Parimad filmiteemalised kasiinomängud

Parimad filmiteemalised kasiinomängud

Home » Parimad filmiteemalised kasiinomängud

Suhted filmitootjate ja mänguarendajate vahel on jätkuvalt süvenenud. Mängijad saavad nüüd mängida oma lemmik filmiteemalisi mänge tänu litsentsilepingutele, mille mänguarendajad on sõlminud filmitootjatega. Filmiteemalistel mängudel on peategelased sümbolitena, põnevad boonusfunktsioonid ja filmi originaalsoundtrack. 

 

On olemas hulgaliselt klassikalisi lemmikmängusid ja isegi uusimaid Hollywoodi kassahitid, mis on kohandatud kasiinomängudeks. Kui otsid parimaid filmiteemalisi mänge, vaata Folkeriketi veebisaidilt põnevaid võimalusi. 

 

Millised on parimad filmiteemalised kasiinomängud online-kasiinodes?

 

  • Jurassic Park

 

Jurassic Park tegi 1993. aastal filmimaailmas suurejoonelise sissepääsu ulmeliste muusikalide ja visuaalsete efektidega. Peaaegu kolm aastakümmet hiljem on need endiselt hämmastavad. Sellest filmist on kohandatud Jurassic Parki online-mänguautomaat ning mäng on sama tipptasemel graafilise kvaliteediga. Kui oled seda filmi vaadanud, siis mängimine meeldib sulle kindlasti. Mängus on arvukalt äratuntavaid tegelasi koos rohkearvuliste dinosaurustega sümbolite ja eriomadustega. Mängus on viis tasuta spinnide funktsiooni, millest igaühel on oma erilised tipphetked, näiteks salapärased kordajad ja wildid.

 

  • Gladiaatori jackpot

 

Gladiator oli filmimaailmas suur hitt, võites viis Oscarit ja teenides üle maailma üle 450 miljoni dollari. Playtech on kohandanud filmi intensiivsuse ja draama videoslotiks. Mängus on kõrglahutusega graafika ja paljud filmi staarid, sealhulgas Commodus ja Lucilla. Selle videosloti üks peamisi tipphetki on Coliseumi boonus. See võimaldab sul kuhjata tasuta keerutusi koos täiendavate wildide, kordajate ja scatteritega. Lisaks, kui käivitad Gladiator-boonuse, oled teel tohutu progressiivse jackpoti võitmiseni.

 

  • Terminator 2

 

Terminator 2 on endiselt küsitluste tipus ja paljude inimeste lemmikuks Terminator-frantsiisist. See pakub seiklusi, tegevust ja komöödiat, mis hoiab sind istme külge liimitud. Filmist on tehtud ka online-slot ning selles on näha erinevaid filmiklippe ja filmi peategelasi, sealhulgas Terminatorit, Johnit ja Sarah Connorit. Slotimängus on hämmastavad tasuta spinnide funktsioonid ja lisasümbolite rida, mis loob tohutuid 1024 võiduvõimalust. Selle täiustatud T-1000 küborg võib ka muunduda erinevateks sümboliteks, mis annavad suuremaid väljamakseid.

 

  • Ghostbusters

 

Legendaarne paranormaalne komöödiafilm Ghostbusters ilmus 1984. aastal. Selle teema keskendub parapsühholoogide rühma seiklustele, kes üritavad New Yorgi kummitusi ja kummitusi kõrvaldada. Klassikaline film äratati taas ellu, kui see kohandati Ghostbustersi videomänguks. Mäng on täis funktsioone ja sümboleid, mis põhinevad filmi tegevustel ja tegelastel. Mängus on neli müstilist funktsiooni, mida saad igal ajal käivitada, ning kaks erilist boonusmängu. Mängus on Stay Puft Marshmallow Man ja Slimer. Sa armastad seda mängu mängida isegi siis, kui sa ei ole 80ndate ümber.

 

Kokkuvõte

 

Need on parimad filmiteemalised mängud, mida saate internetist leida. Saate leida neid mänge ja rohkem filmiteemalisi videomängu slotimänge internetis.

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus