Elujõuline maksevõimalus iGaming-ettevõtete jaoks

Elujõuline maksevõimalus iGaming-ettevõtete jaoks, Paysafe on alustanud tegevust Arkansas’is. Ettevõte on teinud koostööd Quapaw Nation’i mobiilse spordiennustusega

Home » Elujõuline maksevõimalus iGaming-ettevõtete jaoks, Paysafe on alustanud tegevust Arkansas’is. Ettevõte on teinud koostööd Quapaw Nation’i mobiilse spordiennustusega

Selleks, et tõsta teadlikkust ja sundida mõjutatud isikuid pöörduma ravi saamiseks, uurib GamCare oma 25. juubeliaastal peamisi probleeme, mis ümbritsevad hasartmängu riske, alates elamiskulude kasvust kuni krüptoraha. Organisatsioon palkas You Gov’i, et viia enda nimel läbi küsitlus, mille käigus küsiti 4000 inimese arvamust kogu Ühendkuningriigist selliste oluliste teemade kohta nagu online-hasartmängud, spordi kihlvedu ja uusimad hasartmängu vormid.

 

Aruande kohaselt on seos elukalliduse tõusu ja hasartmängu kahjumite muretsemise vahel. YouGovi andmete kohaselt on 46% küsitletutest kas väga mures või mures oma rahalise seisundi pärast. See protsent on oluliselt suurem nende inimeste seas, kes väidavad, et on kaotanud palju raha hasartmängude mängimisel – 61 protsenti sellest rühmast väljendab muret või äärmist muret oma rahalise olukorra pärast. 

 

GamCare’i hallatavast riiklikust hasartmängude abi telefonist saadud teave näitab, et helistajad, isegi endised probleemsed mängurid, kasutavad hasartmänge kasvavate elamiskulude kompenseerimiseks. Alates 1997. aastast on organisatsioon saanud oma abitelefoni kaudu umbes 500 000 kõnet, et käsitleda hasartmängude psühholoogilisi ja füüsilisi tagajärgi.

 

Nõustajad paljastasid hiljuti, et mõned universaalset krediiti saavad helistajad kasutasid hasartmänge, et saada lisaraha oma kulude tasumiseks, kuid selle tulemusena sattusid nad halvemasse finantsolukorda. Nõustajad on registreerinud ka korduvaid helistajaid, kes arvasid, et nad on oma hasartmängu sõltuvusest üle saanud, kuid kes pöördusid tagasi, kui rahalised raskused kasvasid ja neil oli vaja otsida rohkem tuge oma hasartmängude jaoks. Lisaks väitsid helistajad, et neil on raskusi oma hasartmängu võlgade tagasimaksmisega, kuna hinnatõus takistab neid seda tegemast.

 

Heategevusorganisatsiooni kõige värskema aasta statistika kohaselt tunnistas 66 protsenti hasartmängudest, kes helistasid riiklikule hasartmängude abitelefonile, et neil on võlgu, ning 75 protsenti hasartmängudest ja 53 protsenti hasartmängudest mõjutatud mängijatest teatasid, et neil on rahalisi probleeme. 80 protsenti hasartmängijatest, 56 protsenti hasartmängudest mõjutatud mängijatest ja 66 protsenti ravil viibivatest mänguritest teatasid, et neil on rahaprobleeme. 

 

suurenenud interneti hasartmängude kättesaadavus ja traditsiooniliste hasartmängude populaarsus 

Inimeste jaoks, kellele hasartmängud on kahju teinud, võivad elamiskulude suurenemine ja interneti hasartmängude – mis olid pandeemia ajal kohati ainus hasartmängu vorm – suurenenud kättesaadavus olla äärmiselt raske. Isegi kui väljakujunenud hasartmängu liigid, sealhulgas nahkpalli ja saagipoks, on populaarsust kogunud, on hobuste ja hurtade võiduajamised endiselt väga populaarsed.

 

  • YouGovi andmetel olid viimase 12 kuu jooksul kõige populaarsemad spordisündmused, millele panustada, hobuste võiduajamised (36%) ja jalgpall (21%). 
  • Jalgpallimängud ja hobuste võiduajamised on kõige populaarsemad panused probleemsete mängurite ja mõõduka probleemiga mängijate seas (vastavalt 56 protsenti ja 60 protsenti) (29 protsenti ja 48 protsenti ) 
  • Kuus kümnest (59%) 16-24-aastastest hasartmängija test väidab, et nad ei ole viimastel aastatel spordisündmusele panustanud, samas kui 17% samast rühmast väidab, et omab krüptovaluutasid. 

 

Probleemsete mängurite jaoks on riskantsed kauplemis- ja investeerimisvõimalused, nagu bitcoin, üha suuremaks mureks.

 

GamCare täheldab, et lisaks traditsioonilistele hasartmängudele, nagu jalgpalli- või hobuste võiduajamiste panustamine, suureneb riskantsest kauplemisest ja investeerimisest, sealhulgas krüptoraha, tulenev oht tarbijatele. Hoolimata sellest, et paljud investorid teevad seda ilma negatiivsete tagajärgedeta, kasvab mure nende pärast, kellel võib olla probleeme krüptoraha kasutamisega, eriti probleemsete mängurite pärast. Uuringu tulemuste kohaselt on inimestel, kellel on olnud märkimisväärseid hasartmängudega seotud kahjusid, suurem tõenäosus, et neil on halb kauplemiskogemus.

 

  • Probleemseid mängureid omab krüptovaluutasid 43%. 
  • 66% madala tasemega probleemsetest mänguritest, mis on palju suurem kui probleemsete mängurite osakaal, on ajendatud krüptovaluutade ostmisest, et teenida raha (24% ) 
  • Võrreldes elanikkonnaga üldiselt on neil, kelle hasartmänge peetakse probleemseks, palju suurem tõenäosus teatada krüptorahaostude negatiivsetest mõjudest. Selleks, et korvata oma kaotusi, soovib 25 protsenti sellest rühmast rohkem investeerida (7 protsenti ), 22 protsenti neist teatab, et nad ei suuda maksta oma elutähtsaid arveid ja 21 protsenti ütleb, et nad tunnevad end olukorrast ülekoormatuna (v 6 protsenti ) 

 

Vanemate teadmatus

 

GamCare on muutumas teadlikuks uutest tavadest, mis võivad ühel päeval osutuda ohtlikuks. Küsitletud 16-24-aastastest noortest teatas 17%, et neil on krüptoraha. Kõige tõenäolisemalt teatasid krüptoraha omamisest 16-34-aastased mehed, kellest 33% on seda mingil hetkel ostnud. Küsitlusest selgub ka, et vanemate teadmised ja usaldus lastega kaasaegsemate suundumuste arutamiseks on kehvad. 

 

  • 51 protsenti alla 18-aastaste laste vanematest ütleb, et nad ei tunneks end mugavalt, kui nad kirjeldaksid oma lastele krüptovaluutasid. 
  • Kolmandik sellest sihtrühmast (33%) tunneks end mugavalt, kui nad räägiksid oma lastega loot boxidest, võrreldes 42% alla 18-aastaste laste vanematega. Kõigist lapsevanematest on rohkem naisi (50%) kui mehi (40%), kellel puudub usaldus (33% ) 
  • 79% alla 18-aastaste laste vanematest ei ole kunagi kuulnud nahkpakkumisest.

 

GamCare’i tegevjuht Anna Hemmings märkis: “25 aastat on GamCare pakkunud abi neile, kellel on hasartmängudega seotud probleeme. Aastate jooksul oleme arendanud teavet ja teadmisi selle kohta, kuidas kõige paremini teenindada hasartmängudest kahjustatud isikuid, näiteks hasartmängureid, nende perekonda ja sõpru, koostöö kaudu, eriti nendega, kellel on elukogemusi. 

 

Meie abitelefoni nõustajad kuulevad, et inimeste hasartmänguharjumusi mõjutavad elamiskulud, eriti nende mängurite puhul, kes on taastunud. Oleme praegu loomas uut sisemist rahanõustamisteenust, et aidata paremini kliente, kes kogevad võlgasid ja rahalisi probleeme.

 

Oleme teadlikud, et üha rohkem inimesi pöördub meie meeskonna poole, et saada abi krüptovaluutaga kauplemisel. Uuringu tulemused näitavad, et inimestel, kellel on olnud suuri hasartmängukahjustusi, on suurem tõenäosus, et krüptovaluutadega kauplemisel tekivad negatiivsed mõjud, nagu kahjude tagaajamine, ülekoormatuse tunne ja suutmatus oma arveid maksta.

 

“Kuna me tähistame oma 25. aastapäeva ja valmistume eelseisvaks hasartmänguseaduse läbivaatamiseks, jätkame hasartmängudega seotud probleemide, sealhulgas kaasaegsete suundumuste levitamist ja muudame end ligipääsetavamaks, et inimesed saaksid hoiatussignaale märgata ja abi otsida. Me julgustame kõiki, kellel on hasartmänguprobleeme, meiega ühendust võtma. Me oleme siin, et teid toetada, olenemata sellest, kas teie mure on seotud teie endaga või teiste inimestega.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus