Riot Games avalikustab Rumble Stage ajakava

Riot Games avalikustab Rumble Stage ajakava

Home » Riot Games avalikustab Rumble Stage ajakava

Mängu League of Legends looja Riot Games avaldas Rumble Stage’i ajakava 2022. aasta hooaja keskel toimuva kutse ajal. Uudise kohaselt pakub esimene päev mitmeid põnevaid paugutamisi, mis hoiavad sind päris pingul. Kõige värskemaid eSpordi uudiseid leiad Fragster.com lehelt.

 

Mida hõlmab Rumble Stage’i ajakava?

 

League of Legends’i fännid saavad esimesel päeval oodata kuut meeletut mängu. Pidu algab kahe turniiri juhtiva meeskonna, T1 ja G2 eSportsiga. Nii Euroopa kuningad kui ka Korea juggernautid on läbinud grupifaasi uhkeldades 6-0 rekordiga. 

 

See näitab, kui tugevaks on meeskonnad alates 2022. aasta Spring Split’i algusest kasvanud. Samuti väärib märkimist, et üritus paljastab ka ühe kahe pikima võiduseeria selles eelseisvas kohtumises. 

 

Alustuseks on T1 aasta algusest saadik endiselt võitmatu ja ka G2 ei ole kaotanud ühtegi mängu alates oma erakordsest jooksust läbi LEC 2022 kevadiste play-offide aprillis. MSI 3. võitmatu meeskond oli Hiinas asuv Royal Never Give Up. See meeskond astub Evil Geniuses ja G2 vastu vastavalt täpselt kell 4:00 CT ja 6:00 CT.

 

MSI 2022. aasta avamispäeva ajakava tipphetked

 

  • T1versus G2 Esports: 3:00 hommikul CT
  • Evil Geniuses versus Royal Never Give Up: 4:00 hommikul CT
  • PSG Talon versus Saigon Buffalo: 5:00 CT
  • G2 Esports versus Royal Never Give Up: 6:00 hommikul CT
  • Saigon Buffalo versus Evil Geniuses: 7:00 CT
  • PSG Talon versus T1: 8:00 CT

 

Rumble Stage algab 20. mail ja kestab kuni 24. maini. Turniiri kuus parimat meeskonda mängivad üksteisega kaks korda nelja päeva jooksul. Rumble Stage’i lõpus jätkavad neli parimat meeskonda knockout-faasis ja kaks viimast langevad välja. 

 

Võrreldes kuu alguses mängitud grupifaasi mängudega on oodata ürituse põnevusetaseme märkimisväärset tõusu. Paljud rühmades toimunud mängud olid ühepoolsed, mistõttu jäi rohkem võistkondi võitmatuks kui MSI ajaloos. 

Noh, võib-olla on see ka paremaks, sest nüüd lähevad kõik etapi mängudest allesjäänud parimad meeskonnad omavahel vastamisi ja võitlevad võimaluse eest au saada. Kogu tegevust saavad kõik vaatajad näha, kui MSI 2022 jätkub reedel, 20. mail kell 3:00 hommikul CT.

 

Lisateave MSI kohta

 

MSI on ülemaailmne liider ja kõige usaldusväärsem kaubamärk eSpordi ja mängude maailmas. Bränd on teinud koostööd üle viieteistkümne professionaalse eSpordi meeskonnaga üle maailma. 

 

Kõik MSI mängutooted on disainitud erakordse ja kogenud T&K meeskonna poolt ning testitud professionaalsete mängijate poolt kohapeal. Need professionaalsed mängijad on pidevalt saavutanud silmapaistvaid tulemusi eSport-mängude maailmas.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus