Pragmatic Play sponsoreerib heategevusliku ürituse raames ultra

Pragmatic Play sponsoreerib heategevusliku ürituse raames ultra maratonijooksjat

Home » Pragmatic Play sponsoreerib heategevusliku ürituse raames ultra maratonijooksjat

Püüdes toetada heategevusorganisatsiooni Dr. Klown, on Pragmatic Play teinud koostööd Malta sportlase Steve Sammut Nurmineniga (Movie with Steve), et joosta 365 kilomeetrit üle Sitsiilia. 

 

Nurminen soovib teenida 10 000 eurot organisatsioonile, mis pakub eriteenust Malta ja Gozo haiglates viibivatele lastele. Klouni Arste pakub Dr. Klown ja neid on koolitatud selleks, et lõbustada ja panna noori naeratama ja naeratama, kui nad haiglas viibivad.

 

Pragmatic Play, kes abistab Nurmineni ja tema meeskonda, kes treenivad vaid kahe ja poole päeva jooksul suve kõrghetkel toimuvaks teekonnaks Siracusast Trapanisse, on jooksuvõistluse sponsor. 

 

“Steve on Malta kogukonnas hästi tuntud oma kangelaslike vastupidavusjooksu soorituste poolest ja meil on väga hea meel, et saame teda aidata tema uusimas hämmastavad pingutuses – 365 km pikkuse ultra maratoni läbimisel,” ütles Pragmatic Play tegevjuht Julian Jarvis.

 

Oleme tänulikud, et saame aidata Steve’i tema püüdlustes koguda võimalikult palju raha Dr. Klowni töö jaoks, mida ta Malta teeb. 

 

Alustades oma seni kõige ambitsioonikamat jooksu, jätkas Steve Sammut Nurminen: “See on väga põnev ülesanne, mis paneb mind äärmuseni. Loodan teenida Dr. Klowni jaoks suure summa raha, et toetada nende suurepärast tööd, mida nad teevad. 

 

Pragmatic Play ettevõtete sotsiaalse vastutuse programm toetab organisatsioone ja eesmärke kogu Maltal ja kaugemalgi ning mul on väga hea meel teha nendega koostööd, et koguda raha suurepärase eesmärgi jaoks.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus