt väldite kõiki riske. EMTA proovib küll kõikidele illegaalsetele kasiinodele ligipääsu piirata, kuid see võtab pisut aega, ning teil võib tekkida võimalus siiski sinna lehele pääseda.

4 – Mis võib juhtuda, kui kasiinol ei ole Eesti litsentsi?

Sõltumata sellest, kas olete sattunud kogemata sellisesse kasiinose või on tegemist tahtliku otsusega – teie raha on ohus ning samuti ei ole tagatud portaali usaldusväärsus. Selliseid kasiinosi on väga palju ning nendesse enda aja ja raha investeerimine võib lõppeda väga kurvalt ning tulemuseks on see, et jääte enda rahast lihtsalt ilma. Järgnevalt vaatame üle mõned punktid, mis on kõige olulisemad, millega peate arvestama, kui mängite sellises kasiinos, mis ei ole Eestis legaliseeritud.

Risk rahale

Kuna antud kasiino ei pea alluma EMTA poolt määratud tingimustele, siis võivad nad suvalisel hetkel teie rahaga ära minna ning seda ei ole teil võimalik tagasi saada. Järgmiseks luuakse uus kasiino teise nimega, ning kogu protsess toimub uuesti. Lisaks võib Maksu- ja Tolliamet leheküljele ligipääsu piirata. Selliselt ei ole teil võimalik enam väljamakset teha. Sellisel juhul olete rahast ilma ja saate süüdistada ainult iseennast, sest Eestis on väga hea valik kasiinosi.

Maksukohustus võitudele

Kui peaksite mõnes kasiinos saama võidu, siis tekib teil maksukohustus. Äärmiselt ebameeldiv on enda võitude pealt makse maksta, kuid täpselt see on tulemuseks, kui kasiino ei maksa Eestis hasartmängudega seotud makse. Lisaks võib tulla väga palju küsimusi näiteks tuludeklaratsiooni täites. Soovitame selliseid portaale vältida ja valida Eestis lubatud kasiinod.

Vastutustundetu mängimine

Näiteks ei pruugita kontrollida teie andmeid, sealhulgas ka vanust. Vastutustundlik mängimine tähendab seda, et mängija peab olema vähemalt 21-aastane. Samuti ei kehti sellistes kasiinodes hasartmängukeeld, mida endale Eestis on võimalik panna. Kasiino ei ole kohustatud teile näitama ka teie võite ja enda kaotustele ei ole võimalik seada piiri. Eestis litsentseeritud kasiinodes on selline funktsioon kohustuslik.

5 – Miks valida Eestis lubatud kasiinod?

Kõige olulisem on ilmselt see, et saate ise otsustada enda raha saatuse üle. Samuti ei teki teil kohustust maksta makse, kui suudate hankida võidu. Teie eest on portaal juba maksud tasunud, ning saate kõik võidud maksuvabalt enda kontole kanda. Lisaks on sellised kasiinod range kontrolli all ning võite olla kindlad, et kõik mängud on turvalised ja usaldusväärsed.

Turvalised lahendused

Online kasiinode puhul on esimeseks usaldusväärsuse märgiks turvalisus. Tegemist ei ole vaid teie raha turvalisusega, vaid ka sellega, et teie võitude võimalused on vastavalt seatud normidele. Kasiinod, kes ei oma litsentsi võivad määrata maja eeliseks ükskõik millise protsendi. Ilmselt ei soovi ka keegi, et nende isikuandmed või mis veel hullem, krediitkaardi andmed lekiksid. Tavaliselt on kahtlase väärtusega kasiinod ka vähe panustanud enda serverite kaitsesse.

Kiiremad väljamaksed

Miks oodata enda väljamakseid nädalaid, kui teil on võimalik kasutada näiteks Trustly lahendust ja teie võidud laekuvad kontole maksimaalselt ühe päevaga. Kohati on võimalik võidud saada kontole ka kõigest mõne minutiga, mis on äärmiselt mugav ja lihtne. See on ka põhjuseks, miks Eestis lubatud kasiinod on nii palju paremad, kui teised kasiinod.

Klienditugi räägib Eesti keelt

Olete sattunud mõne oma küsimusega hätta, ning ei suuda sellele leida lahendust. Äkki ei ole ka teie inglise keel piisavalt heal tasemel, et enda murest rääkida klienditoega. Sellisel juhul on ainuke variant kirjutada Eesti keeles, kuid litsentseerimata kasiinod tõenäoliselt teie küsimusele ei vasta. Eestis legaalsed kasiinod vastavad kõigest mõne minutiga live chat funktsiooniga või kehvemal juhul paari tunniga e-maili teel.

Lai ja korralik valik kasiinosid

Kindlasti on kahetsusväärne, et inimesed üldse otsivad endale alternatiive kasiinode seast, mis ei ole Eestis lubatud. Kodumaiste kasiinode valik on äärmiselt lai ning oleme veendunud, et ka kõige kogenum või nõudlikum mängija leiab endale sobiva lahenduse. Mängude ja kasiinode valik on nii lai, et ilmselt kõiki mänge polegi võimalik ära proovida.

6 – Kust leian nimekirja kõikide Eestis lubatud online kasiinodega?

Kui soovite leida nimekirja erinevatest kasiinodest, mis on Eestis lubatud, siis peaksite suunduma EMTA kodulehele. Sealt leiate küllaltki väikese vaevaga endale erinevad kasiinod. Kirjas on kõik Eestis lubatud kasiinod ning lisaks on teil võimalik tutvuda ka nimekirjaga nendest kasiinodest, kes peagi võivad enda portaali avada. Lihtne ja hea lahendus leidmaks endale portaal, mis on usaldusväärne ja mille tegevuses ei pea kahtlema. Soovitame alati veenduda, et teie poolt valitud kasiinol oleks olemas tegevusluba ning loomulikult ka tegutsemiseks vajalik litsents.

7 – Eestis lubatud online kasiinode mängude valiku ülevaade

Võiks arvata, et inimesed otsivad endale uusi kasiinosi, sest Eestis pakutavate mängude valik on pisike või ei vasta soovidele. Sellise mõttemaailmaga inimesed eksivad, sest Eesti online kasiinod pakuvad enda mängijatele väga kõrge kvaliteediga teenust. Saadaval on erinevad slotimängud, lauamängud, bingo, loteriid ja isegi live kasiino, mis viimastel aastatel on väga palju populaarsust kogunud. Tunnete nagu oleksite päriselt kasiinos, kuigi tegelikult olete mugavalt enda kodus ja naudite kvaliteetset meelelahutust.

Esindatud on väga paljude tuntute mängutootjate valik. Olgu selleks Playtech, Microgaming, NetEnt või hoopis Evolution Gaming. Viimase mainitud tootja on paisanud turule live kasiino, mille sarnast varasemalt nähtud ei ole. Lisaks laiale mängude valikule on ka paljudest klassikalistest mängudest tehtud väga atraktiivsed uued versioonid. Valige enda õnne proovile panemiseks Eestis lubatud kasiinod ning võite olla kindlad, et teie mängukogemus on oluliselt meeldivam ja parem.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus