5 kõige populaarsemat Esports-mängu aastal 2022 - Online Kasiino

5 kõige populaarsemat Esports-mängu aastal 2022

Home » 5 kõige populaarsemat Esports-mängu aastal 2022

Videomängude populaarsus kasvab iga aastaga, kuna üha rohkem mängijaid avastab virtuaalsete mängude maailma rohkem seiklusi. Seetõttu ei ole üllatav, et videomängutööstuse tulude teenimine on ületanud muusika- ja filmitööstuse. 

 

Huvitav on see, et mängurid võtavad mängimise pelgalt hobist kaugemale. Uus mängijate põlvkond on hakanud seda tegevust professionaalselt harrastama. Tänapäeval on eSpordi maailmas palju professionaalseid mängijaid, kes võistlevad üksteise vastu suurte auhinnarahade eest. 

 

Internet on regulaarselt üle ujutatud Esports notícias, mis kajastab erinevaid Esports-turniire ja -üritusi üle interneti. 

 

Millised on kõige populaarsemad Esports-mängud?

 

Kuigi Esports-mängude žanreid ja variante, millel on suur jälgijaskond, on mõned, mis on aastate jooksul populaarsuse poolest püsinud muutumatuna. Järgnevalt on esitatud Esports-mängud, mis on 2022. aastal kõige populaarsemad, ilma erilise järjekorrata.

 

1. League of Legends

 

Tegemist on reaalajas toimuva strateegiamänguga, kus kaks meeskonda võistlevad üksteise vastu klassikalises MOBA-mängus. Iga meeskond koosneb viiest valitud üle 150 erineva valitava meistritegelase hulgast. 

 

Iga valitud meeskonnaliige valib ühe olemasolevatest rollidest, milleks on Toplane, Attack Damage Carry (ADC), Juggler, Support ja Midlane. Mäng on mitme mängijaga veebipõhine lahinguareen, kuhu on registreerunud üle 7130 professionaalse mängija. See ilmus esimest korda 2009. aastal Riot Gamesi poolt.

 

2. Counter-Strike: Global Offensive

 

See on veel üks klassikaline strateegiline esimese isiku tulistamismäng. Selles osalevad kaks viieliikmelist meeskonda, kes võistlevad üksteise vastu terroristide ja terrorismivastaste rollides. Counter-Strike: Global Offensive on kaks mängustsenaariumi, kus meeskondadele antakse erinevad missioonid. 

 

Need mängustsenaariumid on pantvangide päästmine ja pommide kahjutustamine. Mängu on registreerunud üle 10 000 professionaalse mängija. See ilmus 2012. aastal Valve Corporationi poolt.

 

3. Dota 2

 

Dota 2 on mõnes mõttes sarnane League of Legendsiga. See on MOBA kaart ja järgib sama gameplay. Sellel on ahvatlev graafika ja rohkem taktikaline ja vähem mehaanikakeskne mängupilt. 

 

Mängijatel on valida üle 110 kangelase ja mitme mängitava rolli vahel. Alates selle käivitamisest 2013. aastal Valve Corporationi poolt on Dota 2 muutunud üheks kõige populaarsemaks Esports-mänguks.

 

4. Fortnite

 

Fortnite’il on lihtne mehhanism. Selles võistlevad 100 mängijat üksteise vastu suurel kaardil ja mängu võidab viimane ellujääja. See mäng erineb teistest Battle Royal’i mängudest üsna palju, sest selles keskendutakse eelkõige struktuuride ehitamisele ja erinevate ressursside hankimisele. See ilmus 2017. aastal ja sellel on praegu üle 4000 professionaalse mängija.

 

5. Overwatch

 

World of Warcrafti arendaja Blizzard Entertainmenti poolt 2016. aastal välja töötatud Overwatch ühendab MOBA ja esimese isiku shooteri. Mängijatel on võimalus valida erinevate rollide jaoks erinevaid tegelasi. 

 

Igal tegelasel on neli erinevat võimet ja relva, mis võimaldab neil vastaseid üle mängida. Praegu on mänguga liitunud üle 3000 professionaalse mängija.

 

Kokkuvõte

 

Kuigi videomängude populaarsus muutub pidevalt, on Battle Royale ja MOBA endiselt Esports-mängijate jaoks parimad valikud, nagu võib näha viie parima mängu nimekirjast. Tulevikus ilmub rohkem mänge ja mängijad peavad kohanema, sest nad võistlevad turniiridel kõrgeima auhinna nimel.

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus