Live 5's Special Slot Portfolio levitatakse Games Global kaudu

Live 5’s Special Slot Portfolio levitatakse Games Global kaudu

Home » Live 5’s Special Slot Portfolio levitatakse Games Global kaudu

Live 5 ja koondamis platvormi Games Global uus turustus partnerlus annab Live 5 mängudele veelgi suurema hoo nii uue kui ka olemasoleva publiku seas aastatel 2022 ja 2023. Live 5 on iGaming-tööstuse jaoks slotimängude sisu arendaja ja tegija. 

 

Suurenev mõju ja leviala

 

Live 5 saab selle koostööga võimaluse laiendada oma mängijate baasi, tugevdades samal ajal oma praegust portfelli. Games Globali kliendid saavad loetleda Live 5 mänge ja tutvustada oma mängijatele värsket ja uuenduslikku mängupilti, mis on saanud Live 5 kaubamärgiks. 

 

Games Global keskendub Live 5 kõige uuematele mängudele, sealhulgas The Game With No Name’ile, millel on täiesti uus mehaanika, mida tuntakse ReelzUp-mehhanismina. Meeskond on loonud eripäraseid ja originaalseid mänge, millel on silmapaistev graafika ja toetav matemaatika, mis muudab mängimise täiesti nauditavaks.

 

Siia kuuluvad arvukad parimad slotid, sealhulgas Gems of the Nile, Lucky Golden Clover, Royal Tiger Lightning Lines, Wolf 81, Erupting Wilds, Wild Gods of Egypt, Minotaur, Fruit & Nut ja paljud teised. Põhjus, miks Live 5 tooted on eelkõige nii populaarsed, on see, et stuudios on sadu eripäraseid mänge, mis on üles ehitatud tõeliselt fantaasiarikastele teemadele ja kasutajakogemustele. 

 

Live 5 sõltub mänguautomaatide loomisel innovatsioonist 

 

Butler lubas, et Live 5 jätkuvas arendusprotsessis on juba läbi põimunud teedrajava mängupildiga ja planeeritud edasisi uuendusi. Andrew Booth, CPO of Games Global, kiitis samuti koostööd ja väljendas oma platvormi entusiasmi Live 5 eripärase mängu suhtes.

 

Live 5 on üks esimesi ja mainekamaid online-mängude sisu tootjaid, kes pakub teenuseid ja kaupu paljudele platvormidele, sealhulgas serveri põhistele võrkudele, mobiili kasiinodele ja maapealsetele mängudele.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus