OnlineKasiino24 Privaatsuspoliitika

OnlineKasiino24 Privaatsuspoliitika

OnlineKasiino24.ee privaatsuspoliitika seisuga 30. jaanuar 2021

Käesolevaga anname ülevaate sellest, kuidas OnlineKasiino24.ee (edaspidi meie või meid või veebileht) kasutab ja hoiab andmeid kui kasutate veebilehte OnlineKasiino24.ee.

Veebilehte OnlineKasiino24.ee kasutades Te nõustute käesoleva eeskirjaga ning kinnitate, et olete tutvunud käesoleva eeskirja punktidega ning olete nende sisust teadlik.

OnlineKasiino24 töötleb andmeid kooskõlas kehtiva õigusega, sealhulgas isikukaitseandmete üldmääruse (2016/679), edaspidi GDPR (General Data Protection Regulation) ning kooskõlas Eesti siseriikliku andmekaitseõigusega.

Mis andmeid OnlineKasiino24 ei kogu?

OnlineKasiino24 ei kogu:

 • Teie IP-aadresse
 • Teie ees- ja perekonnanimesid
 • Teie emailiaadresse
 • Teie telefoninumbreid
 • ega muid isikuandmeid seoses Teiega.

Kas OnlineKasiino24 kasutab küpsiseid?

Jah, OnlineKasiino24 kasutab küpsiseid veebilehe arendamiseks.

Mis on küpsis/küpsised?

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale.
 
Kuidas ja mis otstarbel kasutab OnlineKasiino24 küpsiseid?
 
OnlineKasiino24 kasutab küpsiseid veebilehe OnlineKasiino24 arendamiseks ning Teile parema kasutajakogemuse pakkumiseks, kui Te viibite OnlineKasiino24 veebilehel.
 

OnlineKasiino24 kasutab püsiküpsiseid (Google Analytics). 

Google Analytics võimaldab OnlineKasiino24 näha, kui palju inimesi külastab veebilehte, kust linnadest on külastajad pärit ning milliseid lehti veebilehe külastajad sirvivad. 

Lisaks võimaldab Google Analytics OnlineKasiino24-l saada infot selle kohta, kui kaua veedavad külastajaid veebilehel aega.

 • Andmekaitse eest vastutav isik:
  Christopher Tammet
 • Küsimused ja päringud seoses andmekaitsega:
  info@onlinekasiino24.ee

PARIMAD KASIINOD

VÕRDLE KASIINOSID

JAGA TEISTEGA

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

KONTAKT

Kontakt on leitav Meist lehelt. Kontakteerumiseks saad kasutada ka emaili: info@onlinekasiino24.ee. Vajadusel leiad andmekaitse: Privaatsuspoliitika.

ONLINEKASIINO24

Onlinekasiino24.ee on 24h avatud tasuta online kasiino, mis on fokuseeritud sellele, millised on parimad online kasiinod Eestis ja üldse internetis.

HASARTMÄNGUD

Hasartmängud pole sobiv viis rahaprobleemide lahendamiseks. Hasartmängud võivad tekitada sõltuvust. Vajadusel otsi kiiresti abi asjatundjalt.