Parimad pokkeri näpunäited, et parandada oma hasartmängude

Parimad pokkeri näpunäited, et parandada oma hasartmängude osavust

Home » Parimad pokkeri näpunäited, et parandada oma hasartmängude osavust

Vaieldamatult on pokker kõige populaarsem kasiinomäng ja see on üks maailma tuntud hasartmänguturniiride, sealhulgas Pokerstars poolt sponsoreeritavate turniiride tippu. Olenemata sellest, kas olete uustulnuk või olete juba mõnda aega mänginud, on oma oskuste parandamine tugev nõue.

 

Sellega mängite ainult keskmisel tasemel ja te ei pruugi kunagi saada suurt tabamust, millest olete alati unistanud. Selles postituses jagatakse mõned nõuanded, mis aitavad teil oma oskusi pokkerimaailmas parandada. Läheme kohe nõuannete juurde juba!

 

  • – Limiteeri oma mängukäsi ja mängi agressiivselt

 

Isegi maailma parimatel mängijatel on piir, kui palju stardikäsi saab mängija enne floppi mängida. Kui püüad mängida palju käsi, siis kukub sinu chipstäkk kiiremini kokku. Seetõttu on soovitatav töötada välja tugev flopieelne strateegia, et parandada oma mängu. 

Ärge muutuge liiga kannatamatuks ja ärge mängige kätt, mis ei ole teie jaoks väärt. Jääge keskendunuks ja mängige mängitavate ja tugevate käte tihedaid vahemikke agressiivselt. Ärge laske vastastel oma kätt ette ennustada.

 

  • Ärge kunagi olge esimene, kes suure pimega enne floppi callib.

 

Esiteks peate mõistma, et poti on lihtsam võita, kui te tõstate ja mitte kunagi enne floppi. Kui limpite esimesena, annate teistele mängijatele, kes on teie taga, mahlakad potikordajad. Sellega mängite tõenäoliselt mitme mängijaga ja teie võimalus poti võitmiseks väheneb oluliselt. Sa peaksid limpima ainult siis, kui vähemalt üks mängija on seda juba teinud.

 

  • Ehita pott, mängides oma tugevaid käsi kiiresti

 

Sageli on viga aeglaselt mängida käsi. Sa ei tohiks karta oma konkurente potist välja ajada, eriti kui sul on tugevad käed. Kõige ideaalsem on panustada tugevate kätega, et kaitsta oma omakapitali ja ehitada pott. 

 

See ei tähenda siiski, et peaksite alati tõstma või panustama igal post-flopil. Kui on ebatõenäoline, et sind outdrawnitakse ja sa ei näe palju armikaarte, mis hoiaksid sind tulevastel tänavatel maksmisest eemale, siis peaksid oma tugevaid käsi checkima. Sama peaksite tegema ka siis, kui vastase sortiment on tugevalt kaalutud ja showdown-väärtus on väike või puudub.

 

  • Kasutage oma suurte pimede kaitsmiseks õigeid käsi

 

Suur pime on ainulaadne positsioon, kuna teil on juba üks suur pime potis. Seetõttu, kui suures pimeses olles kohtate tõstmist, peaksite callima, et anda teile paremad potikordajad. See on rohkem nagu allahindlus ja sellega; saate kasumlikult helistada rohkemate kätega erinevalt sellest, kui olete mõnes teises positsioonis.

 

Kokkuvõte

 

Need on neli top pokkeri näpunäiteid, mis peaks parandama teie hasartmängude seiklus. Kui te alles alustate pokkeriga, soovitame teil enne nende näpunäidete kasutamist võtta aega mängu strateegia tundmaõppimiseks.

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus