ORYX Gaming ja Fair Play teevad koostööd

ORYX Gaming ja Fair Play teevad koostööd

Home » ORYX Gaming ja Fair Play teevad koostööd

ORYX Gaming on koos Hollandi operaatoriga Fair Play käivitanud oma sisu, suurendades veelgi oma kohalolekut areneval turul. 

 

Operaatori kliendid saavad nüüd mängida nii ORYXi eksklusiivsete RGS-partnerite mänge kui ka ettevõtte enda stuudiote, sealhulgas äsja avatud Atomic Slot Labs’i materjale. 

 

Enam kui 35-aastase kogemusega kasiinode ja mänguautomaatide mängusaalide käitamisel Hollandis on Fair Play seal tuntud kaubamärk. Operaatori veebiplatvorm käivitus koos Hollandi turu avamisega eelmisel aastal ning pakub laia valikut piirkondlikule publikule suunatud sisu.

 

See suhe on kõige hiljutisem Braggi poolt uuel territooriumil sõlmitud oluliste lepingute reas. Madalmaad on praegu Braggi suurim turg ja on juba mänginud olulist rolli ettevõtte kasvutrendis. 

 

Hollandi reguleeriva asutuse poolt hiljuti avaldatud numbrite kohaselt oli iGaming-tööstuse GGR 2021. aasta neljandas kvartalis üle 200 miljoni USA dollari (185 miljonit eurot), mis rõhutab turu küpsemise jätkudes tulevase kasvu potentsiaali.

 

“Hollandi iGaming on ületanud meie ootusi ning lühikese aja jooksul oleme end kehtestanud piirkonna juhtiva platvormi ja sisu pakkujana,” ütles Bragg’i kommertsjuht Chris Looney. Kuna me tutvustame oma sisu nende mängijatele, tugevdab partnerlus sellise tuntud operaatoriga nagu Fair Play meie positsiooni. Ootame huviga koostööd sellise suurusega ja ajalooga ettevõttega.

 

Fair Play äriarendusjuht Pascal Janshen jätkas: “Braggi mängud on suurepärase kvaliteediga ning pakuvad suurepärast tasakaalu kaasatuse ja meelelahutuse vahel. Meil on hea meel, et saame pakkuda oma mängijatele nende testitud mänge ja parandada veelgi mängukogemust, mida meie kliendid on harjunud ootama, kui nad meie online-kasiinot külastavad, sest oleme teadlikud, kui hästi nende portfell Hollandis toimib.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus