Hasartmängumängud - Spordikihlvedude algaja juhend

Hasartmängumängud – Spordikihlvedude algaja juhend

Home » Hasartmängumängud – Spordikihlvedude algaja juhend

Spordikihlvedude populaarsus on jätkuvalt kasvanud ja see on jõudmas peavoolu. Miljonid spordifännid üle kogu maailma, spordiennustused koguvad iga päevaga üha rohkem populaarsust. Spordikihlvedude algajaile võib terminoloogia ja kihlveoprotsessi mõistmine tunduda nende hasartmängude puhul pisut hirmutav. 

 

Te ei pea siiski muretsema, sest õige juhendi abil saate hõlpsasti orienteeruda oma esimese panuse tegemisel. Selles postituses vaatame, kuidas spordiennustustesse panustada algajatele.

 

Mõista terminoloogiat

 

Esimene samm spordi hasartmängude mängimisel on erinevate terminoloogiate mõistmine. Asjad, mida peaksite teadma, on muu hulgas favoriidid ja underdogid, spreadid, moneylines ja over/unders. Vaatame kiiresti, mida need neli terminit tähendavad.

 

Favoriidid ja underdogid: Krediidikorraldajad määravad mis tahes mängu kihlvedude avaldamisel kindlaks meeskonna, kes on favoriit ja underdog. Favoriit on meeskond, kes eeldatavasti mängu võidab, ja seda tähistab selle koefitsiendi kõrval olev miinusmärk. Allikas on seevastu meeskond, kes eeldatavasti kaotab. See meeskond saab oma koefitsiendi kõrval plussmärgi.

 

  • Spreadid: Kui panustate favoriidile või underdogile, on teil kaks peamist võimalust panustamiseks. Esimene on panustada võidu marginaalile, mis on punktivahe. Kõikidel spordialadel on spreadid, kuid neid kasutatakse peamiselt suurema punktisummaga spordialadel, nagu korvpall ja jalgpall.
  • Moneylines: see on teine panustamisviis, mis põhineb sellel, milline meeskond mängu võidab. Kui panustate favoriidile, riskite rohkem, sest eeldatakse, et favoriit niikuinii võidab. Moneyline’i kasutatakse samuti kõigis spordialades, kuid enamasti madala punktisummaga spordialadel nagu jalgpall, hoki ja pesapall.
  • Over/Unders: Krediidikorraldajad määravad ka mõlema meeskonna poolt mängus eeldatavalt kogutud punktide summa. Seejärel saavad mängijad panustada sellele, kas mäng läheb üle või alla nende kombineeritud punktide.

 

Kuidas panustada

 

Spordile on lihtne panuseid teha. Isegi kui teete seda esimest korda, saate hõlpsasti panustada ja oodata tulemust. Kõik, mida peate tegema, on leida usaldusväärne kihlveokontor ja valida, millist tüüpi panust soovite teha, ning panustada sellele. Enne kihlveokontori valimist võtke aega, et mõista nende pakutavaid koefitsiente. 

 

See võib teie mänguseiklustes oluliselt muuta. Lisaks koefitsientidele peaksite kontrollima ka platvormi pakutavaid turge. Sõltumata sellest, kus sa oled maailmas, võid olla kindel, et leiad spordikihlvedude saidi, mis pakub kõike, mida vajad. Peate vaid veidi sügavamale kaevama ja teid hämmastab teile pakutavate võimaluste rohkus.

 

Kokkuvõte

 

Internetis kihlvedude tegemine erineb füüsiliselt kihlvedude tegemisest kihlveokontoris. Kui panustate internetis, kontrollige kihlveoplatvormi makseviise, et teada saada, kas neil on teie vajadustele vastavad võimalused.

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus