Wizard Games ja BetMGM teevad New Jersey jaoks koostööd

Wizard Games ja BetMGM teevad New Jersey jaoks koostööd

Home » Wizard Games ja BetMGM teevad New Jersey jaoks koostööd

USA üks juhtivaid iGamingi ja interaktiivsete kihlvedude korraldajaid BetMGM on sõlminud uue sisulepingu NASDAQil noteeritud NeoGames tütarettevõtte Wizard Gamesiga. Wizard Games toob seega oma unikaalsete mängude kataloogi New Jersey turule. 

 

Wizard Games tutvustus BetMGMi NJ turul.

 

See on teine osariik USAs, kus Wizard Games tänu koostööle BetMGMiga teeb oma mänguvaliku kättesaadavaks. Selle aasta alguses tegi ettevõte oma debüüdi Lääne-Virginias ja seni on partnerlus olnud viljakas. 

 

Wizard Gamesi poolt välja antud tippmängude hulka kuuluvad Wolf Riches, Dragons of the North ja Spirit of Mustang. Ettevõte on loonud üle 120 mängu, millest need on vaid mõned. Wizard Games on lisaks esile tõstetud Pariplay Fusion platvormil, mis koondab 12 000 mängu ning pakub kiiret ja lihtsat levitamist üle kogu plaani.

 

Wizard Gamesi tegevdirektor Joey Hurtado kiitis võimalust sõlmida paari kuu jooksul teine partnerlus BetMGMiga, öeldes: “Meie partnerlus BetMGMiga on selline, mille üle me oleme väga uhked, seega on meil loomulikult hea meel laieneda New Jersey’sse, mis on üks USA ikoonilisemaid hasartmänguturge. Meil on hea meel laiendada oma kohalolekut Põhja-Ameerikas, sest meie mängud müüvad Ameerika Ühendriikides jätkuvalt hästi. 

 

BetMGM hindab partnerluse kasvu

 

Oliver Barlett, BetMGM-i mängude direktor, oli sarnaselt entusiastlik Wizard Games’i loodud eripärase ja murrangulise mängumehhanismi tutvustamise idee suhtes. Barletti sõnul on BetMGM olnud rahul sellega, kui hästi on mängud seni läinud. Kõik tahavad seda kasumlikku partnerlust uuele turule laiendada. 

 

Väljakujunenud mängukaupade pakkuja on Wizard Games. Ettevõte on end sisse seadnud mitmetes riikides üle maailma, kindlustades vajalikud litsentsid mängukaupade pakkumiseks muu hulgas Ladina-Ameerikas, Kanadas, Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. 

 

Nende partnerluste ulatuse ja kaasatuse suurendamiseks järgnevad Wizard Games’i väljaannetele võimsad mänguvahendid, mida levitatakse koos mängudega.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus