Top 4 tasuta Esports mängud, mida mängida 2022. aastal

Top 4 tasuta Esports mängud, mida mängida 2022. aastal

Home » Top 4 tasuta Esports mängud, mida mängida 2022. aastal

Aastate jooksul on Esports populaarsus pidevalt kasvanud. Paljud inimesed pöörduvad nüüd selle mängude žanri poole meelelahutuse ja sissetuleku teenimise eesmärgil. Ka mänguarendajad arendavad järjepidevalt mänge, mis kõnetavad suurt hulka mängijaid.

Kui olete Esports-mängude alal uus, võite olla kindel, et leiate kümneid mänge, mida saate mängida. Suurepärane on see, et enamikku neist saab mängida tasuta. Kõige parem on mängida mänge tasuta, enne kui kaalute professionaalset mängimist. 

 

See annab teile oskused, mida vajate, et esineda paremini, kui otsustate hakata profiks. Allvideoslots.jp leiate rohkelt ressursse, mis aitavad teil Esports-mängudega alustada. Vaatame nelja parimat Esports-mängu, mida saad 2022. aastal tasuta mängida.

 

League of Legends

 

See on üks populaarsemaid Esports MOBA mänge ning parim osa on see, et seda saab mängida tasuta. League of Legends on tegutsenud juba üle kümne aasta. See on üks enim mängitud Esports-mänge, millel on üle 150 miljoni mängija maailmas. 

 

Tänaseks on mäng saavutanud professionaalse spordiala staatuse sissetulekuga. Panustajad panustavad mängule ja peaaegu kõik kihlveokontorid pakuvad seda oma turu osana. Mängu saab alla laadida Riot Gamesi ametliku veebisaidi kaudu

 

DOTA 2

 

  1. aastal käivitatud DOTA 2 on üks tasuta mängitav Esports. See on üks populaarsemaid mänge. See pakub suurimaid turniire, kui tegemist on auhinnarahaga. Kahtlemata on DOTA 2 teinud maailmas mõned rikkad professionaalsed mängijad. DOTA 2 saab mängida Steamis tasuta.

 

Apex Legends

 

See on veel üks tasuta Esports-mäng, mis on muutunud väga populaarseks. Selle 2021. aasta ALGS Championshipi mängiti viies piirkonnas, sealhulgas Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, APAC South, APAC North ja EMEA. 

Nende viie ürituse auhinnafondikombinatsioon oli veidi üle 2 650 000 dollari. Mängu saab tasuta alla laadida Apex legends ametlikul veebilehel. Samuti saab seda tasuta mängida PlayStationil, Nintendo Switchil, Xboxil või Steamis.

 

VALORANT

 

See on üks uusimaid Espordi mänge. Selle käivitas 2020. aastal Riot Games ja see on muutunud mängijate seas populaarseks. Mängu arendajal on kavatsus muuta VALORANT järgmisest suurest Esports-mängust, mis võib konkureerida Valve’i CS:GO-ga. 

 

Mängus toimus edukalt 2021. aasta VALORANT Champions üritus, kus osales kuusteist meeskonda maailma eri piirkondadest. Ürituse auhinnafond oli 1 000 000 dollarit, kusjuures esimene koht käratas 350 000 dollarit. Mängu saab mängida tasuta Playvalorant.com’is.

 

Kokkuvõte

 

Need on neli tippspordimängu, mida saab tasuta mängida. Esports-mängude tasuta mängimiseks on vaja põhimõtteliselt kahte asja. Esiteks on vaja mänguriarvutit või mobiilseadet ja head internetiühendust. Kui need kaks on olemas, siis oled valmis hulganisti tasuta meelelahutuseks.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus