5 populaarset online-mängu, mida mängida 2022. aastal

5 populaarset online-mängu, mida mängida 2022. aastal

Home » 5 populaarset online-mängu, mida mängida 2022. aastal

Aastal 2022 on mängijatel võimalik tutvuda arvukate online-mängudega – Battle Royales, taktikalised laskemängud ja MMO-d. Vastavalt 2021. aasta lõpu poole ja 2022. aasta alguses mängijate seas läbi viidud uuringule paistavad mõned mängud silma kui suure külastatavusega mänguvõimalused. See tähendab, et need mängud jäävad mängijate seas ka sel aastal esikohale. 

 

Kui otsite tippuudiseid mängude kohta – nii online kui ka offline – võite vaadata fragster.com. Kui aga otsite populaarseid mänge, mida proovida, siis oleme teid selles postituses katnud. Loe, et leida meie viis populaarset online-mängu, mida peaksid lisama oma selle aasta must-mängude nimekirja. 

 

1. Minecraft

 

Selle mängu populaarsus on iga uue versiooniga jätkuvalt kasvanud. Mängus on erinevad stsenaariumid, kus mängijad saavad ülesandeks oma linnakut hooldada ja rajada. Samuti peavad nad säilitama kontrolli inimeste, toiduvarude ja loomahoonete üle. 

Kui sulle meeldivad põnevusmängud, on see suurepärane valik, mida kaaluda. Mängus on erinevad mängurežiimid, sealhulgas loominguline, ellujäämis-, vaatlus- ja seiklusrežiim.

 

2. Fortnite Battle Royale

 

Fortnite Battle Royale’i populaarsus kasvas 2018. aastal ja kuigi sellel on teiste mängudega võrreldes kõige rohkem mängijaid ja erakordseid efekte, on see oma atraktiivsuse tõttu populaarsem meeste seas. PUBG-mäng on populaarne valik nii meeste kui ka naiste jaoks, kes soovivad koos Battle Royale’i mängida.

 

3. Apex Legends

 

Apex Legends on alates selle ilmumisest saanud mängusõprade seas suurt tähelepanu. Kui sa oled suur lahingumängu žanri fänn, siis armastad seda mängu. 

Apex Legendsis jääb igast meeskonnast kolm liiget saarele, kus nad peavad relvi ja varusid korjama. Meeskond, kus on kõige rohkem ellujäänud liikmeid, ei tohi jääda hätta. Mäng on peast-peast mäng, mis tõmbab mängijaid kaasa.

4. League of Legends

 

Kui otsite väga konkurentsivõimelist mängu, siis on League of Legends parim valik, mida kaaluda. See on mitme mängija online lahinguareenamäng, mida üldiselt nimetatakse MOBA-ks. Selle on välja töötanud Riot Games ja seda saab mängida tasuta. 

League of Legends’i saab mängida kahe viie mängijaga meeskonna vahel, kus üks meeskond püüab hävitada konkureeriva meeskonna baasi võimalikult kiiresti.

 

5. Splatoon 2

 

See mäng on saadaval ainult Nintendo Switchil. Tegemist on uimastava, värvilise 3. isiku tulistamismänguga, kus mängijad peavad oma kalmaari- või kaheksajalgset relva kasutades joonistama kõike nähtavat, et levitada värvi läbi piirkonna mängu kaardil. 

Sellest, kui kaugele sa suudad värve levitada, sõltub sinu edu mängus. Väärib märkimist, et seda mängu on alates selle ilmumisest müüdud üle kümne miljoni.

 

Kokkuvõte

 

Need on viis parimat võrgumängu, mille peaksite 2022. aastaks oma kohustusliku mängu nimekirja lisama. Nii et kui olete nende mängude uurimine lõpetanud, võite astuda sammu teiste meelelahutavate mängude, näiteks Division 2, PUBG, DOTA 2, Hearthstone ja Call of Duty Warzone poole. 

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus