Unibet toetab Hollandi vastutustundlikku hasartmängu

Unibet toetab Hollandi vastutustundlikku hasartmängu

Home » Unibet toetab Hollandi vastutustundlikku hasartmängu

Kindred Groupi naasev spordiennustus Unibet on Hollandi hasartmängutööstuses kasutusele võtnud uue programmi nimega Unibet Impact. Selle programmi eesmärk on kaitsta eetilisi ja vastutustundlikke hasartmängustandardeid, võideldes samal ajal ka spordikihlvedude pettuse ja korruptsiooni vastu. 

 

Unibet Impacti kuulutab välja Kindred Group. 

 

Programm on täielikult keskendunud selliste algatuste rahastamisele, mis keskenduvad hasartmängutööstuse vastutuse ja turvalisuse suurendamisele. Unibet seadis programmi eesmärkide saavutamiseks eesmärgiks keskenduda kolmele sambale.

 

Need sambad koosnevad suhetest Euroopa jalgpalli arenguvõrgustikuga, heategevuslikust mängust koos Telstari ja De Graafschapiga ning edasisest amatöörspordiga tegelemisest. 

 

Selle liidu kaudu on Unibet nimetatud EFDNi ametlikuks partneriks riigis ja ta hoolitseb selle eest, et organisatsioon edendaks parimaid turvalisi hasartmängumeetodeid. Loomulikult ei ole kõik rahul Unibeti hiljutise suureneva kohalolekuga riigis. 

 

Näiteks on mõned kritiseerinud Ajax FC ja Unibeti vahelist liitu, kuid Unibet soovib kriitikud ümber lükata. Unibeti Madalmaade peadirektor Lennart Kessels tervitas koostööd ja teatas, et Unibetil on kõik kavatsused kaitsta hasartmängutööstust ja võidelda aktiivselt mängude kokkuleppimise, spordikihlvedude ja muu ebaseadusliku tegevuse vastu.

 

Kindred Group soovib üldiselt rohkem osaleda riiklikus spordis. Samal ajal sõlmis Unibet suhted eelmainitud partneritega Telstarist ja Graafschapist, et tagada oma kohustussammaste täitmine. Võistluse korraldamiseks teeb Unibet koostööd Simon Kistemakeriga. 

 

Sport amatööridele ja rohkem ekspositsiooni 

 

Sel hooajal rahastab ettevõte 50 meeskonda osana oma kohustusest toetada amatöörsporti. Osana Unibeti positiivsest brändi tugevdamisest Hollandis saavad taotlevad meeskonnad kaubamärgiga särgid, sokid, lühikesed püksid ja varustuskotid. Üle riigi reguleeritud hasartmänguturu on Unibet kiiresti kasvanud. See pidi varem lahkuma, sest turgu dereguleeriti, kuid naasis juunis.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus