Blackjacki põhistrateegia on töötanud paljude mängijate jaoks. Siiski peate mõistma, et sellest ei piisa. Selle peamine eelis on see, et sellega saad oma vahetuse piisavalt kõrgeks, et suurendada oma võiduvõimalusi. Lisaks põhistrateegiale peate blackjackis võitmiseks aru saama kõigest loendamisest, tõeliste loenduste teisendamisest, kõrvalekalletest ja panustamisstrateegiast.
Seega, kuigi seda Blackjack Basic Strategy on oluline teada, peate astuma sammu edasi, et mõista kõiki teisi tegureid, mis aitavad kaasa blackjackis võitmisele.
Kuidas Blackjacki põhistrateegia toimib?
Blackjacki strateegiaga on seotud neli põhitõde ja nende mõistmine aitab teie mängutulemusi oluliselt parandada.
-
Kas ma peaksin/võin loobuda?
Esmalt tuleb kontrollida kasiinosaarelt, kus sa mängid, kas nad pakuvad loobumisvõimalust. Seda tuntakse ka kui LS või hiline loobumine. Kasiino, mis pakub surrenderit, lubab sul loobuda kahe kaardiga, mis sulle esimesena jagatakse. Kui sa võtad juba tabava kaardi, siis on loobumine võimatu.
Seetõttu peaksite oma käe mängimisel kaaluma, mis peaks olema teie huvides. Kui pärast seda, kui olete vaadanud teie käsutuses olevaid võimalusi ja teate, et te ei peaks või ei saa loobuda, peaksite vastama järgmisele küsimusele.
-
Kas ma peaksin/võin jagada?
See on veel üks oluline otsus, mille peate blackjacki mängides tegema. Kui teil on kaks 10 väärtusega kaarti, näiteks kuningas või bakk, või kui teie kaks esimest kaarti on paar, siis peaksite kaaluma jagamist. Kui aga ülaltoodud stsenaarium ei kehti, siis ei ole jagamine teie huvides. Kui te ei saa või ei peaks jagama, küsige endalt järgmine küsimus.
-
Kas ma peaksin/võin kahekordistada?
On hea, kui põhistrateegia teeb ruumi kahekordistamiseks. See tähendab, et teil on suur võimalus käsi võita. Sa peaksid kontrollima kasiinot, kus sa mängid, sest mõned kasiinod piiravad teatud käte puhul kahekordistamist. Kui see on nii, ei pruugi teil olla võimalik kahekordistada. Kontrollige enne järgmise sammu astumist, kas saate kahekordistada või mitte. Kui te ei saa või ei tohiks, tuleb mängu järgmine küsimus.
-
Kas ma peaksin seisma või peaksin lööma?
See on põhistrateegia viimane kaalutlus. Sa peaksid kaaluma, kas sa peaksid või ei peaks võtma teise kaardi. Kui teie käsi ei ole sobilik, et valida kaart, siis peaksite kas seisma või lööma.
Kokkuvõte
Võite alla laadida põhjaliku põhistrateegia diagrammi ja võtta aega, et meelde jätta, kuidas need toimivad. Kui olete seda teinud, olete esimese takistuse omandanud. Järgmiseks tuleb õppida ära konkreetsed loendusindeksid, millest peate põhistrateegia diagrammi kasutamisel kõrvale kalduma. Te peaksite teadma, et kõrvalekalded on erinevad ja nad töötavad koos rakendatud reeglitega, mis on mängus ette nähtud piirkonna ja platvormi alusel. Te peaksite seda kontrollima enne, kui hakkate kasiinosaidil mängima.