TCSJOHNHUXLEY debüteerib iGB Live'is

TCSJOHNHUXLEY debüteerib iGB Live’is

Home » TCSJOHNHUXLEY debüteerib iGB Live’is

Tulevane iGB Live! tähistab mitmeid TCSJOHNHUXLEY jaoks olulisi sündmusi (5.-8. juuli, Amsterdam RAI). Tuntud mängufirma ei tee sellel üritusel mitte ainult oma iGB-debüüti, vaid on ka esimest korda pärast pandeemiat Euroopas isiklikult kohal.

 

“Loomulikult on meil hea meel, et saame oma tooteid esitleda ja klientidega suhelda pärast nii pikka eemalolekut Covidi piirangute tõttu,” ütles Ühendkuningriigi/Euroopa tegevdirektor Nicci Smith. Meie iGaming-teenus on kasvanud ja muutunud olulisemaks, kuna online-turg on muutunud, ning nüüd moodustab see märkimisväärse osa meie ettevõttest. Usume, et nüüd on ideaalne aeg meie tipptasemel toodete esiletõstmiseks, sest see võimaldab meil võrgustuda online-tööstusega erilise ürituse raames.

 

“Pole kahtlust, et tööstus igatseb elusüritusi ja TCSJOHNHUXLEY saab palju kasu sellest, et tarbijad saavad meie kaupu näha, katsuda ja kasutada. Me kõik püüdsime välja mõelda loomingulisi viise, kuidas oma kaupu pandeemia ajal esitleda, kuid miski ei ole võrreldav isiklikult klientidega rääkimisega, mistõttu on iGB Live! nii oluline – mitte ainult meile, vaid kogu tööstusele. 

 

“Kõik need mõjutavad igapäevast tegevust, seega on ilmselgelt oluline etteplaneerimine,” jätkas Smith. Seda öelnud, saame kasu sellest, et oleme ettevõte, mis on nii piisavalt suur, et mõned neist raskustest tasakaalustada, kui ka piisavalt väike, et olla muutustega kohanemisvõimeline.

 

“Majanduskasvu peamiseks tõukejõuks on olnud asjaolu, et paljud meie sektorile mõeldud kaubad on eritellimusel valmistatud, mis võimaldab meil pakkuda ettevõtjatele tõeliselt unikaalseid lahendusi. Nende koostööde abil oleme suutnud pakkuda uuenduslikke, kasumit tootvaid tooteid, sest oleme loonud tugevad sidemed oma võrguklientidega. See selgitab, miks online-hasartmängutööstus valib TCSJOHNHUXLEY oma live-hasartmängude seadmete tarnijaks.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus