Kontakt ja Meist Leht

OnlineKasiino24 inimesed, eesmärk ja kontakt.

Kontakt

Meist

Mina olen Christopher Tammet, veebilehtede Xlaen.ee ja OnlineKasiino24.ee looja. Hariduskäik:

Juuni
2010

Õismäe Humanitaargümnaasium

Juuni
2015

Tartu Ülikool Õigusteaduskond (bakalaureus)

Juuni
2017

Tartu Ülikool Õigusteaduskond (magister)

Ajateenistus: Staabi- ja Sidepataljon (nooremseersant).

Christopheri bakalaureusetöö keskendus lepingueelsete kohustuste rikkumisele ning oma magistritöö kirjutas Christopher 2017. aastal teemal ”Väljendusvabaduse probleeme on-line meedias”. 

Lisaks juurale on Christopher spordilembeline ja suur tervislike eluviiside austaja ning pokkeri ja baccarati sõber.

Spordist rääkides, Christopher kuulus murdmaasuusatamises nii Eesti noorte- kui ka juunioridekoondisse ning on Eestit rahvusvahelisetel võistlustel esindanud. Christopher on võitnud ka Kõrvemaa suusamaratoni.

Sport on siiani suur osa Christopheri igapäevaelust. Oma vaba aja veedab Christopher parima meelega joostes, suusatades, sõpradega aega veetes või filme vaadates.

Christopher armastab ka online kasiinot, pokkerit ja väikest riski. Sellepärast ta asutas OnlineKasiino24 veebisaidi.

Vaata sotsiaalmeedias Christopher Tammet:

Christopher Tammet

Onlinekasiino24 idee ja eesmärk

OnlineKasiino24 on veebileht, kust leiate nii Eesti, Soome kui ka rahvusvahelised kasiinod, kus saate online-s ehk internetis mängida.

Lisaks, OnlineKasiino24 näitab Teile, milline on parim online kasiino, kui suur on online kasiino sissemakse, kui kiiresti online kasiino teeb väljamakseid Teile kontole ning palju muud. Näiteks, millised on kasiino boonused ja millised on parimad boonused, mida kasutada mängimiseks.

Meie eesmärk oli online kasiinod ühte kohta kokku koondada, et tavainimene ei peaks raiskama aega erinevate kasiinode otsimise peale.

Valisime ainult legaalsed kasiinod OnlineKasiino24 lehele. Tihtipeale võib juhtuda, et satute kasiino lehele, mis on illegaalne. 

Seega, ühelt poolt OnlineKasiino24 võimaldab kiiresti leida sobiva kasiino online-s mängimiseks, teiselt poole üritame inimesi aidata õigete otsuste tegemisel ja veel enam  – kaitsta inimest kui tarbijat illegaalsete kasiinode eest.

PARIMAD KASIINOD

VÕRDLE KASIINOSID

JAGA TEISTEGA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

KONTAKT

Kontakt on leitav Meist lehelt. Kontakteerumiseks saad kasutada ka emaili: info@onlinekasiino24.ee. Vajadusel leiad andmekaitse: Privaatsuspoliitika.

ONLINEKASIINO24

Onlinekasiino24.ee on 24h avatud tasuta online kasiino, mis on fokuseeritud sellele, millised on parimad online kasiinod Eestis ja üldse internetis.

HASARTMÄNGUD

Hasartmängud pole sobiv viis rahaprobleemide lahendamiseks. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust. Vajadusel otsi kiiresti abi asjatundjalt.