Olybet - Online Kasiino
Home » Olybet

Kirjutas Christopher Tammet ja OnlineKasiino24 meeskond

Olybet on Olympic Casino online variant. Olympic oli suurepärane kasiino, aga Olybeti tulekuga on suur rõhk läinud just online kasiino arendusse.

Kui hea on Olybeti online kasiino? Sellele järgnevalt keskendumegi. Vaatame eelkõige mängija seisukohast selliseid aspekte nagu:

 • Millised on Olybeti boonused ja mängud?
 • Kuidas saab teha Olybeti sisse- ja väljamakseid?
 • Kas valida Olybet või mõni muu kasiino mängimiseks?

Olybet Boonused

Peaaegu iga kasiino ja online kasiino pakub mängijatele boonuseid. Selle eesmärgiks on saada uusi mängijaid ja hoida vanu mängijaid.

Sama teeb ka Olybet. Neil on suur valik erinevaid boonuseid nii kasiinos mängimiseks kui ka spordiennustuse jaoks. Kasiinoboonused annavad mängijale mänguraha või tasuta keerutusi (free spins).

1. Tervitusboonus (kasiino)

Esimene boonus, mida Olybet uuele kliendile pakub, on tervitusboonus. Selle boonuse maksimum summa on kuni 1100 eurot.

Kuidas Olybeti kasiino tervitusboonus toimib? Tervitusboonuse saamiseks tee Olybeti konto kasutades boonuskoodi ”CAS1100”.

Tervitusboonus on jagatud neljaks sissemakseks:

 • Esimene sissemakse (maksimaalselt 200 €) 100% boonust kuni 200 €

100% tähendab, et kasiino lisab sinu sissemaksele sama palju raha juurde (ehk sada protsenti). Näiteks kui teed sissemakse 50 €, siis kasiino lisab 50 € juurde. Maksimum summa, mille kasiino lisab juurde on 200 €.

 • Teine sissemakse maksimaalselt (400 €) 75% boonust kuni 300 €

Kui esimese sissemakse korral lisab kasiino 100% sinu sissemaksele, siis teise sissemakse korral lisatakse 75%. Näiteks kui teed sissemakse 100 €, siis kasiino lisab 75 € omalt poolt juurde.

 • Kolmas sissemakse maksimaalselt (400 €) 50% boonust kuni 200 €

See tähendab, et 50% lisatakse sinu sissemaksele. Näiteks kui teed sissemakse 30 €, siis kasiino lisab 15 eurot juurde. Maksimum summa, mille kasiino juurde lisab, on 200 €.

 • Neljas sissemakse (maksimaalselt 400 €), 100% boonust kuni 400 €

Ja lõpuks kui neljanda sissemakse teed, saad 100% boonust. Sama põhimõte, mis esimese sissemakse puhul, aga seekord on maksimaalne summa 400 eurot. Ehk kui teed Olybeti 400 € suuruse sissemakse, siis nad lisavad 400 eurot omalt poolt juurde.

Kui teed väiksema sissemakse, näiteks 50 eurot, siis lisatakse 50 eurot juurde.

Kas Olybeti kasiino tervitusboonuse saamiseks on muid nõudeid?

Jah, kõigi sissemaksete korral on 25-kordne läbimängimise kohustus slotimängudes. Ehk saadud boonusraha (sinu sissemakse + kasiino poolt lisatud raha) tuleb 25 korda panustada slotimängudes.

Iga sissemakse boonus kehtib 14 päeva. Ehk kui teed esimese sissemakse, siis sul on aega 14 päeva panuseid teha (25 korda slottides). Kui teed teise sissemakse, siis on sul jälle 14 päeva aega, et läbi mängida.

25-kordne läbimängimise kohustus kehtib peaaegu kõikidele Olybeti slotimängudele. (Mänge, mis ei lähe arvesse vaata alt). Slotimänguna lähevad arvesse kõik Olybeti slotid, kus ühe keerutuse/panuse väärtus on vahemikus 0,1-6 €.

Slotimängud mis ei lähe arvesse boonuse saamiseks: Victorious, Simsalabim, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Jungle Spirit: Call of the Wild, Blood Suckers II, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Wild Rockets, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon.

See tervitusboonuse kampaania kehtib kuni 31. august 2021 kell 23:59.

Kokkuvõtlikult ütleks Olybeti kasiino tervitusboonuse kohta seda, et üsna kõrged nõuded tuleb täita, et seda boonust saada. On kasiinosid, kus saab märksa kergemalt boonust samas vääringus.

2. Tervitusboonus (kasiino ja sport)

See Olybeti tervitusboonus kehtib nii kasiinomängudele kui ka spordiennustustele ja mängija mitte ei pea valima kumba ta tahab, vaid saab mõlemad boonused korraga.

Milles täpsemalt Olybeti tervitusboonus seisneb?

Sisuliselt pead tegema Olybeti 11 euro suuruse sissemakse ning Olybet annab sulle omalt poolt 11 eurot juurde. Seega, sul on kokku 22 eurot mänguraha, mida saad kasutada nii kasiinos kui spordiennustuses.

Kas selle boonuse saamiseks on lisanõudeid?

Esimene nõue on, et oleksid uus klient (pole varem Olybeti sissemakset teinud). Teine nõue on läbimängimise kohustus. See tähendab, et tervitusboonuse saamiseks pead ühe korra panustama enne kui boonust saad.

Olybeti tervitusboonuse saamiseks kasuta koodi ”OLY11”.

3. Riskivabade keerutuste boonus

Olybet pakub slotimängule 3 Devils Pinball 10 euro väärtuses tasuta keerutusi ehk riskivabu keerutusi. Selle boonuse saamiseks toimi järgnevalt:

 • Aktiveeri boonus ”Minu kampaaniad” alt
 • Seejärel tee 10 € suurune sissemakse ja saad kohe 10 € väärtuses riskivabu keerutusi.
Kindlustatud panuste kasutamiseks tuleb teha 10 € eest panuseid. Kui kaotad 10 € eest tehtud panused, siis Olybet tagastab sulle kaotatud panused. Tasub ka märkida, et maksimaalne panuse suurus on 1 €.
Kaotatud panused (mis on tehtud 10 € eest) saad tagasi kasiino boonusrahas ja neile kehtib 10-kordne läbimängimise kohustus.

4. Riskivabad keerutused (6 Tokens of Gold mängule)

Olybet pakub riskivabade keerutuste boonust ka 6 Tokens of Gold mängule. Ehk sama boonus, mis eelmine, aga uuele mängule. Tingimused on samad, mis eelmise mängu puhul.

 • Aktiveeri boonus ”Minu kampaaniad” alt
 • Tee vähemalt 10 € suurune sissemakse ja samas väärtuses riskivabad keerutused aktiveeritakse
 • Kindlustatud panuse kasutamiseks pead tegema 10 € väärtuses panuseid
 • Kui kaotad 10 € vääringus tehtud panused, siis tagastatakse need sulle kasiino boonusrahas ja neile kehtib 10-kordne läbimängimise kohustus.

5. Cashback boonus

Cashback boonus on üks soodsamaid boonuseid, mida Olybet pakub. Sisuliselt tähendab cashback boonus seda, et saad kaotatud raha tagasi.

Cashback boonuse suurus on 2% tehtud panustest ja maksimaalselt kuni 200 €. See boonus kehtib kõigile Olybeti klientidele (nii uutele kui vanadele).

Cashback boonus makstakse välja järgmisel tööpäeval pärisrahas.

Kuidas Cashback boonust saab?

 • Aktiveeri boonus ”Minu kampaaniad” alt (boonus kehtib 00:00 kui 23:59 ehk ühe ööpäeva).
 • Tee panuseid slotimängudes (lauamängud ja live-kasiino panused ei lähe arvesse)
 • Cashbacki saamiseks on vaja päevas panustada vähemalt 50 € eest.
Oluline cashback boonuse puhul ongi see, et see boonus kehtib ainult 24 tundi. Ehk arvesse lähevad ainult need panused, mis on 24h jooksul tehtud.
Olybeti cashback boonuse kampaania kehtib 18.02-14.03.2021.

6. Combopanuste boonus

Combopanuse boonus (öeldakse ka mitmikpanuste boonus) tähendab seda, et kui teed spordiennustuses mitmikpanuseid, siis saad lisa võiduraha.

Võiduraha jagatakse järgmiselt:

 • 3-fold = 3%
 • 4-fold = 4%
 • 5-fold = 5%
 • 6-fold = 6%
 • 7-fold = 10%
 • 8-fold = 15%
 • 9-fold = 20%
 • 10-fold või rohkem = 25%.

Lühidalt öeldes, vali 3 või rohkem panust oma panustamispiletile ja kui võidad, siis lisatakse võidule vastav protsent.

Oluline info! Selle boonuse saamiseks peab iga panuse koefitsient olema vähemalt 1.30 (või rohkem).

Combopanuste boonus kehtib kuni 31.12.2021.

7. Live-kasiino boonus

See live-kasiino boonus kehtib (Evolution) blackjackile. Sisuliselt mängi blacki ja ürita saada ärtu blackjack. Kui saad ärtu blackjacki, siis oled võitnud ja saad Olybeti poolt 10 eurot mängimiseks.

Ainuke nõue blackjacki mängides on, et teeksid minimaalselt 5 euro suuruse panuse.

Kokku on võimalik päevas saada kuni 5 võitu koos boonusega. Ehk maksimaalselt võid blackiga võita kuni 50 eurot päevas.

8. Tasuta keerutused (esmaspäev)

Paljudel kasiinodel on kombeks teha kindlatel nädalapäevadel mingeid kindlaid boonuseid. Näiteks ka Coolbet teeb nii.

See boonus, nagu nimi reedab, kehtib igal esmaspäeval. Boonus on väga lihtne – tee Morgana Megaways slotikas 50 keerutust ja maksad vaid 40 eest.

Iga keerutuse/panuse suurus peab olema 0.20 eurot. Tee neid panuseid 50 korda ja su kontole kantakse 10 keerutust summas 2 eurot.

9. Riskivabad keerutused (kolmapäev)

Kui sa pole Olybeti viimase 14 päeva jooksul sissemakset teinud, siis see boonus on täpselt sulle. Boonus kehtib igal kolmapäeval kell 14:00-23:59.

Mis boonusega tegu on? Olybet pakub sulle 10 korda riskivabu keerutusi mängule Book of Ra slotikas. Iga keerutus on 0.20 €. Boonuse saamiseks peab sissemakse suurus olema 10 eurot.

10. Sissemakse duubeldamine (reede)

Reedeti pakub Olybet sissemakse duubeldamise boonust. Boonus kehtib kell 00:00-23:59.

Selle boonuse saamiseks tee 10 € suurune sissemakse ja Olybet lisab omalt poolt 10 € juurde. Boonusele kehtib 35-kordne läbimängimise kohustus.

Boonus ei laiene järgmistele slottidele: Victorious, Simsalabim, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Jungle Spirit: Call of the Wild, Blood Suckers II, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Wild Rockets, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon, Jingle Spin.

11. Cashback boonus (nädalavahetustel)

See nädalavahetuse cashback boonus on pärisrahas ja kehtib ainult slotimängudele. Cashbacki suurus sõltub sellest, kui palju panustad.

 1. Saa 2 € cashbacki panustades 50 eurot
 2. Saa 9 € cashbacki panustades 200 eurot
 3. Saa 29 € cashbacki panustades 600 eurot.

12. Lojaalsusboonus

Lojaalsusboonus on nii öelda püsiklientide boonus. Iga liigutuse eest, mida kasiinos teed, saad boonuspunkte. Näiteks sissemakse tegemine ja panustamine annab mängijale punkte. Punkte kogudes avanevad erinevad tasemed ja saad kasiino poolt kingitusi, rahalisi auhindasid ja pärisraha.

Olybeti lojaalsusboonuse maksimaalne summa on 100% cashback.

Olybet mängud

Olybet mängud on kõigilt suurematelt mängutootjatelt. Näiteks esindatud on: High 5 Games, NetEnt, Yggdrasil, Elk Studios, Novomatic, Play’N’Go, NextGen, EGT, SG Gaming, Playtech ja muud mängutootjad.

Konkreetsed Olybet mängud leiad järgnevast tabelist. Osasid mänge pakuvad mitmed erinevad mängutootjad.

SLOTID (900+)

Ace of Spades, Atlantean Treasures Mega Moolah, Aloha Party, Arcader, Ariana, Amazons Battle, Babushkas, Book of Ra Classic, Book of Dead, Book of Ra Deluxe, Book of Ra Magic, Book of Ra – Temple of Gold, Book of Oz, Book of Magic, Divine Fortune, DJ Wild, Esqueleto Explosivo, Energoonz, Fu Er Dai, Fortune Girl, Game of Thrones – 243 Ways, Golden Caravan, Gold Dust, GEMiX, Hades, Holiday Season, Immortal Romance, Icy Gems, Irish Gold, Jurassic World, Joker 1000, Joker Poker, Joker’s riches, Katmandu Gold, Lucky Lady’s Charm Deluxe, Lucky & Wild, Mega Joker, Mystery Joker, Playboy Gold Deluxe, Queen of Riches, Queen of Hearts Deluxe, Red Lady, Reactoonz, Secret Romance, Starburst, Stardust, wheel of Wishes, Tasty Street, Who Wants to be a Millionaire, Voodoo Gold, Wild Toro, 1Can 2 Can, 2 Dragons, 7 Sins, 5x Magic, 10 Burning Heart, 20 Diamonds, 100 Cats, 300 Shields, 30 Spicy Fruits, 777 Burn Em Up ja paljud muud.
Jackpotid: Absolootly Mad Mega Moolah, Boof of Atem Wowpot, Frost Queen, Fortunium Gold Mega Moolah, Mega Moolah, Sisters of Oz, 20 Super Hot, 100 Super Hot ja muud.
Megaways: Atlantis, Aztec Gold, Bonanza, Big Bucks Bandits, Divine Fortune, Dragon Match, Forgotten Island, Extra Chili, Fu Fortunes, Fruit Shop, Twin Spin, Majestic, Medusa, Monopoly, Montezuma, Morgana, Neptune’s Fortunes, Rainbow Riches, Raging Rhino, Shining King, Western Gold, 88 Fortunes ja muud.

LAUAMÄNGUD/LIVE-KASIINO

Baccarat: Baccarat, Dragon Bonus Baccarat, Punto Banco, Big Win Baccarat.
Blackjack: All Bets Blackjack, Blackjack MH, Atlantic City Blackjack, Atlantic City Blackjack Gold, Blackjack, Blackjack VIP, Blackjack Multihand, Blackjack Multihand VIP, Blackjack Pro Monte Carlo Single-Hand, Classic Blackjack, Classic Blackjack Gold, Double Exposure Blackjack MH,  European Blackjack, European Blackjack MH, Vegas Strip Blackjack, Vegas DownTown Blackjack, Vegas Single Deck Blackjack, Blackjack Royal Pairs, Single Deck Blackjack MH.
Pokker: Aces & Eights, Casino Holdem, Crazy4Poker, 3 Hand Casino Holdem.
Rulett: American Roulette, European Roulette, European Roulette VIP, European Roulette Small Bets, Golden Chip Roulette.
Muud: Keno.

Sisse- ja väljamaksed

Sissemaksed ja väljamaksed omavad tähtsust, sest raha peale ei saa mängida enne sissemakset. On mõningaid tasuta mänge, aga üldjuhul on enamus mängud siiski raha peale.

Tulenevalt rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest peab iga kasiino kontrollima, et sissemakse tegija ja väljamakse saaja oleksid sama isik.

See tähendab, et kui teed enda nime alt kasiinosse sissemakse, siis kasiino kannab ka võidud ainult sinunimelisele kontole.

Olybet sissemakse

Olybet sissemakse minimaalne summa on 2 eurot. Ehk saad alustada Olybetis mängimist vaid 2 euro eest. See on ühtlasi ka üks madalamaid summasid, millega saab Eesti online kasiinodes mängimist alustada.

Olybeti saad sissemakse teha:

 • Internetipangast (Coop, SEB, LHV Pank, Luminor, Swedbank),
 • VISA/Mastercard/Maestro krediitkaardiga,
 • E-rahakottide kaudu (Skrill, Paysera).

Olybet väljamakse

Olybet väljamakse minimaalne summa on 10 eurot. Ehk kui sinu kontol on vähemalt 10 eurot, siis Olybet teeb väljamakse.

Mis kontodele Olybet väljamakse teeb? Väljamakse tehakse:

 • Internetipanka (Coop, SEB, LHV Pank, Luminor, Swedbank)
 • Krediitkaartidele (VISA/Mastercard/Maestro),
 • E-rahakottidele (Skrill, Paysera).

Kas Olybet on legaalne kasiino?

Olybeti haldab OB Holding 1 OÜ. Tegu on legaalse kasiino ja online kasiinoga, mida kinnitavad maksu- ja tolliameti poolt väljastatud kasiinolitsentsid ja tegevusload: HKL000339, HKL000340, HKT000049 ja HKT000050.

Olybeti juriidiline aadress on: Pronksi 19, 10124 Tallinn, Eesti.

 • Vajadusel leiad klienditoe aadressilt: support@olybet.com.

Kas mängida Olybetis?

Nii ja naa.

Esmapilgul tundub Olybet väga hea valik, sest boonuseid ja mänge on palju. Tegu on siiski Baltikumi suurima kasiinoketiga.

Kui aga täpselt uurid boonuste saamise tingimusi, siis ei tundu need boonused üldsegi nii ahvatlevad. On rida teisi Eesti kasiinosid, kes pakuvad sarnaseid boonuseid, aga väiksema raha eest (vaata alt Parimad Kasiinod).

Miks ei tasu Olybetis mängida? Leidub rida väiksemaid kasiinosid, kes teevad rahaliselt soodsamaid boonuseid.

Miks Tasub Olybetis mängida? Sissemakse on vaid 2 eurot ja peaaegu kõik mängud on olemas. Olybet on Baltikumi suurim kasiinokett ja sellest tulenevalt on ka meelelahutus tasemel.

Lõpetuseks, kui raha pole probleem ja tahad lihtsalt meelt lahutada, siis on Olybet hea valik. Kui aga tahad võimalikult häid boonuseid saada, siis tasub muu kasiino valida. Kasiinosid on palju ja seega valikuruumi on piisavalt.

Olybet Plussid

 1. Tervitusboonus (kasiino, kuni 1100€)
 2. Tervitusboonus 11 € (kasiino ja sport)
 3. Riskivabad Keerutused (10 €)
 4. Riskivabad Keerutused (10 €)
 5. Cashback Boonus (Kuni 200 €)
 6. Combopanuste Boonus (kuni 25%)
 7. Live-Kasiino (Blackjack) Boonus (10€)
 8. Tasuta Keerutused (Iga esmspäev)
 9. Riskivabad Keerutused (Iga kolmap)
 10. Sissemakse duubeldamine (Reedeti)
 11. Casbback boonus (Nädalavahetustel)
 12. Lojaalsusboonus (Kuni 100% cashback)
 13. Min Sissemakse: 2 €
 14. Min Väljamakse: 10 €
 15. Makseviisid: Coop, SEB, LHV Pank, Luminor, Swedbank, VISA, Mastercard, Maestro, Skrill, Paysera.
5.0 rating
Olybet
5.0 rating
5.0/5