Top 5 filmid hasartmängude kohta

Top 5 filmi hasartmängude kohta

Home » Top 5 filmi hasartmängude kohta

Filmid põhinevad sageli popkultuuril ja pole üllatav, et aastakümneid on filmitööstus olnud huvitatud hasartmängudest ja online-kasiinodest. Kahtlemata on hasartmängude populaarsus jätkuvalt kasvanud, sest üle maailma on avatud arvukalt kasiinosid. Aastate jooksul on paljud mainekad kasiinod, nii vanad kui ka uued, sealhulgas uus kasiino veebisait, olnud järjekindlad, pakkudes oma klientidele kvaliteetset mängukogemust.  

 

Filmitootjate huvi hasartmängude vastu on toonud kaasa arvukate hasartmängupõhiste filmide tootmise. Arvukad filmistseenid on üles võetud füüsilistes kasiinodes ja paljudes dokumentaalfilmides on põhiteemaks online-kasiinod. Mõned filmides enim esitletud hasartmängumängud on klassikalised lauamängud, sealhulgas baccarat, blackjack, pokker ja rulett. Selles postituses jagatakse viis peamist filmi, mille põhiteemaks on hasartmängud. Vaatame neid läbi!

 

  • California Split

 

Selles 1974. aastal toodetud loos mängivad Elliot Gould Charlie’t ja George Segal Billit. Charlie on hasartmängur ja tal on sõber Bill, kes on samuti hasartmängur. Charlie on üsna sõltuvuses hasartmängudest, kuid ta õhkab pingevaba sarmi, kui ta töötab koos Billiga, kes ei olnud väga huvitatud hasartmängudest. Ometi saavad neist kahest sõbrast sõbrad ja nende räige sarm teeb filmist suurepärase uurimuse ilusast sõprusest. Filmis on palju hasartmängustseene, mis kutsuvad vaatajaid kaasa elama ohtlikele veidrustele ja veidratele tegelastele, kellega inimesed reaalses maailmas kokku puutuvad.

 

  • Tricheurs

 

See on üks parimaid hasartmängufilme, mis on kunagi tehtud. Tricheurs on vastupandamatu thriller, mille keskmes on võluv mees, kellel on suur hasartmängusõltuvus ja keda ei huvita, kas ta võidab või kaotab. Tegelast mängis prantsuse rokkstaar Jacques Dutronc. Tema meeleheitlik hasartmängusõltuvus muutus suureks probleemiks, kui ta ühines mehega, kes tutvustas talle keerulist petmisskeemi, mis tõstab panused astronoomiliselt kõrgeks.

 

  • Mängur

 

See 1974. aasta film põhineb filmi produtsendi James Tobacki hasartmängusõltuvusel. Seda filmi ei tohi segi ajada Mark Wahlbergi 2014. aasta versiooniga. 1974. aasta The Gambler keskendub tegelasele, kes on väga kinnisidee hasartmängudega seotud ohust ja isegi mitte hasartmängudest. Tema kinnisidee viib ta hullumeelsete panuste tegemiseni, mis ajavad ta sügavamale hädasse

 

  • Hard Eight

 

  1. aastal toodetud Hard Eight oli esimene Paul Thomas Andersoni toodetud film. See on edasiarendus tema mõnda aega tagasi tehtud lühifilmist. Filmi keskmes on kurb ja üksildane mees, kes on kohanenud ja õppinud, kuidas Las Vegase ohtlikus allilmas ellu jääda, olles lihtsalt tagasihoidlik ja vaikne, kuni ta on saanud kontakti nendega, kes teda aidata võiksid. Film paljastab Las Vegase allmaailma tegevust ja selliseid mehi, keda sa seal käies ei märkakski.

 

  • Lõikamata kalliskivid 

 

See intensiivne ja närvikõdi film on valminud 2019. aastal. Uncut Gems keskendub lootusetule hasartmängusõltlasele Howardile, kelle tegelaskuju mängis Adam Sandler. Howard oli sõltuvusest niivõrd haaratud, et ta ei suutnud lõpetada, kuni hävitab end täielikult.

 

Kokkuvõte

Need on viis parimat filmi hasartmängudest, mida tasub vaadata. Need lõikavad erinevaid hasartmängude tegelasi, kelle sõltuvused on erineva tasemega. Kui te pole neid filme veel näinud, siis peaksite neid vaatama.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus