Makseviisid – online kasiinode sisse- ja väljamaksed

Makseviisid

Home » Makseviisid

1 – Makseviisid – online kasiinode sisse- ja väljamaksed

Kui olete online kasiinodes uus klient, siis võib algselt võtta palju aega endale sobiva makselahenduse leidmine. Peamiseks põhjuseks on see, et erinevate lahenduste valik on nii lai. Saadaval on klassikalised makselahendused, kuid siiski on mõned kasiino makseviisid ka väga erilised. Olgu selleks e-rahakotid või krüptovaluuta, mille kohta paljud inimesed veel väga palju ei tea. Kindel on aga see, et endale sobiva lahenduse leiab ka inimene, kes moodsatest lahendustest ei tea. Eestis on võimalik isegi sularaha teha sissemakset, kuid sellist teenust pakub hetkeseisuga vaid üks kasiino. Järgnevalt vaatame üle, millised on peamised aspektid, mida peaksite jälgima, kui olete sissemakset tegemas.

2 – Milliseid makseviise eelistada, mis on turvalised?

Viimaste aastatega on muutunud väga palju ning mängijatele antakse võimalus sissemakse teha praktiliselt kõigi erinevate võimalustega. Oluline on vaid see, et teil oleks mõnes online keskkonnas piisavalt vahendeid. Eesti online kasiinod on soojalt vastu võtnud näiteks Trustly lahenduse, mis võimaldab sissemakseid teha läbi kõige tuntumate Eesti pankade. Ülekanne on lihtne ning võtab aega kõigest mõne minuti. Kui leiate mõnest kasiinost uue makseviisi, mida te varem ei ole näinud, siis tasuks esmalt sellesse suhtuda skeptiliselt. Ohukohtadeks on andmelekked või lihtsalt raha kadumine. Kui tegemist on ka lisaks veel uue kasiinoga, siis võib olla tegemist teie jaoks ebameeldiva olukorraga.

Teie enda sammud maksimaalse turvalisuse saavutamiseks

Olukorras, kus valite mängimiseks kasiinod, mille kohta leiate infot meie kodulehelt, võib öelda, et olete turvalises paigas. Oleme informatsiooni kogunud vaid kasiinode kohta, kes on usaldusväärsed ning kelle poolt pakutavad makselahendused on tõesti turvalised. Milleks valida kasiino makseviisid, mille kohta teil puudub informatsioon ja tulemuseks võib olla raha haihtumine.

3 – Mida jälgida sisse- ja väljamaksete puhul

Kindlasti peate veenduma, et saate teha ka antud kasiinost väljamakse. Tihti pakutakse mängijatele võimalust teha sissemakseid oluliselt rohkemate lahendustega, kui väljamakseid. Sellisel juhul võib tekkida olukord, kus väljamakse teostamiseks peate kontakteeruma klienditoega, ning neile esitama erinevaid dokumente. Selle tegevuse eesmärgiks on veenduda, et antud konto kuulub siiski teile ning soovite raha välja maksta enda kontole. Tegemist on rahapesu tõkestamiseks mõeldud lahendusega, mida kõik usaldusväärsed ja litsentseeritud kasiinod peavad jälgima ja täitma.

Sissemaksed online kasiinodes

Sissemakseteks saate kasutada väga paljusi erinevaid lahendusi. Alustades kõige lihtsamatest kaardimaksetest ja lõpetades e-rahakottidega, mida väga paljud eestlased tänasel päeval juba omavad. Enne kui olete leidnud endale kasiino makseviisid, veenduge boonuskoodi või pakkumise olemasolus. See võib olla hea võimalus hankida endale boonusraha või tasuta spinne. Mõlemad tulevad kasuks mängimisel ja annavad võimaluse muuta enda mängukogemus paremaks.

Väljamaksed online kasiinodes

Väljamakseteks soovitame alati kasutada täpselt sama lahendust nagu ka sissemaksete puhul. Selliselt võite olla kindlad, et väljamakse võtab vähem aega ning ei põhjusta teile asjatut ajakulu. Mõningate makseviiside puhul kahjuks ei ole võimalik teha väljamakset sama lahendusega nagu sissemakset. Sellisel juhul võib tekkida olukord, kus peate ühendust võtma klienditoega ning koostöös nendega valima sobiva viisi väljamakseks.

4 – Milliseid kasiino makseviisid on Eesti kasiinodes aktsepteeritavad?

Ilmselt ei ole mõistlik kõiki erinevaid makseviise ülesse loetleda, sest see on tõesti äärmiselt pikk ning täieneb iga päevaga. Kasiinod teevad kõik endast oleneva, et nende kasiino makseviisid sobiksid kokku mängijate vajaduste ja soovidega. See on ka põhjuseks, miks valik on äärmiselt lai ja mitmekülgne. Järgnevalt vaatame üle kõige populaarsemad lahendused, millega teil on võimalik teostada erinevaid makseid kasiino ja teie konto vahel.

Pangalingid

Pangalinkide poolest on tuntud paljud Eesti pangad. Olgu selleks SEB, Swedbank või hoopis LHV. Sissemakse on kohene ning saate juba peatselt enda õnne proovile panna. Ühtegi teenustasu teie maksele ei lisandu, ning selle maksab vajadusel kasiino. Jälgige, et teie pank oleks esindatud, sest kõik kasiinod ei tee kõikide pankadega koostööd.

Deebet- ja krediitkaardid

Kõige populaarsemad on vaieldamatult Mastercard ja Visa. Küll aga võib leida ka alternatiivseid kaarte, kuid see ei ole sagedane. Sissemaksed võtavad aega kõigest mõne sekundi ning juba peatselt on raha teie kontol. Väljamakse võtab aega üldiselt 1-3 tööpäeva ning peale seda laekub raha teie kontole.

E-rahakotid

Eesti kasiinodes on kõige populaarsemad Skrill ja Neteller. Tegemist on vaieldamatult ka kõige suuremate ja populaarsemate lahendustega kogus maailmas. Nende turvalisuses ei ole vaja kahelda ning samuti on äärmiselt hea kiirus. Sisse- ja väljamaksed võtavad tavaliselt maksimaalselt 15 minutit. 

Trustly

Paljude kasiinode ja samuti Eesti mängijate lemmik. Läbi Trustly on teil võimalik enda kontole lisada raha läbi pangalinkide. Kui tavaliste pangalinkide puhul võivad olla need piiratud, siis Trustly lahenduses on olemas kõik Eesti populaarsed pangad. Sissemaksed on kohesed ja väljamaksed võtavad enamjaolt kõigest paarkümmend minutit. 

Krüptovaluuta

Tänasel päeval on Eestis krüptovaluuta kasutamine väga harv nähtus, kuid arvestades üleüldist maailma trendi, siis muutub see populaarsemaks. Peamiseks põhjuseks on ilmselt raha päritolu määramine ning rahapesu tõkestamine. Kui krüptovaluutad suudetakse reguleerida võib oodata hüppelist kasvu nende kasutamises. Kasiino makseviisid peavad käima ajaga kaasas ning tõenäoliselt on krüptovaluuta järgmine suur samm.

Paysafecard

Lühidalt öeldes on tegemist ettemakstud virtuaalse kaardiga, millega teil on võimalik sissemakseid teha. Sellisele kaardile saate ise kanda soovitud summa ning kasiino ei saa kunagi suuremat summat maha võtta. Samuti ei ole võimalik seda kaart hiljem kasutada muude ostude või tegevuste jaoks.

Sissemakse päris kasiinos

Sellist teenust pakub Eestis ainult Olybet. Neil on olemas mitmed kasiinod ning saate teha sissemakseid sularaha. Peate minema füüsilisse kasiinosse, ning teie kontole lisatakse soovitud summa. Kogu protsess võtab rohkem aega, kuid kui teil ei ole näiteks pangakaart või muud online kontot, siis on tegemist teie jaoks ainukese lahendusega.

Paysera

Lahendus, mis on peamiselt populaarne Lätis, Leedus ja Poolas, kuid samm-sammult liikumas ka Eesti poole. Saate teha kaardile makseid läbi oma teiste kontode ning kontojäägi ulatuses on võimalik teha sissemakseid ka kasiinodesse.

Ülekanne pangast

Kuna eelnevalt mainitud lahendused on oluliselt kiiremad, siis soovitame vältida manuaalset pangast tehtud ülekannet. Keegi peab selle manuaalselt kontrollima ja alles peale seda lisatakse raha teie kontole. Mõned mängijad siiski eelistavad seda.

5 – Kokkuvõte erinevatest kasiino makseviisidest

Loodame, et antud ülevaade aitab teid paremini orienteeruda ning teate, millised kasiino makseviisid on tänasel päeval Eesti kasiinodes saadaval. Alati soovitame uurida, millised lahendused tagavad teile kõige kiirema väljamakse. Üldiselt võib öelda, et sissemaksed võtavad alati vähe aega, kuid teatud makseviiside puhul on väljamaksed kuni 5 tööpäeva. Keegi meist ei soovi nii kaua oodata ja alles peale seda saada rahale ligipääs.

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus