Skrill kasiinod - Online Kasiino

Skrill kasiinod

Home » Makseviisid » Skrill kasiinod

1 – Skrill kasiinod – konto registreerimine ja ülekanded online kasiinodes

Varasemalt oli Skrill tuntud ka kui Moneybooker, kuid erinevatel põhjustel otsustati võtta endale uus nimi. Antud makselahenduse puhul on tegemist ettevõttega, kelle peakontor asub Londonis ning enda teenust pakutakse üle terve maailma. Võrreldes teiste online-kasiinode maksevõimalustega on Skrill teinud maksmise äärmiselt lihtsaks ja kiireks. Sellele on kaasa aidanud kiire tehnoloogia areng ning vajadus kiiretele lahendustele.

Ülekannete tegemiseks on e-rahakotid äärmiselt mugav lahendus, sest nende kiirus on võrreldav tavaliste maksevahenditega ning samas ei pea te enda isikut avalikustama. Skrill aitab pisut teie identideeti peita ning läbi selle ei teki teie tavalisele pangakontole kahtlase väärtusega makseid. Lisaks on see üks lisaks tehtav samm enda turvalisuse tõstmiseks.

2 – Skrilli plussid

Ilmselt olete märganud, et Skrill kasiinod on oma olemuselt täiesti tavalised ning tegemist on lihtsalt ühe lahendusega, mida saab kasutada sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Küll aga on sellel ka mitmeid erinevaid eeliseid. Kõige suurem nendest on seotud kiirusega. Kui tavaliste väljamaksete puhul laekub see teie kontole paari päeva jooksul, siis Skrill lahendusega on raha teie kontol praktiliselt koheselt. Seda loomulikult juhul, kui kasiino antud väljamakse omaltpoolt kinnitab. Tihti ongi see kõige pikem osa, mis võib võtta mõnest minutist kuni ühe päevani.

Lisaks on suureks plussiks ka see, et te ei pea enda isikliku maksekaardi andmeid edastama kolmandatele osapooltele. Teie ainukeseks ülesandeks on saada raha Skrill kontole ning peale seda teie andmed ei ole enam avalikud. Tänu tõhusale kontrollile ja kõrgele turvatasemele võib väita, et teie andmed on Skrill andmebaasis kaitstud ning nende lekkimiseks ei ole suurt võimalust. Alati leidub erandeid, kuid tänase päevani ei ole sellist asja juhtunud.

3 – Teenustasud Skrill kontole

Teenustasude poolelt ei ole tegemist küll kõige soodsama lahendusega, kuid sellest hoolimata on klientuur tugev ning pidevalt täiendatakse funktsioone. Kui soovite raha kanda teisele Skrill kontole, siis peate arvestama 1.45% teenustasuga. Kui soovite aga raha kanda enda pangakontole, siis tuleb selle eest maksta teenustasuks 5.50€. Eestlaste jaoks on kindlasti tuttavad Revolut ja Wise, mille teenustasud on ka madalamad, kuid ei ole sobilikud enamike kasiinode jaoks. See on ka põhjus miks Skrill kasiinod on nii populaarsed ning inimeste seas palavalt armastatud.

Algselt võivad need küll tunduda suured, kuid samas tuleb arvestada ka sellega, millist teenust teil parasjagu pakutakse. Enamus mängijatest või tavakasutajatest soovivad saada maksimaalselt kiireid sisse- ja väljamakseid ning sellel ongi oma hind. Kui soovite, on teil alati võimalus valida Skrill kasiinod, kuid leiate ka väga palju erinevaid alternatiive. Selliselt on teil valikuvõimalus ja mitte keegi ei sunni teid kasutama teenuseid. Tehke valik, mis sobib kõige paremini kokku teie soovidega.

4 – Konto olemus ja turvalisus

Alati on neid, kes suudavad internetis levitada informatsiooni, mis ei pruugi olla tõene. Täpselt sama kehtib ka Skrill kohta – nimelt on võimalik leida erinevaid ülevaateid, mis halvustavad antud makselahendust. Reaalsuses on seal peaaegu alati olnud viga inimeses endas ning tema käitumises kontoandmetega. Kogu Skrill tegevust kontrollib Suurbritannia finantsjärelvalve asutus FCA. See tähendab seda, et kõik tegevused ja tingimused on rangelt kontrollitud ja seatud. Pettused ja muu ei kuulu Skrilli tegevuste hulka. Kuna toimub pidev kontroll, siis võib vahel esineda ka olukordi, kus teie raha päritolu kohta soovitakse saada rohkem informatsiooni. See on aga reguleeritud makselahenduste puhul täiesti tavaline praktika ning üldiselt võtab see vähe aega.

5 – Lojaalususprogramm ja puntkid

Erinevalt Eestist on välismaal kõik erinevad lojaalusprogrammid populaarsed. Lisaks on teil võimalus igalt ostult saada ka pisut raha tagasi cashback näol. Mida lojaalsem klient olete, seda väiksemad on ka teile kohaldatavad teenustasud ja saate VIP-teenindust. Millised aga on Skrill lojaalsusprogrammi erinevad osad – selle teema lahkame täpsemalt järgmistes punktides.

VIP programm

Kui soovite osa saada parematest tingimustest, siis peate kolme kuu jooksul tegema vähemalt 6000€ eest tehingud. Siis saavutate pronks taseme, mis on ühtlasi ka kõige madalam tase. Tehingute tegemiseks sobivad ka näiteks Skrill kasiinod ja nendega seotud maksed. Esimese tasemega saate ligipääsu 24/7 töötavale klienditoele, kes teie küsimustele kiirelt vastab. 

Kui teete tehinguid vähemalt 15000€ eest, siis saavutate hõbe taseme, mis võimaldab teil kontole lisada juurde ühe valuuta. Samuti saate eelisjärjekorras teha pangamakseid.

Alates 45000€-st saate endale oma personaalse kontohalduri, kelle poole saate pöörduda erinevate küsimuste ja probleemidega. Saate juurde ka ühe valuuta ning saate saata raha enda pangakontole ilma lisatasudeta.

Lojaalsuspunktid

Lojaalsete klientide jaoks on loodud ka lojaalsuspunktid, mis töötavad Knect-nimelise lahendusega. Kui olete otsustanud liituda, siis saate iga tehingu pealt koguda punkte, ning hiljem on võimalik punktid vahetada raha vastu. Lisaks saate hankida ka erinevaid sooduspakkumisi või leida endale sobivad Skrill kasiinod ning teha sinna sissemakseid. Erinevaid põnevaid lahendusi on veel, kuid nendega saate juba täpsemalt tutvuda nende kodulehel. Ilmselt kõige olulisem on mainida, et kui teil on näiteks 10000 punkti, siis selle eest on teil võimalik hankida endale 10€. Lühidalt öeldes on 1000 punkti hinnaks 1€, seega valige hoolega, milleks enda punkte kasutate.

6 – Korduma Kippuvad Küsimused

 

Kuidas luua endale Skrill konto?

Skrill konto loomiseks peate minema nende ametlikule kodulehele ning täitma avalduse. Peale avalduse täitmist saate koheselt konto kasutamisega alustada ning peatselt palutakse teil konto ka kinnitada ning ennast identifitseerida.

Milleks saan Skrill kasutada?

Skrill pakub enda teenuseid väga laias spektris. Olgu selleks Skrill kasiinod, e-kaubamajad või muud teenused, mille eest tuleb internetis tasuda.

Kas Skrill kasiinod on usaldusväärsed?

Julgelt võib väita, et enamus Skrill makselahendust aktsepteerivad kasiinod on usaldusväärsed. Kui räägime Eesti kasiinodest, siis soovitame alati veenduda, et kasiinol oleks tegutsemiseks litsents ja tegevusluba. Selliselt teate, et antud portaali kontrollib ka Maksu- ja Tolliamet.

Kas saan endale ka Skrill pangakaardi tellida?

Eeldusel, et elate Euroopas on teil võimalik tellida Skrilli Mastercard kaart. Peate selleks täitma taotluse ning tasuma ühekordse tasu, mida kasutatakse kaardi valmistamiseks ning selle saatmiseks.

Kuidas Skrillist raha välja kanda?

Tegemist on lihtsa protsessiga, kuid peate arvestama, et kui teil puudub VIP-tase, siis võetakse teie käest teenustasu. Tihti võib moodustada teenustasu liiga suure osa väljamaksest, ning raha on mõistlik kasutada mõnes online portaalis.

Miks eelistada Skrill lahendust?

Esiteks on Skrill üks lihtne vahend, millega saate kiirelt teostada endale vajalikud maksed. Teiseks on tegemist turvalise lahendusega, mis tänapäeva kiiresti arenevas internetimaailmas aitab hoida teie isikut ja isikuandmed turvaliselt. Lõpetuseks on oluline kindlasti ka kiirus, mida Skrill enda klientidele suudab väga hästi pakkuda.

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus