Eesti Parimad online kasiino tarkvarad

Eesti Parimad online kasiino tarkvarad – Parimad online mängud nautimiseks

Home » Eesti Parimad online kasiino tarkvarad – Parimad online mängud nautimiseks

1 – Eesti Parimad online kasiino tarkvarad – Parimad online mängud nautimiseks

Igas online kasiino muudab heaks kasiino tarkvara, mille alusel on võimalik mängude korraldada. Näiteks, kui saadaval on väga aegunud tarkvara, siis on tulemuseks kogemus, mida ükski mängija ei soovi, ning võib arvata, et ta liigub peagi mõnda teise portaali. Erinevate portaalide valik on väga lai, seega keegi ei jää ootama uuendust, vaid otsitakse endale ise uus online kasiino. Viimase kümnendi jooksul on toimunud nii kiire areng, et kohati ei suuda isegi suured kasiinod sellega sammu pidada.

2 – Parimad online kasiinomängude pakkujad Eestis

# Kasiino Boonus Litsents Meie hinnang Mängima
1 Olybet Kuni 100€ Jah 5/5 Vali boonus
2 Optibet Kuni 1000€ Jah 5/5 Vali boonus
3 Coolbet Kuni 150€ Jah 4.7/5 Vali boonus
4 Unibet Kuni 100€ Jah 4.5/5 Vali boonus
5 Betsafe Kuni 500€ Jah 4.3/5 Vali boonus

 

3 – Innovatiivsete kasiinomängude võimalus täna Eestis

Praktiliselt iga päev avalikustatakse mõni uus mäng või lahendus, milles on võimalik enda õnn proovile panna. Kui kasiino tarkvara jätkab oma arengut sama kiiresti, siis on äärmiselt keeruline ennustada, millised lahendused on saadaval mõne aasta pärast. Kui praegu kogub palju populaarsust live kasiino funktsioon, siis ehk mõne aasta pärast saab mängida juba virtuaalreaalsuses. 

Kõige suurem rõhk läheb vaieldamatult slotimängude tootmiseks ja arendamiseks. Mõningate mängude lahendused on nii keerulised, et need on võrreldavad mõne nüüdisaegse arvutimänguga. Mängijate meelelahutuse tõstmiseks lisatakse palju erinevaid funktsioone, kus näidatakse ka palju visuaalset materjali. Klassikaliste puuviljade keerutamistega on ilmselt seis varsti keeruline ning mängijad neid mängida ei soovi.

4 – Põhilised uued lahendused, mida kasiino tarkvara mängijatele pakub

Aastate jooksul on erinevad mängude tootjad proovinud turule tulla uute ja huvitavate lahendustega. Vahel on see ka õnnestunud, kuid kasiino tarkvara ei pruugi ka alati toimida. Näiteks on mõned tootjad tutvustanud nii keerulisi lahendusi, et see on jäänud mängijatele arusaamatuks. See aga omakorda toob kaasa madala populaarsuse ja antud mäng ei lähe aktiivselt kasutusse.

  • Megaways – rullikutele võib maanduda väga suur kogus sümboleid, kuid selleks vajate suurt õnne ja see ei juhtu väga tihti.
  • Gigablox – eesmärgiks on saada enda mängus 2×2 kuni 6×6 suurustes sümboleid, millega on suured võidud kindlad. Mida suurem “blox”, seda suurem ka teie võimalik võit.
  • InfiniReels – igal edukal keerutusel lisandub teie mängulauale üks rullik ning sellel ei pruugi olla piirangut. Huvitav jälgida ning tulemuseks võib olla võit, mida te poleks kunagi ootand.

5 – Peamised põhjused, mille järgi mängutootjad enda kuulsuse on saanud

Igal mängutootjal on enda kasiino tarkvara, mis on teinud neid nii öelda kuulsaks. Kellel on kordumatud funktsioonid ja kellel suur stabiilsus. Valikuid on erinevaid ning järgnevalt vaatame üle, millised on peamised tegurid, mis antud mängude tootjaid on mõjutanud.

Evolution Gaming

Ilmselt olete kokkupuutes olnud live kasiino funktsiooniga. Suure tõenäosusega oli tegemist Evolution Gamingu poolt toodetud lahendusega. Nende kasiino tarkvara on ainulaadne ning unikaalne, sest videopilt on äärmiselt kvaliteetne ning edastuses ei esine tõrkeid. Samuti on diilerite valik väga suur ja lai.

Microgaming

Mängijad, kes hindavad kõrgelt erinevaid jackpotte, armastavad ka Microgaming lahendusi. Nende poolt pakutavad kasvavad jackpotid on populaarsust kogunud nii Eesti mängijate hulgas, kui ka laiemalt maailmas. Tohutud jackpotid, mille võite endale võita ka kõige väiksema panuse korral. Huvitav ja hea lahendus kõikidele, kes enda õnne tõsiselt soovivad proovile panna.

NetEnt

NetEnt poolt toodetud kasiino tarkvara paistab peamiselt silma enda visuaalse poole pealt. Kõik graafika ja heliga seotud lahendused on väga erilised ning võimsad. Kindlasti on äärmiselt palju aega kulutatud erinevate lahenduste täiustamiseks, sest mängijatele esitatakse vaid kõige paremad lahendused, mille sarnaseid varem nähtud ei ole.

Playtech

Tihti teavad paljud inimesed Eestis nime Playtech, kuid ei ole päris kindlad, millega antud ettevõte tegeleb. Eestist alguse saanud kasiino tarkvara tootev ettevõte on maailmas üks kõige populaarsemaid slotimängude tootjaid. Nende valikus on sadu erinevaid mänge, mida ka paljud kasiinod teile mängimiseks pakuvad.

6 – Live kasiino funktsioon online kasiinos

Uuenduslik lahendus ehk live kasiino on võitnud tuhandete mängijate südamed. Teile pakutakse maksimaalselt realistliku lahendust, mille käigus võib kohati jääda mulje, et oletegi päriselt kasiinos. Reaalselt olete aga mugavalt oma kodus ning naudite mänge. Loomulikult võite te olla ka täiesti suvalises kohas, kuna mänge on võimalik nautida ka läbi nutiseadme, millel on olemas internetiühendus. Päris inimesega mängimine tekitab olukorra, kus tunnete ennast kindlamalt, ning mängud võivad tunduda ausamad. Reaalsuses aga ei ole mingit vahet, sest ka kasiino tarkvara, mida Eesti turul võib pakkuda peab olema läbinud erinevad testid. 

7 – Peamised muutused online kasiinode mobiilikasiinodes

Mobiilikasiinod on muutunud tugeva innovatsiooni tagajärjel järjest suutlikumaks. Tänasel päeval võib julgelt väita, et online kasiinod on mobiilis täpselt samasugused nagu ka arvutis. Mängud on küll pisut optimeeritud, et need mahuksid paremini teie ekraanile, kuid üldiselt on tegemist täpselt sama asjaga. Lisaks on vahel saadaval ka eripakkumised, mis kehtivad ainult mängijatele, kes enda õnne proovile panevad just nutiseadmes. Samuti ei pruugi kõikidel mängijatel olla võimalust arvutit kasutada – sellisel juhul on tegemist ainukese lahendusega enda õnn proovile panna.

8 – Kõige turvalisemad ja populaarsemad kasiino tarkvara pakkujad

Paljude aastate jooksul on esile kerkinud mitmed ettevõtted, kelle mängud on usaldusväärsed ja paistavad tugevalt silma. See on ilmselt ka põhjuseks, miks nende populaarsus järjest Eestis kasvab. Järgnevalt vaatame üle, millised on need kasiino tarkvara pakkujad, keda julgeme enda lugejatele soovitada.

Playtech

Esimese asjana paistab silma, et tegemist on Eestis alustanud ettevõttega. Lisaks pakuvad nad ka äärmiselt kvaliteetseid lahendusi ning nende klienditugi tegeleb murede lahendamisega äärmiselt kiiresti. Tuntud on nad näiteks mängu The Matrix poolest, mis on võitnud paljude Eesti mängijate südame.

NetEnt

Tegemist on juba aastal 1996 loodud ettevõttega, kes on olnud osaks online kasiinode kujunemisel. Nende poolt pakutavad lahendused on usaldusväärsed, stabiilsed ja huvitavad. Mängudes on erilist rõhku pandud graafilistele lahendustele ja heliefektidele. Kordumatu elamus teie mängimise ajal on garanteeritud.

Microgaming

Vaieldamatult, üks kõige vanemaid mängude tootjaid, kelle tooted Eesti turul saadaval on. Enda tegevusega alustati juba aastal 1994, ning sellest ajast peale on pidevalt innovatiivseid lahendusi pakutud. Ilusad graafilised lahendused ning kiired mängud muudavad mängukogemuse maksimaalseks.

Yggdrasil

Väga mängulised ja huvitavad lahendused, mis muudavad ka kõige igavamad slotimängud huvitavaks. Lisaks on nende ettevõttelt oodata pidevalt uusi lahendusi, mille sarnaseid varem nähtud ei ole. Küll aga ei pruugi need kõik saada nii suurt populaarsust – siiski soovitakse mängijatele pakkuda midagi uut.

 

New Casinos
5.0 rating
150 Tasuta Spinni
Tasuta keerutused
5.0 rating
200% / 100 €
Boonus
5.0 rating
200% / 1000 €
Boonus
5.0 rating
Kasiinokindlustus + €10 tasuta raha
Boonus
5.0 rating
100% / 500 €
Boonus