Mänguautomaadid - Online Kasiino

Mänguautomaadid

Home » Mänguautomaadid

1 – Mänguautomaadid ehk slotimasinad

Erinevad mänguautomaadid on ka erinevate lahendustega ning tänu suurele huvile nende vastu, arendatakse neid pidevalt edasi. Graafilised lahendused on läinud nii võimsaks, et need teevad silmad ette ka kõige uuematele mängudele. Loodetavasti antud areng ei pidurdu, ning varsti on oodata veel huvitavamaid lahendusi. Kui vaadata viimaste aastate arengut, siis võib üsnagi kindlalt väita, et lähiaastatel on oodata väga palju erinevaid uusi lahendusi.

Kui olete käinud mõnes füüsilises kasiinos, siis teate, et erinevate slotimängude valik on ääretult piiratud. Küll on aga online kasiinodes valik kordades suurem. Kõige suurema valikuga kasiinod pakuvad isegi tuhandeid erinevaid mänge. Tänu sellele võib julgelt väita, et ka kõige nõudlikum mängija leiab endale slotimängu, mis talle tõesti meeldib. Paljud mänguautomaadid on ka sellised, millele on valmistatud mitu erinevat versiooni – iga uuendusega saavad mängijad naasta enda vana lemmiku juurde, kuid mängida midagi uut.

2 – Slotimängude ajaloolised sündmused

Esimesteks slotimängudeks võib pidada 19. Sajandi lõppu, kui pakuti inimestele võimalust tänapäevase slotimasinaga sarnasel masinal kokku koguda mastirida. Loomulikult oli tegemist äärmiselt algelise lahendusega, kus oli palju probleeme ja tülisi. Isegi väljamaksed olid manuaalsed ning tavaliselt oli auhinnaks näiteks baarikrediit või mõned muud väiksemad auhinnad. Tegemist ei olnud siiski pelgalt meelelahutusliku lahendusega, vaid mängijate pealt prooviti raha teenida. Alates sellest on mänguautomaadid kõvasti edasi arenenud ja muutnud sellega ka tervet ühiskonda. Oleme veendunud, et vähemalt üks teie tutvusringkonna inimene on korra elus mõnda slotimängu proovinud ning seda ka tõenäoliselt nautinud. Enda õnne proovile panemine on väga populaarne meelelahutuslik tegevus.

Automaatsed väljamaksed

Esimeseks tõeliseks slotimasinaks võib pidada Liberty Bell nimelist mängu, kus kolme rulliku peal tuli koguda samasugused sümbolid. Kokku oli viis sümbolit, millest kõige rohkem maksis kelluke. Sellest ka mängu nimi. Järgnevate aastate jooksul muutusid masinad järjest keerukamaks ning sellele aitas kaasa ka tehnoloogia areng. Tänaseks päevaks on masinad arenenud väga kaugele ning neid võrrelda vanaaegsete masinatega oleks patt. Küll aga võib julgelt väita, et mänguautomaadid on olnud saadaval juba üle saja aasta. Iga aastaga need täienevad ja muutuvad järjest meelelahutuslikumaks. 

Mänguautomaadid füüsilistes kasiinodes

Alguses oli äärmiselt keeruline selliseid masinaid päris kasiinodes tutvustada. Kuna tegemist oli uue ning tolle aja kohta innovatiivse lahendusega, siis paljud inimesed neid ei mõistnud. Küll aga huvi kasvas ääretult kiirelt, sest inimesi vapustas idee, et väikese panuse eest oli võimalik võita suur summa. Sellele aitas kaasa ka kindlasti inimeste omavaheline suhtlus. Alati oli keegi, kes suutis masinast midagi võita ning sellega suurendas ka teiste mängijate soovi enda õnn proovile panna. Kangist tõmmates oli võimalik valida, kui palju vedrusi kokku suruti – selliselt tekkis paljudel mängijatel tunne, nagu nad saaksid enda õnne ise sepistada. Küll on ka kasiinodes tänasel päeval mänguautomaadid, mis on väga realistlikud ja võimekad. Seda loomulikult tänu arvutitele, mis nendega ühendatud on. Saate sarnase kogemuse nagu ka online kasiinodes.

Online kasiinode mänguautomaadid

Kui nüüd kerida kiirelt ajas edasi ja võtta teemaks tänapäevased mänguautomaadid, siis esimese asjana tulevad kindlasti meelde online kasiinod. Erinevates portaalides on tuhandeid erinevaid slotimasinaid, millel enda õnne saate proovile panna. Kui varasemalt olid automaadid äärmiselt lihtsad, siis tänasel päeval on võimalik leida ka väga keerukaid lahendusi. Olgu selleks laviini-funktsiooniga slotimängud või hoopis atraktiivsed boonusmängud. Loomulikult on arvutite abil võimalik luua graafiliselt kunstipäraseid lahendusi, ning kui sellele lisada audiovisuaalsed lahendused on tulemuseks tore meelelahutus. Samuti on võimalik väga lihtsalt valida endale sobiv panus ja lühidalt öeldes enda õnn proovile panna.

3 – Slotimängud internetis

Kõige populaarsemad on vaieldamatult sellised mängud, kus on võimalik minimaalse panusega võita kõige suurem summa. Viimastel aastatel on erinevad mänguautomaadid pisut ka muutunud. Pakutakse küll erinevaid mänge, kus on võimalik võita ääretult suur summa, kuid see on piiratud. Näiteks võttes väga populaarse mängu Sugar Rush – kui teie võit ületab 5000x võitu, siis muudetakse see automaatselt 5000x peale. Selle põhjuseks on kasiinode soov vältida ebanormaalselt suurt õnne. Loomulikult on tegemist harukordse võiduga, kuid te ei pruugi kogu potentsiaali maksimaalselt ära kasutada. Saadaval on ka mängud, millel ei ole maksimaalse võidulimiiti, kuid selle kohta on teil võimalik täpsemalt lugeda juba konkreetse mängu juurest.

4 – Jackpot funktsiooniga mänguautomaadid

Kindlasti on jackpot funktsioon see, mis meelitab paljud mängijad mängima. Kujutagem ette olukorda, kus teete pisikese panuse ning teie võit võib olla näiteks miljon eurot. Loomulikult on antud sündmuse toimumine äärmiselt ebatõenäoline, kuid mitte olematu. See paneb ka paljusi erinevaid mängijad enda õnne just seal proovima. Kui valida erinevad mänguautomaadid, siis kindlasti kõige populaarsemad on jackpot funktsiooniga slotimängud. Sellisele populaarsusele panevad aluse ka erinevad artiklid, mis meedias ilmuvad ja inimesi mõtlema panevad. Vähemalt korra aastas saab sellisest juhusest lugeda ka mõnest Eesti väljaandest. Mitmed eestlased on suutnud võita suurema auhinna kui miljon eurot. Peale seda tõuseb märgatavalt ka teiste eestlaste huvi, ning soovitakse enda õnn proovile panna.

5 – Mida tähendab slotimängude puhul RTP?

Igal mängul on RTP, kuid mida antud termin võiks tähistada? Otsetõlkes tähendab see Return to Player ehk, milline on protsent, mis makstakse mängijale välja. Selle juures aga ei saa arvesse võtta konkreetset aega, sest see arvutus on tehtud piiramatu hulga keerutuste kohta. Näiteks enamus slotimängud on vahemikus 95%, mis tähendab seda, et sõltumata kui palju te keerutate, kaotate lõpuks ikkagi 5% enda summast. Seda osa nimetatakse kasiino kasumiks ehk rahaks, mis nad enda mängijate pealt teenivad. Kui soovite aga saada suuremat eelist, siis peaksite mängima erinevaid lauamänge. Näiteks blackjackis on tavaliselt see protsent 99%. Mõned kasiinod näitavad ka enda mängude kõrval RTP protsenti ja tunnevad uhkust selle üle, kui suudavad pakkuda paremat lahendust, kui mõni konkurent.

6 – Demo versiooniga mänguautomaadid

Kas olete olnud olukorras, kus teile mõned mänguautomaadid huvi pakuvad, kuid ei tahaks veel panustada? Siis on teil võimalus mänge ka tasuta proovida. Enamus kasiinod annavad teile tasuta mänguraha, mille eest saate proovida mänge täpselt nii palju kui soovite. Kui olete valmis tegema sissemakset, või soovite mängida päris rahaga, siis olete juba kursis, mis antud mäng endast kujutab. Muidu võib tekkida olukord, kus mängite mängu, mille võitvad sümbolid või kombinatsioonid on teie jaoks tundmatud. Soovitame kindlasti enne proovida ning alles peale seda pärisrahaga mängida. Nii olete kindlasti suuremate teadmistega ja ei pea peale iga keerutust vaatama, mida te üldse taga ajate. Eriti kehtib see mängude kohta, mille graafilised lahendused ja funktsioonid võivad alguses tunduda väga rasketena.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus