Fenixbet

Kas mängida Fenixbetis?

UUENDATUD 23. August 2021
UUENDATUD 23. August 2021

Kirjutas Christopher Tammet ja OnlineKasiino24 meeskond

Fenixbet pakub kasiinomänge, spordiennustust ja live-bet’i. Küsimus on: kas tasub mängida Fenixbetis või valida mõni muu online kasiino? 

Nendele küsimustele saab ainult siis vastata, kui analüüsime järgmisi küsimusi:

 • Millised on Fenixbeti boonused ja mängud?
 • Kuidas saab teha sisse- ja väljamakseid?
 • Kas valida Fenixbet meelelahutuseks?
Vastame igale küsimusele eelkõige mängija seisukohast ehk mis on mängijale kõige parem ja meeldivam. Alustame Fenixbeti boonustega.
fenixbet

Fenixbet boonused

Esimene suur pluss Fenixbeti juures on boonused. Enamus kasiinod pakuvad boonuseid, aga mitte kõik. Boonused on tehniliselt turunduspakkumised, mis on mõeldud nii uutele kui vanadele mängijatele.

Boonuste eesmärk on saada uusi mängijaid ja hoida vanu mängijad, sest kui boonus on piisavalt hea, siis mängija otsustab mängida konkreetses kasiinos ja jääb nii öelda püsikliendiks.

Järgnevalt vaatamegi, milliseid boonuseid Fenixbet mängijatele pakub. Etteruttavalt olgu ka öeldud, et Fenixbeti juures on hea, et boonuste tingimused on selgelt ja üheselt välja toodud. Mõne kasiino puhul nii ei ole.

1. Tervitusboonus

Esimene boonus, mida Fenixbet pakub on tervitusboonus. Tervitusboonus on mõeldud uuele mängijale (kes varasemalt pole Fenixbeti klient olnud).

Fenixbeti tervitusboonuse suurus on kuni 300 eurot. Mida see tähendab?

Täpsemalt öeldes on selle boonuse suurus 100% kuni 300 eurot. Ehk 100% lisatakse sinu sissemaksele kui sinu poolt tehtud sissemakse suurus on kuni 300 eurot. Näiteks teed sissemakse 50 eurot, siis lisab kasiino 50 eurot juurde (kokku 100 eurot mänguraha).

Kui teed sissemakse 300 eurot, lisab kasiino 300 eurot. Kui teed üle 300 euro suuruse sissemakse, siis jääb boonuseks ikka 300 eurot, sest see on maksimum boonuse summa.

Kas selle boonuse saamiseks on muid lisanõudeid?

Jah, on. Minimaalne sissemakse peab olema 10 eurot, et boonust raada. See tähendab, et kui teed 10 euro suuruse sissemakse, siis kasiino annab omalt poolt 10 eurot juurde. Kokku 20 eurot mänguraha. Niiviisi kuni 300 euroni.

Tervitusboonus on ka kõige mõistlikum boonus, mida Fenixbeti boonustest kasutada. Kui muud boonused ei paku huvi, siis seda tasub ikka kasutada.

2. Ennustusboonus korv- ja jalgpallile

Järgmine Fenixbeti boonus on ennustusboonus korv- või jalgpallile. Boonuse suuruseks on 25 €.

Selle boonuse mõte on väga lihtne – tee jalgpallile või korvpallile 25 € suurune boonus ja Fenixbet lisab sinu boonusele 25 € eurot juurde. 

3. Iganädalane boonus

Iganädalane boonus on regulaarne boonus, mida saab nädalast nädalasse. Selle boonuse puhul saad iga nädal 5 euro suuruse boonuse, kui sinu eelmise nädala panuste kogusumma oli vähemalt 50 eurot.

Kui regulaarselt mängid kasiinos, siis igati hea boonus, mida kasutada.

4. Kasumivõimendus boonus

Kasumivõimendus boonus kehtib spordiennustusele ja maksimaalne võidusumma selle boonusega on 100 eurot.

Selle boonuse saamiseks märgista panustamissedelil kasumivõimendus. Kui võidad spordiennustusega, siis lisakasum (ehk kasumivõimendus) lisatakse võitudele juurde.

Kasumivõimendus kehtib ainult ühekordsetele ja kombineeritud panustele.

Fenixbet mängud

Fenixbeti mängud saab laias laastus jagada neljaks. Pakutakse mänguautomaate (slotimänge), online kasiinomänge (rulett, pokker jms), spordiennustust ja live-beti. 

Tuntumaid mänge, mida Fenixbet pakub, näed alljärgnevast tabelist.

SLOTID

Allmighty Jackpots Garden of Persephone 95%, Asgards Thunder, Apollo God of the Sun, Aurora, Autumn Queen, Admiral Quattro, Amazon's Diamonds, Always Hot Deluxe, Ancient Goddess, African Simba, Almighty Jackpots Realm of Poseidon 95%, Book of Ra, Book of Ra Magic, Book of Ra Deluxe, Book of Ra Deluxe 10, Book of Ra - Temple of Gold, Book of Maya, Blazing Bull, Butterfly Staxx 2,
Crystal Cavern, Dear or Alive 2, 
Fruit Shop, Fruit Shop Christmas Edition, Fruitilicious, Gonzo's Quest, Gold Star Fruits, Great Fortune, Ghostly Towers, Gemstone Jackpot, Hot Cherry Deluxe, Heroes Hunt, Hotline, Island Heat, Irish Coins, Joker Action 6, 
Lord of the Ocean, Lucky Lady's Charm Deluxe, Lucky Star Spins, Mega Joker, Money Train, Mayan Moons, Ocean's Treasure, Pay Day, 
Riches of Babylon, Robin Hood: Shifting Riches, Romeo & Juliet: Sealed With a Kiss, Roaring Forties, roaring Wilds, Red Lady, Starburst, Sizzling Hot Deluxe, Spring Queen, Shooting Stars, Summen Queen, TNT Tumble, Wilderland, Winter Queen, Queen of Hearts Deluxe, Xtra Hot, 50 Fortune Fruits ja muud.

LAUAMÄNGUD/LIVE-KASIINO

Blackjack: Grand Blackjack, Royal Crown Blackjack, Lux Blackjack
Pokker: American Pokker II
Rulett: Roulette Nouveau, Lux Roulette, Roulette S, Royal Crown Roulette European, Globe Roulette

Sisse- ja väljamaksed

Järgnevalt pilguheit sellele, kuidas saab Fenixbeti teha sisse- ja väljamakseid ning mis makseviisid selleks sobivad.

Maksete kohapealt on kõige tähtsam see, et sissemakse tegija ja väljamakse saaja ühtiksid. Ehk need peavad olema sama isik. See tähendab, et kui sina teed kasinoosse sissemakse, siis ka võidud kannab kasiino sinu nimega kontole.

Selline reegel tuleneb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestmise seadusest. Kõik Eesti kasiinod peavad kinni pidama sellest reeglist.

Fenixbet sissemakse

Fenixbet sissemakse on alates 5 eurot. Ehk alates 5 euro eest saad mängida Fenixbetis online kasiinomänge, spordiennustust ja kõiki muid mänge.

5 eurot on ka ühtlasi madal summa Eesti kasiinode kohta. Reeglina küsitakse 10 eurot sissemakseks. Pea ka seda meeles, et 5 eurot on sissemakse, kui tahad lihtsalt mängida Fenixbetis. Kui aga tahad tervitusboonust, siis on minimaalne sissemakse 10 eurot.

Fenixbeti saad sissemakse teha kasutades järgmisi maksevahendeid:

 • Coop, SEB, Swedbank, LHV, Luminor pangalink
 • VISA/Mastercard krediitkaart
 • Skrill, Neteller (e-rahakotid).

Fenixbet väljamakse

Fenixbet väljamakse on minimaalselt 5 eurot.

Krediitkaardile on minimaalne väljamakse alates 20 eurot ning pangkaontole välismaksena on minimaalne väljamakse alates 50 eurot.

Fenixbet teeb väljamakse järgmistele maksevahenditele:

 • Sinu pangakontole/pangaarvele
 • Skrill/Neteller kontole
 • Krediitkaardile (VISA/Mastercard).

Kas Fenixbet on legaalne kasiino?

Fenixbeti juriidiline nimi on Novoloto OÜ (registrikoodiga 10159983). 

Fenixbet on legaalne kasiino ja seda kinnitavad Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusload ja kasiinolitsentsid: HKT000003, HKT000029, HKL000212, HKL000213.

Fenixbeti juriidiline aadress on: Vilmsi 59, 10147, Tallinn, Eesti. Klienditoe leiad aadressilt: support@fenixbet.ee

Kas valida Fenixbet mängimiseks?

Vali Fenixbet ainult seljuhul, kui nad pakuvad mänge, mis sind huvitavad, vastasel juhul vali muu kasiino. Sellest, miks valida muu kasiino, pikemalt juttu all pool.

Fenixbet tundub igati konkreetne ja üheselt mõistetav kasiino. See tähendab, et boonuste ja sisse- ning väljamaksete süsteem on lihtne ja arusaadav. 

Mõnede suurte Eesti kasiinode puhul võib tekkida probleem, kus boonuste saamiseks on väga keerulised ja rahaliselt kulukad nõuded. Fenixbetis nii pole, vastupidi, võrdlemisi lihtne on boonuseid saada.

Mis võiks parem Fenixbeti juures olla? Mängude valik on väike ja see on ka kõige suurem vajaka jäämine Fenixbeti juures.

Näiteks pokkeri valik on väga väike ning baccarati valikult pole üldse. Ka slotte on vähem kui tuntumates kasiinodes. Kui sind huvitavad just slotid/mänguautomaadid, siis vali Slots.io, sest neil on parim valik slotte ja parimad boonused slottidele.

Mis on hea Fenixbeti juures? Minimaalnse sissemakse/väljamakse on vaid 5 eurot. Ehk suhteliselt väikse summa eest saab mängida ning isegi väiksed võidud kantakse kasiinost välja.

Fenixbetis on ka hea boonuste valik. Näiteks kasiino tervitusboonus on olemas ja heade tingimustega. Lisaks on mõistlik kasutada Fenixbeti iganädalast boonust, msi tähendab, et saad iga nädal 5 eurot mänguraha.

Lõpetuseks, kui mängud mida tahad mängida, on Fenixbetis olemas, siis vali Fenixbet. Vastasel juhul mitte, sest nende mängude valik on kitsas ja sul võib lihtsalt igav selles kasiinos hakata. 

Mis kasiino siis valida Fenixbeti asemel? Kui oled uus mängija ja pole varem online kasiinodes käinud, siis vali Coolbet, Paf või Slots.io, sest neil on praktiliselt kõik mängud olemas ja saad õiget kasiino meelelahutust.

fenixbet plussid ja boonused

Fenixbet Plussid

 1. Tervitusboonus (300€)
 2. Ennustusboonus (25€) korv- ja jalgpallile
 3. Iganädalane boonus
 4. Kasumivõimendus boonus (100€, spordiennustus)
 5. Min Sissemakse: 5€
 6. Min Väljamakse: 5€
 7. Makseviisid: Coop, LHV, Luminor, SEB, Swedbank, VISA/Mastercard, Neteller, Skrill.

PARIMAD KASIINOD

VÕRDLE KASIINOSID

JAGA TEISTEGA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

KONTAKT

Kontakt on leitav Meist lehelt. Kontakteerumiseks saad kasutada ka emaili: info@onlinekasiino24.ee. Vajadusel leiad andmekaitse: Privaatsuspoliitika.

ONLINEKASIINO24

Onlinekasiino24.ee on 24h avatud tasuta online kasiino, mis on fokuseeritud sellele, millised on parimad online kasiinod Eestis ja üldse internetis.

HASARTMÄNGUD

Hasartmängud pole sobiv viis rahaprobleemide lahendamiseks. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust. Vajadusel otsi kiiresti abi asjatundjalt.