Tonybet - Online Kasiino
Home » Tonybet

Kirjutas Christopher Tammet ja OnlineKasiino24 meeskond

Tonybet on online kasiino, kes on mõnevõrra erilisem kui paljud teised kasiinod. Järgnevalt vaatamegi, kas tasub mängida Tonybetis või on mõni parem kasiino. Keskendume sellistele küsimustele nagu:

 • Millised on Tonybeti boonused ja mängud?
 • Kuidas saab teha sisse- ja väljamakseid
 • Kas valida Tonybet või mõni muu kasiino?

Meid huvitav eelkõige mängija seisukohast, kui hea Tonybeti kasiino on.

Tonybet boonused

Peaaegu iga kasiino pakub boonuseid. Miks ma ütlen peaaegu? Näiteks Eesti kasiinodest Kiirkasiino ei paku mitte ühtegi boonust, aga teised kasiinod küll.

Mis kasiinoboonuste mõte on? Kasiinoboonused on mõeldud turunduspakkumistena ja nad aitavad saada uusi mängijaid ja hoida vanu mängijaid.

Lisaks saab kasiinoboonused liigitada rahalisteks ja mitte rahalisteks. Rahaline boonus on, nagu nimigi ütleb, kui kasiino annab sulle pärisraha. Mitte rahaline boonus on näiteks tasuta keerutused.

Järgnevalt pilguheit sellele, millised on Tonybeti boonused ja mida need boonused mängijale pakuvad.

1. Tervitusboonus (spordiennustus)

Esimene boonus, mida Tonybet pakub, on tervitusboonus. Seda boonust saavad kõik uued mängijad. Ehk need mängijad, kes pole varem Tonybetis mänginud. Tervitusboonuse kohta öeldakse ka tervituspakkumine.

Mida Tonybeti tervitusboonus endast kujutab?

Tonybeti tervitusboonus annab sulle kuni 50 € mänguraha. Selle boonuse saamiseks pead tegema Tonybeti kasutajakonto ja kasutama koodi ”TONY50”.

Tervitusboonuse suurus on kuni 100% viiekümnest eurost. Ehk sinu sissemaksele, mis on kuni 50 eurot, lisatakse 100% juurde. Näiteks kui teed sissemakse 25 €, siis Tonybet lisab 25 € juurde. Kui teed sissemakse 50 €, siis lisab Tonybet 50 € juurde.

Kui sinu sissemakse on üle 50 €, siis jääb boonuseks 50 € (sest 50 € on selle boonuse maksimum summa).

Mis mängudele tervitusboonus kehtib?

Tonybeti tervitusboonus kehtib ainult spordiennustele. Kasiinos seda boonust kasutada ei saa. (Kasiino tervitusboonus on järgmises peatükis)

Kas tervitusboonusele on muid nõudeid?

Et boonust saada, on läbimängimise kohustus 10 korda. Ehk kümme korda pead panuseid tegema. Minimaalne koefitsient panustel, et boonust saada, peab olema vähemalt 1.65.

Tonybeti tervitusboonus kehtib kuni 31. detsember 2021 kell 23:59.

2. Tervitusboonus (kasiino)

Tonybeti kasiino tervitusboonuse suurus on 100% kuni 300 €. Kasuta boonuskoodi ”RESOLUTION300” boonuse aktiveerimiseks.

Mida Tonybeti kasiino tervitusboonus endast täpsemalt kujutab?

Sisuliselt saad kuni 300 € Tonybetilt mängimiseks slotimängus Turn Your Fortune. Lisaks antakse 50 tasuta keerutust samale mängule.

Tervitusboonus 100% kuni 300 € tähendab seda, et sinu sissemaksele lisatakse 100% juurde. Maksimaalne summa, mis lisatakse on 300 €. Näiteks kui teed sissemakse 25 €, siis lisatakse 25 € juurde. Kui teed sissemakse 100 €, siis lisatakse 100 €. Kui teed sissemakse 350 €, siis lisatakse 300 €, sest see on maksimaalseks summaks.

NB! 50 tasuta keerutuse jaoks on nõue, et 3 päeva jooksul alates boonuskoodi kasutamisest teeksid keerutused ära. Tasub ka meeles pidada, et 50 tasuta keerutust kehtib ainult Turn Your Fortune slottides.

3. Cashback boonus (kasiino ja sport)

Cashback boonus on eesti keeles raha tagasi boonus. Selle boonuse mõte seisneb selles, et iga nädal arvutab kasiino välja rahasumma, mille sa kaotasid spordiennustuses või kasiinos ja saad protsendi sellelt summalt tagasi.

Cashback boonuse suurus on 5%. Ehk 5% saad rahast tagasi, mille kaotasid. Minimaalne cashbacki summa on 1 € ja maksimaalne 1000 €.

Lisatingimuste hulgas on olulisem see, et spordi puhul lähevad arvesse ainult panused, mis on kaotatud koefitsiendiga 1.5 või rohkem.

Cashback kantakse mängija kontole iga teisipäev. Kampaania kehtib kuni 1. märts 2021.

4. 100 Tasuta spinni + 400 €

Järgmine boonus, mida Tonybet pakub, on 200% kuni 400 € boonust + 100 tasuta spinni. Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on 10 eurot.

Selle boonuse puhul on 30-kordne läbimängimise kohustus ja mängida tuleb boonus slottide kategoorias olevaid mänge.

Boonus 200% toimib nii, et sinu sissemakstud summale lisatakse 200% juurde. Näiteks kui teed sissemakse suuruses 25 eurot, siis lisab kasiino juurde 50 eurot ja seega on sul kokku 75 eurot mänguraha.

Tasuta spinnid kehtivad ainult mängu Narcos slotikas ja tuleb ära kasutada 3 päeva jooksul alates saamisest.

5. 300 Tasuta spinni

300 tasuta spinni kampaania kehtib iga nädal ja on jagatud kolmeks osaks. Esmaspäeval saad 100 spinni, neljapäeval 100 spinni ja laupäeval 100 spinni.

Kuidas tasuta spinne saab?

Tasuta spinnide (või keerutuste) saamiseks tuleb teha pärisrahas sissemakse. Esmaspäevased spinnid on mängule Divine Dreams, neljapäevased mängule Big Bot Crew ja laupäevased Ark of Mystery.

Spinne ei pea võtma järjest esmaspäev, neljapäev ja laupäev. Sa võid teha nii, et näiteks esmaspäev võtad spinnid, neljapäev ei võta ja laupäeval võtad uuesti.

Läbimängimise kohustus tasuta spinnide puhul on 35x ja tuleb ära teha 3 päeva jooksul alates spinnide saamisest.

Selle boonuse juures on hea ka see, et seda boonust saavad kasutada nii uued kui vanad Tonybeti kliendid. Ehk see on mõeldud kõigile mängijatele.

Laias laastus on tegu väga mõistliku boonusega, kui võrrelda seda üldiselt kõigi kasiinoboonustega, mida Eesti online kasiinod pakuvad.

See iganädalane kampaania kehtib kuni aasta lõpuni (31.12.2021).

6. Drops & Wins boonuskampaania

Tonybet ja Pragmatic Play (kes on üks suurimaid mängutootjaid) teevad koostööd ja pakuvad mängijatele kampaaniat, mille auhinnafond on 2,5 miljonit eurot. Iga päev ja iga nädal jagatakse erinevaid auhindu.

Auhindade väärtus on 62500 € kuni aasta lõpuni. See tähendab, et iganädalase turniiri võitja saab 5000 eurot ja igapäevane võitja saab 1000 eurot.

Igapäevaselt saavad rahalise auhinna 20 parimat ja iganädalaselt saavad auhinna 500 parimat. Seega, võimalus midagi võita on suur.

Kuidas osa võtta Drops & Wins kampaaniast?

Mängida tuleb Drops & Wins mänge (need on Tonybeti menüüs olemas) ja tuleb ühe spinniga saada suurim võit. Võitude edetabelit peetakse reaalajas ehk näed, mitmes sa parasjagu oled.

Drops & Wins pakub paljusid häid mänge, näiteks Big Bass Bonanza, Sweet Bonanza, Wolf Gold, John Hunter ja muud.

Tonybet mängud

Tonybet mängud on sellistelt mängutootjatelt nagu: NetEnt, HackSaw Gaming, iSoftBet, Pragmatic Play.

Järgnevalt näed tabelist osasid Tonybeti mängudest.

SLOTID

Arabian Nights, Aztec Bonanza, Aztec Gems Deluxe, Bounty Belles, Book of Cai Shen, Book of Immortals, Boof of Sheba, Berryburst, Beowulf, Cash-o-Matic, Champions Cup, Dead or Alive 2, Da Vinci’s Treasure, Dragon Tiger, Extra Juicy, Fruit Spin, Fire 88, Gonzo’s Quest, Greta Goes Wild, Gold Digger, Gold Rush, Happy Riches,  John Hunter and the Aztec Treasure, Kings of Gold, Lucky Dragons, Macau High Roller, Master Joker, Narcos, Riches of Midgard: Land and Expand, Spinata Grande, Starburst, Sugar Rush, Super Joker, Super7s, Phantasmic Fortunes, Trollpot 5000, Vegas Nights, Wild Wild West, 3 Genie Wishes, 7 Monkeys, 888 Dragons ja muud.
Megaways: Aztec Gold, Divine Fortune, Fruit Shop, Neptune’s Fortune, Queen of Wonderland, Shining King, Western Gold, Fu Fortunes, Majestic, Twin Spin ja muud.

LAUAMÄNGUD/LIVE-KASIINO

Blackjack: Blackjack – High Roller, Blackjack Low Roller, Blackjack, Blackjack – VIP.
Rulett: Auto Roulette, Roulette, Roulette – Portomaso, Rulette – Portomaso Oracle, Roulette – Oracle, Roulette – Oracle 360.

Sisse- ja väljamaksed

Sisse- ja väljamaksed on olulised, sest raha peale mängides on vaja kasiinosse teha sissemakse ning hiljem on vaja võidud kasiinost kätte saada.

Sisse- ja väljamaksete kontekstis on mõned reeglid, millest tuleb kinni pidada. Põhiline neist reeglitest tuleneb rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seadusest.

See seadus näeb ette, et kasiinod identifitseeriks sissemakse tegija ja väljamakse saaja. Praktiliselt tähendab see seda, et kasiino kannab võidud ainult selle isiku kontole, kes tegi sissemakse.

Ehk kui sina teed sissemakse kasiinosse, siis kasiino kannab ka võidud ainult sinunimelisele pangakontole.

Tonybet sissemakse

Tonybet sissemakse minimaalne summa on 10 eurot.

Sissemakseks pakub Tonybet kõige laiemat valikut Eesti kasiinodest. Tonybeti saad sissemakse teha kasutades:

 • EcoPayz
 • Euteller
 • Mastercard
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Paysera
 • Skrill
 • Sofort
 • Trustly
 • VISA

Tonybet väljamakse

Tonybet väljamakse minimaalne summa on 5 eurot.

Väljamakseks sobivad järgmised makseviisid:

 • EcoPayz
 • Euteller
 • Mastercard
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Paysera
 • Skrill
 • Sofort
 • Trustly
 • VISA

Üldine reegel on, et väljamakse tehakse sama makseviisi kasutades, millelt tehti sissemakse.

Kas Tonybet on legaalne kasiino?

Jah, Tonybet on legaalne kasiino. Tonybeti ametlik nimi on TonyBet OÜ, registrikoodiga 12103082. Tonybeti aadress on: Punane Tänav 14A-4, 419-4, 13619 Tallinn, Eesti.

 • Pakuvad live vestlusakent ja kliendituge 24/7. Lisainfot saad info@tonybet.ee

Kas tasub mängida Tonybetis?

Miks võiks parem olla Tonybeti juures?

Vähe on lauamängusid ja live-kasiino mänge tervikuna. Küll aga on hea valik ”low bet” mänge, millest võib-olla mõnel mängijal tasub alustada.

Laias laastus, kui sa ei taha mingilt väga spetsiifiliselt maksemeetodilt sissemakset teha, ei tasu Tonybeti valida, sest leiad parema kasiino. Näiteks vaata selle lehe alt parimaid kasiinosid.

Miks mängida Tonybetis?

Tonybetil on suur valik madala riskiga ”low bet” live-kasiino ja lauamänge. Ehk kui sa pole varem kasiinomänge mänginud, siis saad madalate panustega alustada just Tonybetis. Kasiinosid, kes pakuvad ”low bet” laudasid ei ole palju. Seega, sellest aspektist on Tonybet väga hea valik.

Lisaks pakub Tonybet Eesti kasiinodest kõige laiemat valikult makseviise. Esindatud on lisaks tavalisele pangaülekandele ja tuntud e-rahakottidele (Skrill, Neteller) ka sellised makseviisid nagu näiteks: Sofort, Paysera, EcoPayz, Paysafe ja Trustly.

Tonybet Plussid

 1. Tervitusboonus (50 €, sport)
 2. Tervitusboonus (300 €, kasiino)
 3. Cashback Boonus (kasiino ja sport)
 4. 100 Tasuta Spinni + 400 €
 5. 300 Tasuta Spinni (iganädalane)
 6. Drops & Wins Boonuskampaania
 7. Min Sissemakse: 10 Eurot
 8. Min Väljamakse: 5 Eurot
 9. Makseviisid: VISA/Mastercard, Skrill, Neteller, Sofort, Paysera, EcoPayz, Paysafe, Trustly.

Vaata Tonybet.ee

5.0 rating
Tonybet
5.0 rating
5.0/5