Slots - Online Kasiino
Home » Slots

Kirjutas Christopher Tammet ja OnlineKasiino24 meeskond

Slots (Slotis.io) on Eestis registreeritud online kasiino, kes on slottide kuningas ja tunnustatud kasiino bränd. Kas Slots on parim online kasiino Eestis? Sellele saame vastuse, kui vastame järgmistele küsimustele:

 • Millised on Slotsi boonused ja mängud?
 • Kuidas saab teha sisse- ja väljamakseid?
 • Kas tasub mängida Slots kasiinos?

Meie eesmärgiks on pakkuda sulle piisavalt infot Slots kasiino kohta, et saaksid ise otsustada kas mängida Slotsis või mitte.

Slots.io boonused

Kasiinoboonused on turunduspakkumised, mille eesmärgiks on saada uusi mängijaid ja säilitada vanu kliente. Boonused võivad olla rahalised ja mitte rahalised.

Kasiinoboonuste osav tundmine ja kasutamine aitab kergemini mängijal võite saavutada, sest panustada saab rohkem ja seega võidutõenäosus on suurem.

Järgnevalt vaatame täpselt, millised on Slots.io kasiino boonused ja mida need boonused sulle annavad ning kuidas sa boonuseid aktiveerida saad.

1. Tervitusboonus

Esimene boonus, mida Slots pakub, on tervitusboonus.

Tervitusboonus on boonus uuele mängijale, kes pole varem kasiinosse sissemakset teinud. Tervitusboonust saab igas kasiinos vaid ühe korra.

Tervitusboonus on ühlasi ka kõige levinum boonus, mida online kasiinod pakuvad. Mõnikord öeldakse tervitusboonuse kohta ka tervituspakkumine.

Slots tervitusboonus on 200 EUR + 50 tasuta keerutust.

See tähendab, et saad 50 tasuta keerutust mängule Book of Dead (BoD). Boonuse saad aktiveerida, kui teed sissemakse vähemalt 25 eurot ja panustad 25 eurot BoD mängus. Koefitsiendi (ja muud) nõuded puuduvad.

Teine tervitusboonuse osa on 200 EUROT mängimiseks. Boonuse suurus on 100% kuni 200 euroni. See tähendab, et kui teed sissemakse 25 eurot, siis kasiino lisab 100% juurde. Ehk 25 eurot. Kui teed sissemakse 150 eurot, siis lisab kasiino 150 eurot juurde. Maksimum summa, mis duubeltatakse, on 200 eurot. Ehk teed sissemakse 200 eurot ja kasiino lisab 200 eurot juurde.

Kui teed üle 200 euro suuruse sissemakse, näiteks 225 eurot, siis antakse juurde 200 eurot boonusena.

Kui oled esimesed kaks sissemakset teinud, siis tuleb ka kolmas boonus.

Nimelt, kui oled saanud 50-tasuta-keerutuse boonuse ja 200 eurot mänguraha, annab Slots lisaks 10 tasuta keerutust.

Selle boonuse saamiseks lihtsalt logi Slots.io keskkonda sisse (10 päeva jooksul alates esimesest sissemaksest) ja tee sissemakse 15 eurot. Saad automaatselt kohe 10 tasuta keerutust BoD mängule.

2. Auhinnafond 80 000

Slots pakub erilist turniiri auhinnafondiga 80 000 eurot. Esimese koha võitja saab 10 000 eurot auhinnaks. Mängus osalemiks pole koefitsiendi nõudeid ega miinimumpanuse nõudeid. Lihtsalt mängi ja looda õnnele.

10 000 euro võitmiseks osale ühes järgnevatest mängudest: Frost Queen Jackpots, Hades Gigablox, Holmes and the Stolen Stones, Multifly, Pirates 2: Mutiny, Syncronite, Valley of the Gods, Valley of the Gods 2.

Sellel turniiril on palju auhindasid. Näiteks  500 euro suuruseid auhindu on 16 tükki, 2000 euro suuruseid auhindu 5 tükki. Seega, suur võimalus midagi võita.

3. Nädala mängu slottide boonus

Slots.io pakub iga nädal slottidele boonuseid ja tasuta keerutusi. Nädala mängu boonuse suurus on 10 tasuta keerutust slottides. See boonus sobib kõigile neile, kelle meeldib slottide mängida.

Nädala mängu slottide boonust on lihtne saada. Mängi slotikal 50 euro eest ja Slots lisab automaatselt sulle 10 tasuta keerutust iga päev. 50 eurot võid mängida ükskõik millisel slotikal. Vali ainult selline, kus õnn naeratab.

Küll aga muutub nädala mäng iga nädal. Nädala mängud on sellised:

 • 11-17 jaanuar: Champions of Rome
 • 18-24 jaanuar: Winter Wonders
 • 25-31 jaanuar: 9k Yeti
 • 1-7 veebruar: Bubble Bonanza

4. Lojaalsusboonus

Lojaalsusboonus on boonus, mille abil kasiinod säilitavad kliente pakkudes neile uusi ja huvitavaid boonuseid. Ka Slots pakub tervitusboonust.

Kui oled tihe online kasiino külastaja, siis üks aspekte, mille alusel kasiinot valida on kindlasti lojaalsusboonused, sest need aitavad kasiinos raha säästa.

Slotsi lojaalsusboonus on 5-tasemeline ja sisaldab endas cashback auhindu ja hulgaselt tasuta keerutusi. Cashbacki saad ise valida. Lisaks on kõik loojasusboonusesse kuuluvad auhinnad ilma läbimängimise kohustuseta, mis on suureks plussiks selle boonuse juures.

Kuidas lojaalsusboonuse punkte saada ja taset tõsta? Sisuliselt, kui mängid Slots veebilehel, siis saad iga panuse eest punkte ja sinu lojaalsustase tõuseb. Mida rohkem teed panuseid, seda kiiremini lojaalsus tõuseb ja seda paremaid ja hinnalisemaid lojaalsusboonuseid saad.

Slotsi lojaalsusboonuse juures on eriti hea, et iga lojaalsustasemeni jõudes saad võtta auhinnaks cashbacki (või tasuta keerutused). Pea ainult meeles, et auhinnad aeguvad iga kuu lõpus. Seega kasuta need enne kuu lõppu ära.

Uue kuu tulekul jääb su lojaalsustase samaks. Seega sa ei pea alustama nullist lojaalsusboonuse teenimist. See kehtib ka juhul, kui sa eelmine kuu ei võtnud auhinda välja.

5. Tasuta keerutuste boonus

Seoses valentinipäevaga teeb Slots eriboonuseid ja pakkumisi. Üks nendest on tasuta keerutuste boonus.

Tasuta keerutuste saamiseks toimi järgnevalt:

 • Panusta vahemikus 12-21 veebruar vähemalt 100€ vabalt valitud slotikas
 • Kui oled 100€ panustanud, siis ilmub ekraanile süda
 • Kliki südamele ja saad tasuta keerutused.

See, mis mängule Slots tasuta keerutused annab on saladus.

Slots mängud

Slots pakub paljusid mänge kõigilt suurematelt mängutootjatelt.

Näiteks leiad: Play’n Go, Pragmatic Play, NetEnt, Microgaming, Red Tiger, Gamomat, Big Time Gaming, Relax Gaming, Green Jade, Yggdrasil, Booming Games ja paljud muud mängutootjad.

Konkreetseid Slots.io mänge näed alljärgnevast tabelist.

SLOTID

Aldo’s Journey, Bonanza, Bubbles Bonanza, Butterfly Lovers, Book of Dead, Big Bad Wolf,
Cirque de la Fortune, Dawn of Egypt, Deadwood, Fruit Shop, Gonzo’s Quest, Megaways, Hammer of Fortune, Jammin Jars,
Legacy of Dead, Maximum Reels, Mystery Museum, Moon Princess, Money Train 2, Peaky Blinders, Pirate Gold, Rise of Olympus, Razor Shark, Rich Wilde And the Tome of Madness, Rise of Merlin, Reactoonz, San Quentin xWays, Seven Seven, Starburst, The Dog House, The Dog House Megaways, Tuts Twister, Tiki Terror,
Vikings Go Berzerk, Vikings Video Slot, Wild Robo Factory, 9 Lions ja muud.
Jackpot Slotid
: Arabian Nights TM, Assassin Moon, Atlantis Megaways, Atlantean Treasures, Aztec Gems Deluxe, Absolootly Mad Mega Moolah, Book of Atem WowPot, Bell of Fortune, Buddha Fortune: Hold And Win, Chilli Heat, Divine Fortune, Dr Fortuno, Dragon Kings, Fire 88, Fruit Bonanza, Great Rhino Deluxe, Good Girl Bad Girl, Gift Shop, Golden Goal, Hansel & Gretel: Treasure Trail, Holmes And the Stolen Stones, Hall of Gods, Irish Coins, Immortal Glory
Jackpot Express, Jackpot Quest, Joker Max, Joker Lanterns, Legend of the Nile, Mega Joker, Mega Moolah, Mega Slam Life JP, Mega Fortune, Major Millions 5 Reel, Mega Rise, Moon Sisters: Hold And Win,  Ozwin Jackpots,
Pirate Gold, Powerspin, Playboy Fortunes, Stampede, Sisters of Oz WowPot, Speedcash,
The Bounty, Treasure Nile, Tiger Gold, Trollpot 5000, Wheel of Wishes, Wild Spells, 5 Lions Gold, 15 Dragons Pearls: Hold And Win ja muud.

LIVE KASIINO

LIVE-Baccarat: Baccarat, Dragon Tiger, Speed Cricket Baccarat, Lightning Baccarat, Live Speed Baccarat, Live Speed Baccarat B, No Commission Baccarat ja muud.
LIVE-Blackjack: Blackjack 1, Blackjack Gold 3, Salon Prive Blackjack 2, Live Blackjack B, Unlimited Blackjack, Blackjack Party, Blackjack Diamond VIP, Blackjack Lobby, Power Blackjack ja muud.
LIVE-Rulett: Prestige Auto Roulette, Instant Roulette, Speed Roulette, Speed Auto Roulette, Lightning Roulette, Live American Roulette, Salon Prive Roulette 1, Salon Prive Roulette 2, Roulette Lobby, Portomaso Casino Roulette, Jackpot Speed Roulette.

Võrreldes online kasiinosid, peab tõdema, et Slots.io on parim live-kasiino mängude valiku poolest. Kõige rohkem on erinevaid live-kasiino variante ja ka slottide valik on parem kui isegi suurkasiinodes.

Sissemaksed ja väljamaksed

Sissemaksed ja väljamaksed on tähtsad, sest ilma nendeta ei saa online kasiinos mängida. Sissemakse annab sulle õiguse teha panuseid ja väljamakse võimaldab sul pärast mängimist võidud kätte saada.

Sissemaksed ja väljamaksed tuleb teha samalt kontolt. Ehk sa teed kasiinosse sissemakse selle konto pealt, mille peale sa tahad, et hiljem võidud kantakse. See konto peab kuuluma sulle ehk sinunimeline olema.

Kohustus võidud kanda kontole, millelt tehti sissemakse, tuleneb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest. Kasiinod peavad seda reeglit järgima.

Slots.io sissemakse

Slots kasiino minimaalne sissemakse summa on 20 EUROT. Ehk kui teed Slotsi sissemakse vähemalt 20 eurot, siis saad hakata mängima kõiki mänge. Lisaks tavalisele sissemaksele on ka boonuse saamiks mõeldud sissemakse.

Kui sa tahad Slotsilt tervitusboonust saada, siis peab sinu minimaalne sissemakse olema vähemalt 25 EUROT.

Kuidas ma saan Slotsi sissemakse teha? Slotsi saad sissemakse teha kõikide Eesti pankade ja VISA/Mastercardide kaudu. Lisaks on olemas mõned Eesti pangad, kes teevad sissemakse kohe. Ehk sa ei pea ootama ülekannet.

Vahetu ülekande Slotsi teevad:

 • LHV Pank
 • SEB Pank
 • Swedbank.

Ehk need pangad on Slotsiga eraldi lepingu sõlminud ja sissemaks jõuab kasiinosse kohale instantselt. Ülejäänud VISA/Mastercardidega võib kauem minna, aga ei tohiks üle 15 minuti minna.

Slots.io väljamakse

Väljamakse tähendab, et Slots kannab kasiinovõidud sinu poolt valitud kontole. Minimaalne Slots väljamakse suurus on 20 EUROT.

Slots sooritab väljamakse samale kontole, millelt sa tegid sissemakse. Väljamakseks sobivad:

 • Visa/Mastercardi kontod (LHV, SEB, Swedbank ja muud pangad)
 • E-rahakotid (Skrill, Neteller)
 • Muud: Trustly, MuchBetter, Rapid Transfer.

Kas Slots on legaalne kasiino?

Jah, Slots.io on legaalne kasiino. Tegu on Eesti kasiinoga, mis kannab juriidilist nime Kopikas Entertainment OÜ (registrikoodiga: 14045680).

Seda, et Slots on legaalne kasiino, kinnitavad Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud tegevusload: HKT000031, HKL000253.

Slots.io juriidiline aadress ja email on: 

 • Suur-Patarei 13, Tallinn, Eesti, 10415.
 • Klienditoega suhtlemiseks kasuta emaili: support@slots.io.

Kas soovitame Slotsi?

Sada protsenti soovitame Slotsi. Tegu on mitmes kategoorias parima live ja online kasiinoga Eestis. Aga alustame hoopis sellest, miks mitte valida Slotsi.

Miks võiks parem olla Slots kasiino juures?

Minimaalne sissemakse on kõrge, alates 20 eurot. Tervitusboonuse saamiseks on minimaalne sissemakse 25 eurot. Lisaks on kõrge ka minimaalne väljamakse, alates 20 eurot.

Võrreldes Slotsi teiste kasiinodega: Chanz kasiino sissemakse on vaid 1 euro ja näiteks Ninja ning Boost Casino sissemakse on alates 5 eurot. Boonuse saamiseks on minimaalsed sissemaksed eelmainitud kasiinodel samad, 25 eurot.

Miks valida Slots?

Esiteks, kõige parem LIVE-kasiino ja kõige rohkem erinevaid live-kasiino mänge ja variante live-kasiino mängudest.

Teiseks, Slots.io, nagu nimigi ütleb, keskendub slottidele ja kogus kuulsust esialgu slottidega. Seega, neil on parim valik slot-mänge ja slotikaid.

Lisaks on lai valik sissemakse võimalusi. Sisuliselt saad iga kontoga sissemakse teha. Sobivad kõik Eesti tegutsevad pangad (Visa/Mastercard) ja e-rahakotid (Skrill, Neteller, MuchBetter, Trustly, Rapid Transfer).

Lõpetuseks, kui minimaalne sissemakse 20 eurot pole sinu jaoks palju ning sind huvitavad slotid ja live-kasiino, siis on Slots.io parim valik.

Slots Plussid

 1. Tervitusboonus (200€ + 50 spinni)
 2. Auhinnafond 80 000€
 3. Nädal mäng boonus (10 spinni)
 4. Lojaalsusboonus (cashback, spinnid)
 5. Tasuta keerutuste boonus
 6. Min Sissemakse: 20 EUR
 7. Min Väljamakse: 20 EUR
 8. Sissemaksed: Visa/Mastercard, Skrill, Neteller, MuchBetter, Trustly, Rapid Transfer.
 9. Vahetu Sissemakse: LHV, SEB, Swedbank.

Vaata Slots.io

PARIMAD KASIINOD

VÕRDLE KASIINOSID

5.0 rating
Slots
5.0 rating
5.0/5