Arkansas, Paysafe on kasutusele võtnud digitaalse rahakoti Skrill

Arkansas, Paysafe on kasutusele võtnud digitaalse rahakoti Skrill

Home » Arkansas, Paysafe on kasutusele võtnud digitaalse rahakoti Skrill

Elujõuline maksevõimalus iGaming-ettevõtete jaoks, Paysafe on alustanud tegevust Arkansas’is. Ettevõte on teinud koostööd Quapaw Nation’i mobiilse spordiennustusega, et edendada oma teenust ja pakkuda klientidele, kes soovivad raha kiiresti sisse maksta või välja võtta, suuremat paindlikkust. 

 

Skrill Digital käivitab Arkansase iGamingi tööstuse

 

Paljude spordi- ja kasiinopanustajate jaoks populaarne võimalus on Skrill USA, mis on konkreetne meetod, mida kasutati selleks, et see juhtuks. Hiljutise PayNearMe uuringu kohaselt kulutavad tarbijad rohkem ja naudivad panustamisprotsessi rohkem, kui populaarsed ja eelistatud maksevõimalused on integreeritud. 

 

Selle tulemusena ühendatakse Quapaw Nation’i BetSaracen spordiennustus ja mobiilirakendus Skrill USA e-rahakotiga. Selle tulemusena on klientidel lihtne raha sisse maksta ja välja võtta. Paysafe’i digitaalne rahakott töötab nüüd 22 osariigis, sealhulgas Arkansas, mis teeb sellest ühe kõige erilisema võimaluse hasartmängijatele üleriigiliselt.

 

Paysafe hindab seda võimalust 

 

Kuna üleminek fintech-lahendustele muutub üha enam levinumaks ja traditsioonilised pangavalikud, nagu pangakaardid ja ülekanded, muutuvad vähemaks, võimaldab e-rahakott klientidel kiiresti registreeruda ja saab kasu täiendavast kaitsekihist. Üks tuntumaid ja kättesaadavamaid digitaalseid rahakotte, Skrill Digital toetab sujuvat maksemehhanismi, mis võimaldab kasutajatel kiiresti ja tõhusalt alustada online-mängude mängimist.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus