Robert Cooke nimetatakse The Star'i tegevdirektoriks ja tegevjuhiks

Robert Cooke nimetatakse The Star’i tegevdirektoriks ja tegevjuhiks

Home » Robert Cooke nimetatakse The Star’i tegevdirektoriks ja tegevjuhiks

Robert Cooke on nimetatud Star Entertainment Groupi tegevdirektoriks ja tegevjuhiks, teatas ettevõte täna Austraalia väärtpaberibörsil. 

 

Oskuste, võimete ja omaduste kombinatsioon 

 

Spencer Stuart’i teenuseid kasutanud hasartmängukontserni poolt läbi viidud juhtkonna otsing, mille käigus leiti mitu kvalifitseeritud kandidaati ettevõtte juhiks, lõppes Star Entertainment Groupi endise Tatts Groupi tegevjuhi Cooke’i ametisse nimetamisega.

 

Star’i juhatus jõudis pärast iga kandidaadi hoolikat hindamist järeldusele, et Cooke oli “silmapaistev kandidaat”, kuna tal oli sobiv kombinatsioon oskusi, kogemusi ja juhtimisomadusi. Cooke’i ametikohale asumine on peatselt toimumas, kuni regulatiivse heakskiidu saamiseni. 

 

Cooke teatas, et tema peamisteks prioriteetideks on tagada ettevõtte jätkamine põhjaliku uuendamisprogrammi abil ning kasutada ära juba käimasolevate või kavandatavate arendusprojektide muutmisvõimalusi Kagu-Quinslandis, eriti seoses eelseisvate olümpiamängudega 2032. aastal. Cooke avaldas heameelt, et saab naasta mängu- ja hotellindusse, kus ta veetis suurema osa oma ametialasest karjäärist.

 

Star’i ajutine esimees Ben Heap täpsustas Cooke’i eeliseid, mis teda valimisprotsessis soosisid, rõhutades tema usaldusväärsust, austust tööstusharu poolt ja laiaulatuslikku kogemust tegevjuhina. 

 

Arendamine ja ümberkujundamine 

 

Cooke’i viimasel ametikohal keskendus ta Austraalia pangas ja fintech-teenuste ettevõttes Tyro Payments nelja aasta jooksul märkimisväärse tehingute kasvu edendamisel riskikultuurile, kultuurilisele ühtlustamisele ja töötajate kaasamisele. 

Enne Tyro Payments’i tegevjuhi kohale asumist juhtis Cooke Tatts Groupi ulatuslikku ümberkujundamisprogrammi ja töötas paljude osariikide valitsustega litsentsilepingute üle peetavate läbirääkimiste nimel. Wotif.com’is aitas ta luua turuliidri hotellinduses valitseva segaduse ajal.

 

  1. aastal alustas Star uue hoone ehitamist Queen’s Wharfis, mis asub Brisbane’i jõe põhjakaldal. Kuid Queenslandi valitsuse poolt ettevõtte suhtes läbiviidud uurimise tõttu on projekti elujõulisus ohus, nagu ka kasiinooperaatori tegevusluba Sydneys pärast seda, kui leiti, et ta on rikkunud New South Wales’i ebaseaduslikku hasartmänguseadust (New South Wales Unlawful Gambling Act).
New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus