4 suurimat mängutööstuse trendi, mida tuleb jälgida - Online Kasiino

4 suurimat mängutööstuse trendi, mida tuleb jälgida

Home » 4 suurimat mängutööstuse trendi, mida tuleb jälgida

Koos Xbox Series X ja PS5 turuletulekuga on mängutööstus järgmise viie aasta jooksul kahtlemata tunnistajaks olulistele muutustele. Esports-mängud on teine trend, mis võtab tööstusharu tormi. Notícias de esports no brasil kajastab regulaarselt mitmeid teateid erinevate turniiride ja ürituste kohta. 

 

Järgmise põlvkonna riistvara ei ole siiski ainus suundumus mängutööstuses, mida tasub jälgida. Mängutööstuses on palju olulisi trende, mis muudavad paari aasta pärast seda, kuidas inimesed suhtlevad ja mängivad oma lemmikmänge. Selles postituses vaatleme nelja suurimat suundumust mängutööstuses, mida fännid saavad jälgida.

 

  • Suurenenud mitmekesisus mängumaailmas

 

Kuigi enamik mobiilimängudest meeldib naistele, on teadaolevalt fakt, et mängijad on enamasti mehed. Viimase aja trend on aga see, et üha rohkem naisi võtab üle Esports-, PC- ja konsoolimängude mängimise. Viimane trend näitab, et hinnanguliselt 45% mängijatest on naised, mis tähendab, et meeste ja naiste mängijate vaheline jagunemine läheneb pidevalt 50:50. 

 

Mitte ainult see, et tööstusharu on hakanud pöörama suurt tähelepanu soolisele esindatusele mängudes. Paljud mänguarendajad teevad nüüd naised ja vähemused nende loodud virtuaalmaailmas nähtavaks.

 

  • Uued arvutimängude platvormid esitavad väljakutse Steamile

 

Praegu on arvutimängutööstuse väärtus aruannete kohaselt hinnanguliselt 35 miljardit dollarit. Varem kuulus arvutimängude turuosa valdavalt Steamile, Valve’i turuplatsile. Domineerimine kajastub selles, et suur osa mängukirjastajatest on oma mänge Steami platvormil. Põhjus on lihtne. 

 

Steamil oli esmajärjekorras eelis ja see on üks esimesi mänguplatvorme, kus mängijad sirvivad, eelvaadavad, ostavad ja mängivad mänge. Tänapäeval tulevad uued platvormid, et Steamile vastu astuda. Üks neist on GOG, platvorm, mis pakub nii vanemaid mänge, mis ei ole Steamis saadaval, kui ka peavooluväljaandeid.

 

  • Pilvimängude levik laieneb

 

Pilvimängimine lahendab veebist mängude ostmisega seotud probleeme. Selle asemel, et laadida mänge alla, mis võib võtta tunde, või otsida suurema suurusega riistvara, mis mahutab mängu, saab seda reaalajas striimida. 

 

Seda pakub Cloud Gaming. See ei nõua ühegi mängu allalaadimist ja üha rohkem tarbijaid võtab selle mängude kasutamise viisi kasutusele.

 

Järgmise põlvkonna konsoolid jätkavad võitlust turuosa eest

 

Pärast Xbox Series X-i ja PlayStation 5-i turuletulekut on ilmselge, et need kaks konsoolihiiglast jätkavad võitlust ülemvõimu ja suurema turuosa nimel. 

Ehkki konsoolisõja vooru võitjat on võimatu ennustada, on tõsi, et mängijatele pakutakse jätkuvalt paremat mängukogemust. Need kaks hiiglast koos Nintendo Switchiga kujundavad mängutööstuse suundumusi ka lähiaastatel.

 

Kokkuvõte

 

Need on mängutööstuse trendid, millele tasub tähelepanu pöörata. Kuigi need trendid on olulised, on oluline mainida, et mängutööstus on dünaamiline. Turule tulevad uued mängud, mis põhinevad uutel tehnoloogiatel ja võivad lähiaastatel muuta tööstuse väljavaateid.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus